Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Dobrý den,


díky za Váš mail...a služby Vaší seznamky pro seniory....opravdu to vyšlo! :)

Nevím, zda to k něčemu poslouží, ale soucítím s ostatními single dušemi, proto tedy pár řádků...

 


Příběh to není ničím výjimečný.

Po 6ti letech různého seznamování osobního, ale i přes různé seznamky, jsem se znovu rozhodla prolomit hlášku „na seznamkách jsou jen samí zoufalci".

Říkala jsem si, že přece tam mezi těmi podivnými existencemi MUSÍ být i někdo normální.

A že tentokrát budu trpělivá, vydržím a nesmažu se hned po prvním neúspěchu, jak tomu bylo dříve.

A že ho prostě najdu! :)

 


Udělala si členství na 3 měsíce, rozhodla se, že si nebudu s nikým dlouze jen dopisovat, ale budu upřednostňovat osobní kontakt, který vždy napoví nejvíc.

Sešla se postupně se dvěma muži...pořád to ale nebylo ono...zase zklamání...už jsem začínala být zase poměrně skeptická.....

a pak...konečně napsal ON!!!

 


Asi po týdnu psaní jsme se sešli, přeskočila jiskra a zázrak byl na světě! :)

Ještě stále se mi tomu těžko věří, ale známe se již měsíc a vše v pohodě.

Je moc krásný se zamilovat v 50ti letech! :-D

Člověk má zas pocit, jako by létal, vše je nádherný, jede na vítězné vlně...

ale hlavně...po překonání různých životních těžkostí si nového vztahu umíte opravdu hooodně vážit. :)

 



Ještě jednou moc moc díky za Vaše služby. Doporučuji všem svým single přátelům.


Lenka Ch.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Prožili jsme spolu krásné Vánoce i přivítali Nový rok. Trávíme spolu veškerý čas a je nám čím víc krásněji. Za tento zázrak, nebojíme se to tak napsat, děkujeme ELITE Date.

Seznámení Renaty a Jirky

Seznámení Renaty a Jirky

Hned, jak jsem zaplatila členství, mi Jirka napsal. Každý den jsme si psali. Zjistili jsme, že máme hodně společného. Vyměnili jsme si telefonní čísla, volali jsem si každý večer a psali jsme si během dne. Nic nebránilo našemu společnému setkání.

Katka - věřím, že tento vztah bude na celý život

Katka - věřím, že tento vztah bude na celý život

Díky Vám jsem na Vaší seznamce našla úžasného muže mého srdce. Po několika nevydařených pokusech jsem se konečně setkala s někým, kdo je mou spřízněnou duší.

Seznámení paní Míly

Seznámení paní Míly

Nakonec po 2 měsících jsem se seznámila s úžasným partnerem. Sedli jsme si po všech stránkách a po dlouhé době zase miluji a jsem milována. Děkuji za to osudu a Vaší seznamce, že jsme se našli a jsou z nás partneři.

Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Když už jsem ztrácel naději, odpověděl jsem na profil ženy, kde jsem ani nedoufal, že by z toho něco bylo. Ona však odpověděla, došlo k výměně několika mailů a krátce potom jsme se setkali. V prvním setkání byla iniciativnější, takže přijela ona za mnou (naše vzájemná vzdálenost 60Km). Následně jsme se setkávali pravidelně o víkendech - jednou ona u mne, podruhé já u ní.

Seznámení pana Lubomíra

Seznámení pana Lubomíra

Chtěl bych Vám poděkovat za to, že po dlouholetém manželství jsem v 55 letech díky Vašemu portálu znovu objevil lásku, jedinečnost, souznění, důvěru a úctu v kteréž jsem již přestával doufat...