Zuzana - nebyla jsem tu ani 2 měsíce a už mažu profil

Zuzana - nebyla jsem tu ani 2 měsíce a už mažu profil

Dobrý den, 

posílám recenzi na Elitedate. 

"Elitedate jsem si vybrala jako první seznamku a doplnila ji ještě o jednu placenou jako platformu pro seznámení. Chtěla jsem potkat muže, který by to myslel vážně opravdu měl zájem o to budovat vztah a ne jen se 1-2x sejít a hotovo. Profil jsem vyplnila jednoduše, přišlo mi to velmi intuitivní, stejně jako nastavení filtru, koho hledám. Super vychytávka mi přijde možnost klást protějšku skrze profil otázky, hodně to usnadní první kontakt a trochu už ze začátku poodhalí, kdo vlastně dotyčný je.

Já jsem aktivně oslovovala ostatní uživatele právě skrze tyto otázky a bylo vidět, že i toto pomohlo navázání konverzace a konečně potkání toho může, se kterým se zdá, že je mi dobře :-) Jsme spolu krátce, ale cítím, že už vaše služby nepotřebuju a upřímně doufám, že už ani potřebovat nebudu. Doporučuju vás ale dále, protože jsem vlastně u vás nebyla ani 2 měsíce a už mažu profil! " 

Přeji krásny den

Zuzana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

A ted jsme spolu pul roku. Zažili jsme spolu krasne zážitky. A myslim ze toho mame ještě spoustu před sebou. A ze mame dohromady čtyři deti,to nam nevadí. Je s nimi sranda a oba je milujeme. A co v ložnici mame klic a nebojime se ho pouzit. Takže vsem držím palce a věřte chce to jenom to zkusit.

Seznámení paní Valentiny

Seznámení paní Valentiny

Moc jsem tomu nevěřila, ale opravdu se to stálo - našla jsem si partnera do života na seznamce EliteDate. Líbil se mi na foto, klikla jsem na profil, napsala zprávu.. Další den jsme se viděli osobně a od toho dne každý další následující den.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Od našeho prvního rande jsme se spolu snažili být co nejvíce, brzy jsme se sestěhovali a letos v červnu mě požádal o ruku a 8.10.2016 se budeme brát.

Seznámení pana Reného

Seznámení pana Reného

Seznámil jsem se touto cestou s nejhodnější partnerkou na světě, je nám moc fajn, děti máme ve střídavé péči, což nám vyhovuje. Padli jsme si do oka hned při první schůzce a je nám moc fajn, plánujeme svatbu, dítě a společný život a mnoho krásných chvilek....

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

První schůzka byla taková seznámovací. Jsme spolu. Je to ale krátká doba, tak nám držte palce, ať nám to vydrží. Moc si to oba přejeme.

Seznámení Andrey - Jsem šťastná!

Seznámení Andrey - Jsem šťastná!

.Díky vaší seznamce jsem před půl rokem poznala hodného a skvělého muže🙂. Jsem št´astná. Moc vám tímto děkuji ! Přeji vám, aby se vám podařilo udělat št´astných daleko více lidí 🙂