Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Dobrý den,

můj příběh je prostý. Jsem aktivní žena středního věku (74 let) a poslední léta jsem se cítila osamělá.

S mužem, který je nyní mým partnerem, jsem se seznámila prostřednictvím vaší seznamky před více nežli rokem. Jak to tak bývá u lidí našeho věku (partner je o 4 roky starší nežli já), seznamování probíhalo velmi pomalu, až hodně váhavě. Je to pochopitelné, vždyť  každý z nás již prošel ve svém dosavadním životě řadou zkušeností a situací, mnohdy ne úplně jednoduchých.

To podstatné, co jsme ale oba brzy vnímali bylo to, že nás spojuje řada zájmů (sport, kultura, umění) a že si máme stále o čem povídat. Shodli jsme se na tom, že je to svým způsobem zázrak a také velké štěstí, že jsme se potkali a že můžeme při našich setkáních společně prožívat obyčejné chvíle radosti  a štěstí.

V roce 2020 jsme v létě,  mimo jiné, prožili krásnou společnou cyklistickou dovolenou, naplánovali a uskutečnili  řadu hezkých výletů a v neposlední řadě prožili  také krásné vánoční svátky.   

Teď nás současná situace sice hodně ochuzuje o kulturní zážitky, ale věříme, že se vše brzy zklidní a společná návštěva koncertů, muzeí a dalších kulturních akcí bude opět nedílnou součástí našich všedních i svátečních dnů.   

Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré.

Eva        

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Už jsem s ní 5 let ženatý a čekáme druhé miminko

Už jsem s ní 5 let ženatý a čekáme druhé miminko

Vše klape jak má. Takže lidé, neházejte flintu do žita, jelikož se prostě najde někdo, kdo vás bude mít rád. Děkuji za svojí ženu a hlavně díky Elitedate. Bez nich bych tuto nádhernou ženu nikdy neměl.

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Jmenuje se Zuzanka a tak jako si rozumim s ní jsem si nikdy s žádnou nerozumněl. Mame stejne sny a ve spoustě veci si rozumíme. Je nadherná hodná a mam ji vlastně jen díky Vaši seznamce.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renaty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renaty

Přeji všem Vašim klientům hodně štěstí a věřte, že seznámit se přes seznamku je opravdu možné. Nevyšlo to sice napoprvé a trvalo to 8 měsíců, ale stálo za to počkat si na toho pravého. :)

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Srdečně zdravím váš celý tým Elitedate a musím vyjádřit velkou pochvalu a dík za váš profesionálně a bezproblemově vedený tento seznamovací portál. Nelze jinak, než vám zapsat jedničku a pět hvězdiček.

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Pár týdnů už spolu bydlíme a po Novém roce už spolu budeme bydlet na stálo. Jste opravdu první seznamka, kde jsem narazila na partnera, který bere vztah vážně a jsme oba konečně šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petry a Františka

Napsali jste nám - příběh uživatelů Petry a Františka

Uz na zacatku psaní bylo skoro jasne,ze je to ten pravy. Stale mame po temer 2.mesicich oba stejny pocit,i kdyz urcite problemy (rozvod atd.) tam jsou a budou. Napisi Vam po roce,jestli nam to opravdu vydrzelo :).