Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Dobrý den,


díky za Váš mail...a služby Vaší seznamky pro seniory....opravdu to vyšlo! :)

Nevím, zda to k něčemu poslouží, ale soucítím s ostatními single dušemi, proto tedy pár řádků...

 


Příběh to není ničím výjimečný.

Po 6ti letech různého seznamování osobního, ale i přes různé seznamky, jsem se znovu rozhodla prolomit hlášku „na seznamkách jsou jen samí zoufalci".

Říkala jsem si, že přece tam mezi těmi podivnými existencemi MUSÍ být i někdo normální.

A že tentokrát budu trpělivá, vydržím a nesmažu se hned po prvním neúspěchu, jak tomu bylo dříve.

A že ho prostě najdu! :)

 


Udělala si členství na 3 měsíce, rozhodla se, že si nebudu s nikým dlouze jen dopisovat, ale budu upřednostňovat osobní kontakt, který vždy napoví nejvíc.

Sešla se postupně se dvěma muži...pořád to ale nebylo ono...zase zklamání...už jsem začínala být zase poměrně skeptická.....

a pak...konečně napsal ON!!!

 


Asi po týdnu psaní jsme se sešli, přeskočila jiskra a zázrak byl na světě! :)

Ještě stále se mi tomu těžko věří, ale známe se již měsíc a vše v pohodě.

Je moc krásný se zamilovat v 50ti letech! :-D

Člověk má zas pocit, jako by létal, vše je nádherný, jede na vítězné vlně...

ale hlavně...po překonání různých životních těžkostí si nového vztahu umíte opravdu hooodně vážit. :)

 



Ještě jednou moc moc díky za Vaše služby. Doporučuji všem svým single přátelům.


Lenka Ch.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

Seznámení Jarky a Petra - Přála bych všem, aby byli šťastní jako my dva!

Seznámení Jarky a Petra - Přála bych všem, aby byli šťastní jako my dva!

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat, poněvadž jsme spolu již 6tý měsíc a náš vztah se stále rozvíjí, našli jsme jeden druhého. Oba jsme byli ovdovělí a nesnášeli samotu, která nás dosti trápila.

Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Nebýt vaší seznamky, tak bych nepoznala správného chlapa.  Vzhledem k tomu, že je nám přes 50, tak jsme nečekali, že ještě něco takového zažijeme. Na vztahu pracujeme a doufáme, že nám to vydrží .

Seznámení paní Miriam

Seznámení paní Miriam

Chci Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování krásného setkaní dvou lidí, kteří si byli nejspíš souzeni. Ano, na Vaší seznamce jsem potkala v květnu lásku. A dnes jsem nesmírně šťastná, že jsem to nevzdala a v 52 letech našla svůj protějšek (kopii svého já).

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Seznamku Elitedate.cz můžu vřele doporučit!!! I já zde našla partnera. Díky filtru se mi tam objevil můj pan pravý. Pár týdnů jsme si psali a pak jsme si domluvili schůzku, při které to mezi námi zajiskřilo...

Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

V roce 2020 jsme v létě,  mimo jiné, prožili krásnou společnou cyklistickou dovolenou, naplánovali a uskutečnili  řadu hezkých výletů a v neposlední řadě prožili  také krásné vánoční svátky.