Seznámení paní Milady

Seznámení paní Milady

Dobry den,

dekuji Vam moc. Nasla sem u Vas partnera. Jsme povahove stejni. Nasi byvali partneri nam zemreli. Nase trapeni uz tolik neboli. V srdci nam zustanou. A momentalne jsme stastni.

Prosim Vas o uplne vymazani z databaze.

Dekuju.

Hezke dny.

Milada

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Daniely a Petra

Seznámení Daniely a Petra

Ač ani jeden z nás nepočítal s tím, že by se prostřednictvím Elite Date opravdu s seznámil s někým, kdo by se mohl stát potencionálním partnerem, o to více si vážíme toho, že jsme se našli. Oba jsme již pokročilejšího věku (60 a 67 let), ale duchem se citíme mnohem mladší.

Seznámení paní Karolíny

Seznámení paní Karolíny

Diky seznamce Elite Date jsem se pred 6,5 rokem seznamila se svym zivotnim partnerem Kamilem. Zijeme spolu ted velmi stastne. Prestehovali jsme se spolu z Ceska do Kanady, kde zijeme uz 3 roky.

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Můj,náš příběh byl přímo učebnicový,seznámili jsme se hned ze začátku svého členství,vyměnili jsme si pár dopisů v režiji Elitedate,pak jsem přešli na soukromé adresy.Setkali jsme se a zdá se že se vše dobře vyvíjí.Minulý týden jsme spolu byli na krátkém pobytu v lázních. Vidíme se zejména o víkendech,ale i v týdnu.Nechci to zakřiknout,ale myslím že jsme se díky vám našli.Děkujeme Mirek a Jana

Ladislav - Seznámení není jednoduché a asi je to i o štěstí

Ladislav - Seznámení není jednoduché a asi je to i o štěstí

Se dvěma se setkal a s jednou si rozumíme a vídáme se, tak se uvidí co bude dál.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Na internetu jsem narazil na Vaši seznamku pro seniory a nějakým řízením osudu mi připadalo naprosto logické, že si zadám profil právě tam. Podotýkám, že jsem něco podobného udělal poprvé v životě. Nastalo naprosté zemětřesení. První dva dny jsem psal a odepisoval. Do "užšího" finále prošly tři partnerky. Psali jsme si a musím řici, že hlavně z důvodu vzdálenosti jsem se sešel s tou neblíže bydlíci. Bylo to po týdnu. A sjel blesk. Jako bychom se znali sto let. Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost, . . .

Seznámení Ivety a Ivana

Seznámení Ivety a Ivana

Teď už bydlíme spolu a je nám moc krásně. Nevěřila jsem,že ve svých letech potkám takového hodného muže. Díky Vaší seznamce jsem opět šťastná a moc Vám s Ivánkem děkujeme. Moc přejeme i ostatním aby našli svou lásku a štěstí.