Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Dobrý den,

tady je moje reference:

Jsem ráda, že jsem využila seznamku ELITE Date. Zkoušela jsem před tím jinou, ale tady se mi nakonec podařilo najít někoho, s kým se to potkalo a chceme dát naše životy dohromady víc, než jen na setkávání se na společných vycházkách a občasných návštěvách. Chci podpořit zejména ženy, které hledají. Na radu kamarádky jsem přijala roční předplatné. Vyplatilo se to, protože před deseti měsíci to s někým vypadalo slibně, ale po osobním setkání bylo vidět, že realita je odlišná od dojmu z korespondence. Tak jsem se nenechala odradit a nechala inzerát „viset" dál. Potkalo se to až po několika neúspěšných setkáních a vycházkách. Ale zato mám teď pocit, že zájem je oboustranný a můžeme plánovat i v našem věku (66, 75) další společné chvíle. Nenechte se odradit věkem. Taky jsem si nemyslela, že mě život přivede do cesty někoho o tolik staršího, ale vitalita a zájem to vyrovnají.

S pozdravem

Bronislava

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Pavliny a Martina

Seznámení Pavliny a Martina

Kdyz uz jsem přestala téměř doufat, přišel do mého života díky této seznamce Martin. Známe se nyní jen par měsíců, ale mám pocit ze ho znám léta. A taky je to muž se kterým bych chtěla zestarnout a byt uz napořád.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

S přítelem jsme na sebe narazili víceméně náhodou. Každopádně jsme si začali psát a zhruba po necelých 14 dnech se osobně sešli... ten den jsme spolu seděli 8,5hodiny v restauraci a jen a jen povídali.. od té doby si máme stále co říci a trávíme spolu i přes větší vzdálenost několik dní v týdnu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Nakonec se na mě štěstí usmálo a podařilo se. Seznámila jsem se s člověkem, který mi vyjadřuje podporu v mé současné nepřízni osudu, je ke mě pozorný a dává mi najevo, že jsem pro něho důležitá. To jsou pocity, které jsem již řadu let nepoznala.  O totéž se snažím i já a vážím si toho, že jsem měla to štěstí a prostřednictvím Vaší seznamky nacházím to, co jsem myslela, že už nenajdu.

Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

A během tohoto měsíce jsme zjistili, že jsme si velmi blízcí názorově, povahově, hodnotově...a ač se to mnohým bude zdát divné, platonicky jsme se do sebe skrze naše slova zamilovali. První schůzka již byla jen formalita, která zpečetila naše city. Dnes je to 8 měsíců od naší první schůzky a plánujeme i budoucí společný život.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petra a Hanky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petra a Hanky

Díky Vaší seznamce se nám život změnil k lepšímu, a chceme i tímto ostatním lidem dát zprávu, že Vaše seznamka pomohla dalším lidem najít lásku, porozumění a víru v lepší budoucnost.

Seznámení paní Michaly

Seznámení paní Michaly

Již za 5 dnů od zaplacení mě oslovil muž, jen o kousíček starší, osvč stejně jako já a i přes vzdálenost 50 km jsme spolu dnes právě tři měsíce a je nás o víkendech 6 a je to neuvěřitelně krásné, protože spřízněné duše opravdu existují.