Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Dobrý den,

jsem strašně moc vděčná za Vaší seznamku. Ze začátku jsem moc nevěřila, že bych zde mohla potkat životní lásku. Stalo se tak.

S přítelem jsme na sebe narazili víceméně náhodou. Každopádně jsme si začali psát a zhruba po necelých 14 dnech se osobně sešli... ten den jsme spolu seděli 8,5hodiny v restauraci a jen a jen povídali.. od té doby si máme stále co říci a trávíme spolu i přes větší vzdálenost několik dní v týdnu.

Máme naplánované společné Vánoce a vlastně už i zbytek života:-)...

Moc Vám děkuji Lenka

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Pavel - nebýt Vás, tak tuto milou paní nikdy nenajdu

Pavel - nebýt Vás, tak tuto milou paní nikdy nenajdu

Vše probíhalo tak, že mi můj jeden kamarád ze stavby doporučil tuto seznamku. Že si zde našel přítelkyni. Tak jsem to zkusil, a po několika hodinách hledání jsem našel jednu paní, které naše firma před pár lety stavěla rodinný dům.

Seznámení paní Hany

Seznámení paní Hany

Chtěla bych Vám poděkovat. Prostřednictvím Vašeho portálu Elite Date jsem se seznámila se svým partnerem, se kterým plánujeme společnou budoucnost a podnikáme k tomu kroky s každým dalším dnem.|

Seznámení Kamily a Romana

Seznámení Kamily a Romana

Díky Vám jsem našla před půl rokem svoji lásku a cítím povinnost Vám poděkovat. Stačil jeden den a bylo jasno. Jen doufám, že už to bude navždy a nezažiji další bolest a zklamání. Můj příběh by totiž mnohé odradil a můj princ se nedal.

Seznámení Báry a Martina

Seznámení Báry a Martina

Ráda bych podpořila všechny nezadané, aby nepřestávali věřit, že ten jejich vysněný protějšek skutečně mají šanci najít. Hledala jsem člověka se kterým se budu cítit sama sebou, který bude milovat přírodu, stejně jako já, bude sporťáķ a pohodář. Se kterým budu sedět před stanem se skleničkou vína a pozorovat západy slunce, který mě rozesměje a proto všechno ho budu milovat a on bude milovat mě.

Marie - prožíváme krásné období i v tomto pozdějším věku

Marie - prožíváme krásné období i v tomto pozdějším věku

Dotyčný pán / dnes už můj přítel/ byl velice pohodový,veselý člověk, který mi pomohl překonat pooperační problémy. Po 14 dnech jsem byla propuštěna do domácího ošetřování a následující den přijela návštěva. Nechtěla jsem tomu ani uvěřit, že tak náhle a v mém věku / přes 70 roků/ zafunguje něco, v co jsem vůbec nedoufala.

Seznámení pana Tomáše

Seznámení pana Tomáše

Nelituji ani čas ani finanční prostředky zde vložené.  Potkal jsem někoho kdo mému životu dal další rozměr a kdo mě dělá štastným. Jsme na začátku cesty a je to moc krásné.