Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Dobrý den,
 

děkuji Vám za nabídku ale nebudu ji už věřím potřebovat, protože jsme se díky Vám našli s partnerem a "pár měsíců" už žijeme ve společné domácnosti a budujeme společné "MY". Víc o tom mluvit nechceme.


S pozdravem Dana a Jaroslav

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Milá seznamko. Děkujeme. Díky Vám jsme měli 25.2.2015 první rande a jak to dopadlo? 30.7.2016 jsme si řekli své ANO.

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.

Seznámení paní Blanky

Seznámení paní Blanky

Také já doporučuji Vaši seznamku. Do 10 dnů jsem se seznámila se svým protějškem. Měla jsem z toho strach, ale stálo to za to. Je to moc fajn a já moc děkuji.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Seznámila jsem se s přítelem a díky společným zájmům jsem spokojená. Seznamku ELITE DATE s čistým srdcem doporučuji.

Seznámení Petra a Pavla

Seznámení Petra a Pavla

Odjakživa se mi líbili chlapi. Nestydím se za to. Jen mi mrzí, že Češi hledají většinou jenom sex. Já mám sex taky rád, ale chci k němu  i vztah. Proto jsem se registroval na ELITE Date. Byl jsem tu v kontaktu s několika gayi. S jedním si rozumím víc než dost, takže to spolu zkusíme.

Seznámení Petra -  Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

Seznámení Petra - Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

A po oslovení jsme si chvíli psali, i jsme si zavolali a jsme spolu v kontaktu, a zítra máme naplánované rande.