Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Dobrý den,

chtěli bychom vám s mým snoubencem , a za měsíc již manželem, poděkovat za to, že jste.

V loni v létě jsem si u vás zřídila profil, ke konci srpna mě přítel oslovil, vyměnili jsme si kontakty a pár dní si dopisovali na sociální síti a bylo rande. Padli jsme si do oka. A nejen my dva navzájem, ale i přítel s mým, v té době 11. měsíčním synem.

Od našeho prvního rande jsme se spolu snažili být co nejvíce, brzy jsme se sestěhovali a letos v červnu mě požádal o ruku a 8.10.2016 se budeme brát.

Díky vaší seznamce jsme se našli. A věřte, my k sobě vážně patříme. Už máme oba něco za sebou, tak to člověk prostě pozná...:)

Tímto vám děkujeme, že jste nám pomohli k tomu, aby se naše životní cesty spojili a přejeme vám, aby se vám toto podařilo u dalších mnoha vašich uživatelů a aby seznamka sloužila opravdu k tomu, k čemu má.

Díky!!

S pozdravem,

Macháčová Barča a Vystrčil Jan

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Zdeňky a Ondry

Seznámení Zdeňky a Ondry

Slovo dalo slovo a do dvou týdnů jsme měli první rande. Ondra bydlí v Plzni a já v Praze, takže jsme se již od začátku domluvili, že se budeme střídat a jezdit za sebou, jak to jen půjde. Překonali jsme i veškerá úskalí koronavirové krize, v létě se spolu chystáme na dovolenou a těšíme se na všechny společné chvíle, které spolu můžeme trávit.

Seznámení paní Vlasty

Seznámení paní Vlasty

Už jsem neměla sílu na další seznamky, až mi kamarádka doporučila Vás, kde mě potkalo štěstí a úžasný muž. Ze začátku jsme spolu jen komunikovali a poznávali jeden druhého a osobní setkání vše rozhodlo. Moc děkuji a všem přeji štěstí, aby potkali toho pravého.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Nebudu zabíhat do podrobností, ale byl to víkend z říše snů no a oba věříme, že další budou následovat a že už nás nic nerozdělí a že časem vyřešíme i tu proklatou vzdálenost. Zatím je náš vztah v prvopočátečních nádhernostech, asi trošku fungují růžové brýle, ale hlavně nás to oba zbavilo smutku a blbé nálady a teď už je jenom na nás co s tím dál.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.

Seznámení paní Michaely

Seznámení paní Michaely

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká. Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.

Seznámení paní Jitky

Seznámení paní Jitky

Prihlaseni do vasi seznamky jsem nebrala moc vazne. A tu jsem si zacala psat s Vitou. Uz mesic spolu cestujeme po pamatkach. Mezi nami to jiskri a je nam spolu fajn. Jsme totiz oba ID okolo 60tky a tim je to vetsi zazrak. Oba nam odesli zivotni partneri na rakovinu.