Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Tomáše

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Tomáše

Dobrý den,

seznámili jsme se na Elite date den před ukončením platnosti profilu Tomáše, kterého jsem oslovila jako první, vyzvala jsem jej oznámením "zaujal si mě" a on mi ihned odepsal. Pak si členství respektive možnost psaní se mnou prodloužil tím, že si zaplatil komunikaci se mnou za 69 kč. Psali jsme si asi tak měsíc a půl než jsme se sešli osobně. Původně jsme setkání plánovali až na jaro, ale nakonec nám zvědavost nedala a Tomáš za mnou přijel (vzdálenost 90 km). Jeli jsme spolu na výlet, na hrad, kde jsme se účastnili prohlídky hradu a u toho jsme se pomalu seznamovali osobně. Nicméně to zatím u jednoho setkání skončilo a co bude dál se uvidí, nicméně to ani jeden nehrotíme. Takže uvidím co dál. Tak v kostce.

S pozdravem Věra

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Míly

Seznámení paní Míly

Nakonec po 2 měsících jsem se seznámila s úžasným partnerem. Sedli jsme si po všech stránkách a po dlouhé době zase miluji a jsem milována. Děkuji za to osudu a Vaší seznamce, že jsme se našli a jsou z nás partneři.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aničky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aničky

Něco přeskočilo asi ta pověstná jiskra nebo co. Šli jsme do toho po hlavě ani jsme nepřemýšleli. bylo nám spolu dobře. Nakonec jsme se setkávali každý den. Po dvou měsících je z toho láska. Už si život bez svého miláčka nedovedu představit.  Každému kdo někoho hledá, doporučuji jít do toho, i když se zklame jednou, dvakrát, nevzdávat to.

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Pozvala mě na koncert jedné rockové skupiny, která je mi velmi blízká. S některými členy této skupiny totiž hraji v jiné kapele. A tak tato náhoda pomohla k velmi rychlému seznámení..

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Nakonec ke mně jednou přijela do autodílny jelikož měla problémy s autem a tam jsme se nakonec více poznali a už jsme 1 měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko. Děkuji Vám, protože bez Vás bych to nedokázal. Přeji plno štěstí i ostatním.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Po pár dnech psaní a seznamování jsme se sešli osobně a v ten moment jsem věděla, že je to ten pravý. Vyvíjí se to krásně a doufám že to tak bude i pokračovat. Na seznamky jsem nevěřila, ale díky Elite Date jsem začala. Opravdu to funguje a přeju všem ať si každý najde toho svého pravého partnera k sobě.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Tak jsem mu odepsala, sešli jsme se a baví mě zatím tak, že jsem si zrušila u vás účet, protože nemám zájem o někoho jiného. Ale známe se velmi krátce, tak se zatím opravdu poznáváme. Pokud se z toho vyvine něco víc určitě se vám ještě ozvu.