Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Poděkování týmu seznamky pro seniory ELITE date!

Díky Vaší profesionalitě jsem se ve svých sedmdesáti šesti létech seznámila s milým mužem. Bylo to tak trochu jako zásah úchvatnou energií. Jako zázrak!  Když jsme se poprvé setkali, viděli jsme jen své oči a naše dotýkající se ruce byly teplé a plné něhy. Našla jsem svou chybějící půli a ještě tu noc jsem dostala krásnou báseň, kterou bych přála všem zamilovaným...

Tobě…

Ř e k n i   m i   ř e k n i . . .
proč je mi s Tebou tak blaze a tiše
jako když ptáče pod křídlem dýše
proč Tě znám Lásko i když Tě nevidím
za duši odkrytou  proč už se nestydím
Ř e k n i   m i    ř e k n i  . . .
proč je mi s Tebou tak  svěže a hebounce
jako když uléhám do květů na louce
proč když mne do modrých závojů zahalíš
už mne být člověkem nedrásá nebolí.
Ř e k n i   m i   ř e k n i  . . .
proč je mi s Tebou tak sladce a úlevně
jak když se říčka z hor navrátí do země
Navrátí... vypaří... zaprší z oblaků
 my dva jsme přesličná podoba Zázraku ...

Tak tedy díky... Díky Vám!!!  

Alena


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Marty

Seznámení paní Marty

Myslím, že ELITE Date nabízí skutečně kvalitní výběr lidí oproti ostatním seznamovacím portálům. Já potkala toho svého báječného člověka během několika dní, jsme spolu prakticky stále a těšíme se na každý další společný den.

Jitka a Josef - Pomohli jste nám navázat pevný a čistý vztah

Jitka a Josef - Pomohli jste nám navázat pevný a čistý vztah

Byli jste ti, kteří k tomu přispěli svou činností a za to vám patří velký dík. Pomohli jste navázat pevný a čistý vztah dvou lidí, který se bude rozvíjet určitě ještě dál.

Seznámení pana Antonína

Seznámení pana Antonína

Hned na první schůzce jsme si strašně sedli a teď to vidíme do konce života:) Nechci nic zakřiknout, ale plánujeme děti, bydlení a společnou budoucnost. Ani jeden z nás nepochybuje, jsme strašně šťastný, vzájemně si věříme a důvěřujeme si:)

Seznámení Pavly - Nejsme sami a hlavně si moc rozumíme

Seznámení Pavly - Nejsme sami a hlavně si moc rozumíme

Jen vám chci oznámit, že mi vaše seznamka moc pomohla. Seznámili jsme se s partnerem a jsme šťastní. Máme, co jsme hledali. Od velikonoc jsme spolu. Jsme sice už dost stáří, ale spokojeni. Nejsme sami a hlavně si moc rozumíme.

Seznámení paní Silvie

Seznámení paní Silvie

Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Psali jsme ale dál a po několika osobních setkáních jsme oba věděli, že je to "ono". Byli jsme si natolik sympatičtí a  pociťovali jsme takové zvláštní souznění, pocit, že se známe již dlouho. Ostatně to jsme zjišťovali už během našeho psaní, naše dopisy byly čím dál vřelejší a osobnější. Zjistili jsme, že máme podobný náhled na život, podobné zájmy, koníčky a jsme si i povahově podobní. Honzík mě přesvědčil o tom, že vzdálenost mezi lidmi se neměří v kilometrech, ale tím jak moc jsme si blízcí.. A že náš vztah za to stojí!