Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Můj příběh nekončí, i když jsem se na Vaší seznamce neseznámila s mužem na celý život. S někým si telefonuji a je to přátelské povídání.

I to povzbudí. Jinak mi nabídky partnerů vyplnily čas po rozchodu s manželem a vypadá to, že se zase dáme dohromady. 30 let života nelze jen tak zahodit.

Tak přeji všem úspěšné seznamování a nevěšte hlavu, život nekončí a všechno časem přebolí. Je to fráze, bohužel nebo bohudík pravdivá. :)

Slunečný podzim a radost v duši přeje Táňa.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Vlasty

Seznámení paní Vlasty

Už jsem neměla sílu na další seznamky, až mi kamarádka doporučila Vás, kde mě potkalo štěstí a úžasný muž. Ze začátku jsme spolu jen komunikovali a poznávali jeden druhého a osobní setkání vše rozhodlo. Moc děkuji a všem přeji štěstí, aby potkali toho pravého.

Pavel - všem lidem přeji stejné štěstí jako jsme měli my

Pavel - všem lidem přeji stejné štěstí jako jsme měli my

Máme ve středu naplánované setkání u kávy, a musím říci, že se to vyvíjí velmi dobře. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Jsme spolu 4 měsíce. Stále se poznáváme a stále je nám spolu hezky. Co se cestování týče, stihli jsme už Salzburg, Vídeň, Prahu i Benátky a také společnou dovolenou s dětmi v jižních Čechách. A též společné Vánoce a Silvestra. Plánujeme jarní dovolenou na horách a pro nás dva výlet do Budapešti.

Alexandr - chci Vám moc poděkovat

Alexandr - chci Vám moc poděkovat

Zřejmě patřím k té hrstce šťastlivců, kteří trefili na první pokus zlatý jackpot.

Seznámení Petra - Sedli jsme si jako lidé se společnými zájmy a přeskočila jiskra

Seznámení Petra - Sedli jsme si jako lidé se společnými zájmy a přeskočila jiskra

Děkuji Vám za možnost seznámení na vaší seznamce. Je velice solidní a budu jí doporučovat všem co si chtějí najít vážný vztah.

Seznámení paní Miluše

Seznámení paní Miluše

Ale nakonec moje zvědavost byla tak velká, že jsem se odhodlala kliknout na jednoho pána, který mi odepsal. Velice mě zaujal tím, jak jsme si začali psát. Ještě jsme se nepotkali, zatím je to dost složité, píšeme si už přes rok, ale neztrácím naději, že se jednou tak stane.