Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Dobrý den,

můj příběh je prostý. Jsem aktivní žena středního věku (74 let) a poslední léta jsem se cítila osamělá.

S mužem, který je nyní mým partnerem, jsem se seznámila prostřednictvím vaší seznamky před více nežli rokem. Jak to tak bývá u lidí našeho věku (partner je o 4 roky starší nežli já), seznamování probíhalo velmi pomalu, až hodně váhavě. Je to pochopitelné, vždyť  každý z nás již prošel ve svém dosavadním životě řadou zkušeností a situací, mnohdy ne úplně jednoduchých.

To podstatné, co jsme ale oba brzy vnímali bylo to, že nás spojuje řada zájmů (sport, kultura, umění) a že si máme stále o čem povídat. Shodli jsme se na tom, že je to svým způsobem zázrak a také velké štěstí, že jsme se potkali a že můžeme při našich setkáních společně prožívat obyčejné chvíle radosti  a štěstí.

V roce 2020 jsme v létě,  mimo jiné, prožili krásnou společnou cyklistickou dovolenou, naplánovali a uskutečnili  řadu hezkých výletů a v neposlední řadě prožili  také krásné vánoční svátky.   

Teď nás současná situace sice hodně ochuzuje o kulturní zážitky, ale věříme, že se vše brzy zklidní a společná návštěva koncertů, muzeí a dalších kulturních akcí bude opět nedílnou součástí našich všedních i svátečních dnů.   

Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré.

Eva        

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Jasněnky

Seznámení paní Jasněnky

Bydlíme 6 Km od sebe a nikdy nás nenapadlo, že bychom jednou byli spolu. Oba nás osud připravil o naše partnery, ale štěstí nám přálo a našli jsme se na této seznamce. Je to neuvěřitelné.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Pozvala mě na koncert jedné rockové skupiny, která je mi velmi blízká. S některými členy této skupiny totiž hraji v jiné kapele. A tak tato náhoda pomohla k velmi rychlému seznámení..

Seznámení paní Veroniky

Seznámení paní Veroniky

Je to 2,5 roku, co jsem se  seznámila na vaší seznamce s mým současným partnerem a tatínkem mého 8 měsíčního syna. Chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování seznámení. Můj partner byl můj první kontakt na seznamce a jsme spolu dodnes.

Seznámení paní Marcely

Seznámení paní Marcely

Následovala schůzka "na půl cesty" - oba jsme byli nervózní, chtěli jsme se tomu druhému líbit. A kupodivu "jiskra přeskočila". Cítili jsme, že se chceme vidět co nejdřív znovu. Teď máme za sebou vzájemné návštěvy a řešíme, jak co nejvíc být spolu.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Po společném setkání následovalo další, kino, večeře a společný večer až do rána a teď plánujeme společnou dovolenou a bydlení. Děkuji, že díky Elitedate, jsem dostala nový vítr do plachet a nový život, na který se moc těším.