Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Dobrý den,


díky za Váš mail...a služby Vaší seznamky pro seniory....opravdu to vyšlo! :)

Nevím, zda to k něčemu poslouží, ale soucítím s ostatními single dušemi, proto tedy pár řádků...

 


Příběh to není ničím výjimečný.

Po 6ti letech různého seznamování osobního, ale i přes různé seznamky, jsem se znovu rozhodla prolomit hlášku „na seznamkách jsou jen samí zoufalci".

Říkala jsem si, že přece tam mezi těmi podivnými existencemi MUSÍ být i někdo normální.

A že tentokrát budu trpělivá, vydržím a nesmažu se hned po prvním neúspěchu, jak tomu bylo dříve.

A že ho prostě najdu! :)

 


Udělala si členství na 3 měsíce, rozhodla se, že si nebudu s nikým dlouze jen dopisovat, ale budu upřednostňovat osobní kontakt, který vždy napoví nejvíc.

Sešla se postupně se dvěma muži...pořád to ale nebylo ono...zase zklamání...už jsem začínala být zase poměrně skeptická.....

a pak...konečně napsal ON!!!

 


Asi po týdnu psaní jsme se sešli, přeskočila jiskra a zázrak byl na světě! :)

Ještě stále se mi tomu těžko věří, ale známe se již měsíc a vše v pohodě.

Je moc krásný se zamilovat v 50ti letech! :-D

Člověk má zas pocit, jako by létal, vše je nádherný, jede na vítězné vlně...

ale hlavně...po překonání různých životních těžkostí si nového vztahu umíte opravdu hooodně vážit. :)

 



Ještě jednou moc moc díky za Vaše služby. Doporučuji všem svým single přátelům.


Lenka Ch.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Pak jsem se na seznamku vrátila a v ten moment jsem dostala zprávu od svého současného partnera. Psali jsme si jeden večer, vyměnili jsme si telefonní čísla a od té doby mám pocit, že se známe strašně dlouho, rozumíme si ve všem, trávíme spolu většinu času. Náš vztah má "šťávu", posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mileny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mileny

Rozhodli jsme se dlouho nic neprotahovat a předali jsme si čísla, abychom si psali jinak, než na vašem webu a lépe se tak poznali. Náš první telefon trval přes tři hodiny a tím to bylo téměř jasné, že je to ono. Když jsme se posléze setkali osobně, nebylo co řešit. Oba máme pocit, že se známe už několik let a plánujeme spolu budoucnost.

Seznámení pana Reného

Seznámení pana Reného

Seznámil jsem se touto cestou s nejhodnější partnerkou na světě, je nám moc fajn, děti máme ve střídavé péči, což nám vyhovuje. Padli jsme si do oka hned při první schůzce a je nám moc fajn, plánujeme svatbu, dítě a společný život a mnoho krásných chvilek....

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Po delší době jsem se vaším prostřednictvím seznámil s úžasnou ženou, do které jsem se zamiloval na první pohled a, což jsem ani nečekal, je to oboustranné. Jsme rádi, že jsme se našli a plánujeme společný život.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Tak jsem ho oslovila a došlo ke konverzaci, která byla velmi příjemná a vycházely z ní vzájemné sympatie. Na prvním setkání určitě "přeskočily" jiskry vzájemné sympatie. Nyní se sházíme a je nám spolu velice hezky a máme společné plány i do budoucnosti. Vlastně se mi zdá, že se známe již dlouho.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Jako bychom se znali už dlouho. Souzníme v mnoha směrech, společný máme hlavně smysl pro humor. S postupujícím časem poznáváme, že to, co bylo na začátku dobré, je pořád lepší a lepší. Jsme spokojeni v naší každodennosti a prorůstáme navzájem. Je prostě fajn mít někoho, kdo vás po náročném dni obejme a zajímá ho, co jste prožili.