Seznámení Pavly - Nejsme sami a hlavně si moc rozumíme

Seznámení Pavly - Nejsme sami a hlavně si moc rozumíme

Dobrý den,

jen vám chci oznámit, že mi vaše seznamka moc pomohla. Seznámili jsme se s partnerem a jsme šťastní. Máme, co jsme hledali. Od velikonoc jsme spolu. Jsme sice už dost stáří, ale spokojeni. Nejsme sami a hlavně si moc rozumíme.


Děkujeme.

Pavla

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Danky a Aničky

Seznámení Danky a Aničky

Jsme s Aničkou důkazem toho, že se nechá na seznamce najít trvalý vztah. Před 6 měsíci jsme si daly první rande, pak druhý, třetí.... A jak jsme na tom teď? Domluvily jsme se na registrovaném partnerství. V březnu 2020 do toho praštíme. Danka

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Byla jsem zde na seznamce jen neuvěřitelný měsíc a věřím, že jsem poznala opravdu úžasného člověka. Děkuji vašemu týmu!!

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Napsali jste nám - příběh Jardy a Jarky

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál. I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Seznámení Martina a Jany

Seznámení Martina a Jany

Zrovna teď na Velikonoce jsme měli dvouleté výročí a jsme neskutečně do sebe stále zamilovaní, je to překrásný pocit, který přeji všem co zkoušejí vaší seznamku, aby taky měli takové štěstí jako já a moje Janička.

Seznámení Jarmily a Kamila

Seznámení Jarmily a Kamila

Strávili jsme spolu krásné odpoledne a domluvili si další schůzku, která se stala čím dál častější. Dnes jsme spolu už rok a půl a je nám moc hezky. Děkuji Vaší seznamce a přeji jí spoustu šťastných a zamilovaných lidí.

Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.