Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Dobrý den,

tady je moje reference:

Jsem ráda, že jsem využila seznamku ELITE Date. Zkoušela jsem před tím jinou, ale tady se mi nakonec podařilo najít někoho, s kým se to potkalo a chceme dát naše životy dohromady víc, než jen na setkávání se na společných vycházkách a občasných návštěvách. Chci podpořit zejména ženy, které hledají. Na radu kamarádky jsem přijala roční předplatné. Vyplatilo se to, protože před deseti měsíci to s někým vypadalo slibně, ale po osobním setkání bylo vidět, že realita je odlišná od dojmu z korespondence. Tak jsem se nenechala odradit a nechala inzerát „viset" dál. Potkalo se to až po několika neúspěšných setkáních a vycházkách. Ale zato mám teď pocit, že zájem je oboustranný a můžeme plánovat i v našem věku (66, 75) další společné chvíle. Nenechte se odradit věkem. Taky jsem si nemyslela, že mě život přivede do cesty někoho o tolik staršího, ale vitalita a zájem to vyrovnají.

S pozdravem

Bronislava

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Pokud nehledáte prince na bílem koni, ale člověka, pro život, tak jste tu správně. Já bych toho svého bez seznamky nepoznala a každému, kdo se na naše setkání zeptá, to hrdě vyprávíme. Není se za co stydět! Tak vhůru do toho a nebojte se seznamovat! Držím vám všem palce:-)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Z té schůzky se nakonec vyklubalo super rande, které vedlo k dalším schůzkám a daly vzniknout krásnému vztahu. Jestli to vydrží, ukáže až čas. Každopádně i kdyby to nedopadlo, byla to cenná zkušenost, kterou bych jinak nezískala.

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

Napsali jste nám - příběh Jitky a Mirka

Napsali jste nám - příběh Jitky a Mirka

Prijel za mnou 8o km, 3 hodiny jsme se spolu smali a povidali si u caje a bylo to ... To se stalo 18. unora, za tyden jsem ho pozvala k sobe a uz nejsem sama. Mirek je pohodar, optimista a moje krevni skupina.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Chci touto cestou poděkovat za to, že jsem se vlastně po pár týdnech mé registrace seznámil vaším prostřednictvím se ženou mých snů. Ač je mi 75 let a v něco tak nádherného jsem už nedoufal. Nemožné se stalo skutkem. Díky vám jsem zase šťastný a můj život má najednou smysl.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Psali jsme si asi týden snad 50 zpráv denně. Na schůzku přijel s kyticí, galantní, pozorný, vtipný a odvezl mě do krásné restaurace .... Smáli jsme se až do půlnoci a cestou k autu mě chytl za ruku a políbil mě. Od té doby jsme spolu a já doufám, že tomu tak zůstane napořád.