Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Dobrý den,

můj příběh je prostý. Jsem aktivní žena středního věku (74 let) a poslední léta jsem se cítila osamělá.

S mužem, který je nyní mým partnerem, jsem se seznámila prostřednictvím vaší seznamky před více nežli rokem. Jak to tak bývá u lidí našeho věku (partner je o 4 roky starší nežli já), seznamování probíhalo velmi pomalu, až hodně váhavě. Je to pochopitelné, vždyť  každý z nás již prošel ve svém dosavadním životě řadou zkušeností a situací, mnohdy ne úplně jednoduchých.

To podstatné, co jsme ale oba brzy vnímali bylo to, že nás spojuje řada zájmů (sport, kultura, umění) a že si máme stále o čem povídat. Shodli jsme se na tom, že je to svým způsobem zázrak a také velké štěstí, že jsme se potkali a že můžeme při našich setkáních společně prožívat obyčejné chvíle radosti  a štěstí.

V roce 2020 jsme v létě,  mimo jiné, prožili krásnou společnou cyklistickou dovolenou, naplánovali a uskutečnili  řadu hezkých výletů a v neposlední řadě prožili  také krásné vánoční svátky.   

Teď nás současná situace sice hodně ochuzuje o kulturní zážitky, ale věříme, že se vše brzy zklidní a společná návštěva koncertů, muzeí a dalších kulturních akcí bude opět nedílnou součástí našich všedních i svátečních dnů.   

Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré.

Eva        

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Dobrý den, jste jediná seriozní seznamka  a myslím, že finanční částka kterou si necháte účtovat je úměrná poskytovaným službám. Všechny seznamky, na kterých je registrace tzv.zadarmo evidují většinou neseriozní klienty kteří, hledají pouze roztýlení nebo se jim seznamování stalo závislostí....

Seznámení paní Heleny

Seznámení paní Heleny

Nevzdal to a napodruhé, hned další den jsme se sešli a od té doby nemůžeme jeden bez druhého být. Zní to jako klišé z kýčovité romantické americké komedie,
ale ani jeden z nás něco takového ještě nezažil a nevěřil, že je to vůbec možné. Jsme zamilovaní až po uši a plánujeme naší společnou budoucnost........

Seznámení paní Pavlíny

Seznámení paní Pavlíny

Našla jsem zde partnera pro život, ačkoliv jsem to brala opravdu s rezervou, podařilo se. Po několika schůzkách a kontaktech se podařilo nalézt jeden druhého.

Pavel - všem lidem přeji stejné štěstí jako jsme měli my

Pavel - všem lidem přeji stejné štěstí jako jsme měli my

Máme ve středu naplánované setkání u kávy, a musím říci, že se to vyvíjí velmi dobře. 

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Pár týdnů už spolu bydlíme a po Novém roce už spolu budeme bydlet na stálo. Jste opravdu první seznamka, kde jsem narazila na partnera, který bere vztah vážně a jsme oba konečně šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Barbory

Napsali jste nám - příběh uživatelky Barbory

Za to vděčím právě těmto stránkám, nerada říkám "seznamka", protože to je výraz, který v lidech vyvolává pochyby, možná úsměv, možná i opovržení. Nazvala bych to spíše místem, kde hledají lidé, kteří to myslí vážně. Třeba my si už po třech měsících známosti spolu zařizujeme byt, což kdyby mi někdo před těmi třemi měsíci řekl, tak bych si akorát poklepala na čelo.