Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Můj příběh nekončí, i když jsem se na Vaší seznamce neseznámila s mužem na celý život. S někým si telefonuji a je to přátelské povídání.

I to povzbudí. Jinak mi nabídky partnerů vyplnily čas po rozchodu s manželem a vypadá to, že se zase dáme dohromady. 30 let života nelze jen tak zahodit.

Tak přeji všem úspěšné seznamování a nevěšte hlavu, život nekončí a všechno časem přebolí. Je to fráze, bohužel nebo bohudík pravdivá. :)

Slunečný podzim a radost v duši přeje Táňa.


Zkušenosti se seznamkami

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Děkuji, našla jsem si svého prince. Přeji všem, kteří stále hledají, aby našli tu pravou, či toho pravého.

Napsali jste nám - příběh uživatele Michala a Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatele Michala a Veroniky

Pak jsem se odhlásil z jedné, v televizi často propagované seznamky a zůstal jen u ELITE DATE. Tam si totiž nehrají na to, že Vám každý den, jako ty z televizní reklamy, nabídnou spousty návrhů, které ovšem jen málokdy vyhovují těm kritériím, které jste si nastavili. Z počátku je i zde návrhů samozřejmě více a nové dostanete v okamžiku, když se někdo nový vhodný přihlásí. Zato se můžete spolehnout na to, že nový návrh od ELITE DATE vyhovuje vašim zadaným požadavkům a zabývat se s nimi není ztráta času.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Naše seznámení probíhalo naprosto přirozeně, po tom, co jsme si několik dnů psali a zjistili, že toho máme hodně společného a táhne nás to k sobě.
Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za, troufám si říct, lásku svého života, kterou jsem u Vás našla.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dali jsme se dohromady dva lidi, kteří už pár zkušeností ze seznamek měli a přesto to nevzdali - nakonec cca rok a půl po prvním rande už čekáme vytouženého potomka! :)

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Díky seznamce Elitedate jsem se seznámil se skvělou slečnou, s kterou bych se normálně asi ani neměl šanci potkat. Doba klasickému seznámení zrovna nepřeje (COVID-19), tak jsem rád, že jsem mohl využít tuto možnost.

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.