Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Dobrý den,
 
chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.
 
To, že jsem nepotkala toho pravého rozhodně není vaše vina. Po každém seznámení ale zafungovala jedna jistota.  Po prvním seznámení jsem si zlomila pravý loket. 6 týdnů sádra a další rehabilitace. Do toho vzdálenost.
 
Po druhém seznámeni zlomeny vnitřní i vnější kotník na pravé noze. Dva měsíce nechodící:)))
 
Ani jedna zlomenina neměla s dotyčnými pány nic společného, dokonce se i velmi starali, ale bohužel s ani jedním to na partnerství nebylo.

Zvláště s jedním, myslím, že z toho ale vzniklo dlouhodobější přátelství. To je hodnota, která se možná trochu podceňuje.

Momentálně se potřebuji dát zdravotně (pohybově) do pořádku. Velmi vám děkuji za slevu, kterou jste mi do poslední chvíle byli ochotni poskytnout. Já si jen teď potřebuji dát trochu odstup ode všeho a pak se k vám, pokud náhoda neurčí jinak, opět ráda přihlásím.
 
Ještě jednou za vše děkuji, přeji krásný, šťastný a zdravý rok 2019.
 
Veronika

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

Seznámení Kamily a Romana

Seznámení Kamily a Romana

Díky Vám jsem našla před půl rokem svoji lásku a cítím povinnost Vám poděkovat. Stačil jeden den a bylo jasno. Jen doufám, že už to bude navždy a nezažiji další bolest a zklamání. Můj příběh by totiž mnohé odradil a můj princ se nedal.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Hned při prvním setkání to zajiskřilo a je to krásné stále. Rozumíme si ve mnoha věcech a je nám spolu moc hezky. V létě jsem tajně doufala, že bych mohla být o Vánocích se spřízněnou duší a ono se to děje. Děkuji Vám, že jste postrčili osud a napomohli našemu setkání.

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Seznamka už pro mne nemá význam, protože díky ní jsem zde našla skvělého přítele, s kterým zažívám nádherné chvíle, plánujeme společné bydlení a kdo ví, ale začali jsme mluvit i o miminku.

Seznámení paní Gabriely

Seznámení paní Gabriely

Okamžitě mi chodily zprávy a musím říct, že vždy slušné, bez vulgarit a perverzností. Za krátkou dobu mi jeden muž napsal, moc hezky jsme si vyměňovali zprávy, poslal své telefonní číslo, pokud budu chtít, abych zavolala. Byl mi příjemný i do ucha, párkrát jsme se navštívili, v květnu se ke mě nastěhoval a 18.7. jsme se vzali.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Vzniklo mezi námi něco nádherného, jednoduše jsme se do sebe zamilovali. I když to není moc dlouho od seznámení, jsme strašně zamilovaní, šťastní a začínáme spolu pomaličku žít. Milujeme se opravdu upřímně, prožíváme něco naprosto úžasného, co by ani jednoho z nás nikdy nenapadlo. Seznámení na Vaši seznamce nám změnilo život. Ani si nedokážete představit jak jsme spolu šťastní, slova to neumí popsat....jsou nedokonalá pro tento cit.