Eva - Nedokázala jsem na něho přestat myslet...

Eva - Nedokázala jsem na něho přestat myslet...

Dobrý den,

mé seznámení proběhlo rychle, zprvu jsme si jen psali, pak volali. Byla jsem na seznamce jenom krátce, velký výběr mužů, kteří o mě projevili zájem. Ale mě se líbil nejvíc "ten můj".

Myslela jsem si, že to bude jen přátelství, zprvu jsem ho odmítla, ale něco mě k němu silně táhlo z jeho chování, vyjadřování a sebevědomého přístupu. Nedokázala jsem na něho přestat myslet...

Do týdne jsme se setkali osobně a nakonec to byla láska na první pohled a trvá do dnes. Dokážeme se bavit hodiny o čemkoliv, otevřít jakékoliv téma. Náš vztah je založený na lásce, porozumění, účtě, respektu a obdivu.

Bude to přesně již za chvíli půl roku kdy jsme si s přítelem vzájemně oporou a prožíváme spolu radostné i těžké chvíle.

U přítele již bydlím v době kdy nemám dcerku, kterou mám ve střídavé péči, kterou poznal již též.

Těším se, jak se náš vztah bude dále rozvíjet, ale řekli jsme si na 1. Máje pod rozkvetlou třešní, že si nedokážeme již představit být s někým jiným a zaznívají i slova NAVŽDY...tak se nechám překvapit ❤️.

Děkuji moc, že jsem přes Vaši seznamku měla možnost se s přítelem seznámit.

Přeji to všem ostatním též, aby nebyli již sami.

Eva

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí našich uživatelů.


Zkušenosti se seznamkami

Eva - prožíváme radost a vděčnost, že jsme se našli

Eva - prožíváme radost a vděčnost, že jsme se našli

S každým dalším setkáním jsem si uvědomovala, jak je mi s ním dobře a jak moc se těším na společně strávený čas. Postupně se mé obavy rozplynuly.

Napsali jste nám - poděkování od paní Alice

Napsali jste nám - poděkování od paní Alice

Zasloužíte si fakt uznání. Pracujete spolehlivě a rychle, je vidět, že chcete lidem pomoci. Jste úžasní a budu Vás doporučovat.

Seznámení paní Valentiny

Seznámení paní Valentiny

Moc jsem tomu nevěřila, ale opravdu se to stálo - našla jsem si partnera do života na seznamce EliteDate. Líbil se mi na foto, klikla jsem na profil, napsala zprávu.. Další den jsme se viděli osobně a od toho dne každý další následující den.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Přes vaši seznamku jsem se seznámila s velmi příjemným mužem, sice to dopadlo jinak, ale muži jsou tam opravdu na úrovni a měla jsem dobré zkušenosti. Velmi doporučuji tuto seznamku.

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Dobrý den, jste jediná seriozní seznamka  a myslím, že finanční částka kterou si necháte účtovat je úměrná poskytovaným službám. Všechny seznamky, na kterých je registrace tzv.zadarmo evidují většinou neseriozní klienty kteří, hledají pouze roztýlení nebo se jim seznamování stalo závislostí....

Renata - oba dva máme naději,  že to bude už napořád

Renata - oba dva máme naději, že to bude už napořád

A  tam se objevil  -  ON  -   milý, příjemný, slušný, vydával ze sebe neuvěřitelný klid a pohodu.  Strávili jsme spolu 4 hodiny  a já odjížděla s pocitem,  že takhle příjemného člověka jsem dlouho nepotkala.  Každá další schůzka byla intenzivní, krásná a nešlo to ukončit.  Dnes jsou to dva měsíce,  co jsme spolu  a máme oba dva naději,  že to bude už napořád.