Napsali jste nám - příběh uživatelky Romany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Romany

Dobrý den,

přes vaši seznamku jsem si domluvila po velmi krátké době schůzku s prvním mužem. Hned po první schůzce byla větší náklonnost z jeho strany, já jsem ještě váhala. Jelikož jsem tomu dala čas, tak se po nějaké době ve mně probudila náklonnost také, a našli jsme k sobě cestu oba.  O té doby jsme nevynechali ani jedenu příležitost se setkat. Celé vánoční svátky jsme prožili spolu a ještě více jsme se poznali. Až si v mém regionu partner najde práci, tak plánujeme společné bydlení. Máme se moc rádi a baví nás to spolu.

Proto bych všem ráda sdělila, že je třeba setrvat a nechat věci chvíli plynout.

S pozdravem Romana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dnes spolu bydlíme a jsme šťastni. Proto radím všem, kteří po prvních neúspěších mají tendenci to vzdát, aby neházeli tak zbrkle flintu do žita. Třeba se i jim poštěstí a už příště přijde to pravé.

Seznámení paní Vlasty

Seznámení paní Vlasty

Už jsem neměla sílu na další seznamky, až mi kamarádka doporučila Vás, kde mě potkalo štěstí a úžasný muž. Ze začátku jsme spolu jen komunikovali a poznávali jeden druhého a osobní setkání vše rozhodlo. Moc děkuji a všem přeji štěstí, aby potkali toho pravého.

Seznámení Danky a Aničky

Seznámení Danky a Aničky

Jsme s Aničkou důkazem toho, že se nechá na seznamce najít trvalý vztah. Před 6 měsíci jsme si daly první rande, pak druhý, třetí.... A jak jsme na tom teď? Domluvily jsme se na registrovaném partnerství. V březnu 2020 do toho praštíme. Danka

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

EliteDate můžu doporučit všem, kteří mají o vážné seznámení zájem. Snažila jsem se seznámit i jinde, ale ani několik měsíců na jiné seznamce nedokázalo to, co EliteDate za týden. :)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Bylo to mé první seznámení přes seznamku a přijala jsem první pozvání, takže já na první dobrou.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Prozili jsme už společne vánoční pobyt a silvestrovský pobyt na horách ve dvou a před pár dny i první dovolenou společne s dětmi. Jsme šťastni všichni a my dva zamilování. Nevěřila jsem, že ještě po 40-citce a s dvěma dětmi mohu najít takového skvělého muže, který me bude milovat, bude mit rad me deti a ony jeho, a kterého budu milovat ja. Zítra to budou čtyři měsíce (nadherne ctyri mesice, naplnene tim nejdůležitějším na svete - laskou) od první schůzky v kavárně. Chodíme do ni vzdy 20. v dalším měsíci, i zítra půjdeme.