Eva - Nedokázala jsem na něho přestat myslet...

Eva - Nedokázala jsem na něho přestat myslet...

Dobrý den,

mé seznámení proběhlo rychle, zprvu jsme si jen psali, pak volali. Byla jsem na seznamce jenom krátce, velký výběr mužů, kteří o mě projevili zájem. Ale mě se líbil nejvíc "ten můj".

Myslela jsem si, že to bude jen přátelství, zprvu jsem ho odmítla, ale něco mě k němu silně táhlo z jeho chování, vyjadřování a sebevědomého přístupu. Nedokázala jsem na něho přestat myslet...

Do týdne jsme se setkali osobně a nakonec to byla láska na první pohled a trvá do dnes. Dokážeme se bavit hodiny o čemkoliv, otevřít jakékoliv téma. Náš vztah je založený na lásce, porozumění, účtě, respektu a obdivu.

Bude to přesně již za chvíli půl roku kdy jsme si s přítelem vzájemně oporou a prožíváme spolu radostné i těžké chvíle.

U přítele již bydlím v době kdy nemám dcerku, kterou mám ve střídavé péči, kterou poznal již též.

Těším se, jak se náš vztah bude dále rozvíjet, ale řekli jsme si na 1. Máje pod rozkvetlou třešní, že si nedokážeme již představit být s někým jiným a zaznívají i slova NAVŽDY...tak se nechám překvapit ❤️.

Děkuji moc, že jsem přes Vaši seznamku měla možnost se s přítelem seznámit.

Přeji to všem ostatním též, aby nebyli již sami.

Eva

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí našich uživatelů.


Zkušenosti se seznamkami

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Marcela - za měsíc spolu jedeme na dovolenou

Děkuji za to , že jsem se mohla na Vaši seznamce seznámit se skvělým partnerem, kdy jsem nedoufala, že ještě někoho takového v životě potkám.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kláry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kláry

Jsme teprve na začátku, ale oba dva cítíme k sobě to samé a plánujeme společnou budoucnost. Zdá se nám to oboum neuvěřitelné, našli jsme svou druhou polovičku. Nikdy neztrácejte naději a věřte, že pro každého na světě existuje ten druhý, třeba na opačném konci republiky.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Tak jsem ho oslovila a došlo ke konverzaci, která byla velmi příjemná a vycházely z ní vzájemné sympatie. Na prvním setkání určitě "přeskočily" jiskry vzájemné sympatie. Nyní se sházíme a je nám spolu velice hezky a máme společné plány i do budoucnosti. Vlastně se mi zdá, že se známe již dlouho.

Seznámení paní Marcely

Seznámení paní Marcely

Následovala schůzka "na půl cesty" - oba jsme byli nervózní, chtěli jsme se tomu druhému líbit. A kupodivu "jiskra přeskočila". Cítili jsme, že se chceme vidět co nejdřív znovu. Teď máme za sebou vzájemné návštěvy a řešíme, jak co nejvíc být spolu.

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Jsem registrovaným uživatelem vaší seznamky a prvně bych vám chtěl sdělit, že seznamka je naprosto nejlepší, jakou jsem poznal! Opravdu má úroveň - graficky perfektní, informovanost o nových členech, o možných seznámeních, i ti lidé, jací tam jsou..takový no bezva, velké díky!
 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Bylo to mé první seznámení přes seznamku a přijala jsem první pozvání, takže já na první dobrou.