Napsali jste nám - příběh uživatelky Libuše

Napsali jste nám - příběh uživatelky Libuše

Dobrý den,

chtěla jsem Vám říct že mi napsal Milan od Vás ze seznamky a už 3 neděle se scházíme a je to hezké.

Píši Vám že se mi celkem změnil život, těším se z každého dne, vlastně to není ani můj typ, ale jak ho poznávám, je mi s ním dobře čím dále více. Máme krásný intimní vztah a jedeme spolu na velikonoce do Polska a v květnu jedem do Egypta. Je to prostě fičák, jak to nazýváme.

Doufám, že nám to vydrží.

Moc děkuji.

Budu -li mít možnost Vás doporučit, tak doporučím.

S pozdravem Libuše

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Romany

Seznámení paní Romany

Moc bych chtěla poděkovat vaší seznamce a doporučit ji všem co hledají partnera. Jste opravdu solidní seznamka👍. Seznámili jsem se zde v srpnu loňského roku a jsme šťastní, že jsme se našli 💕.

Seznámení paní Věry

Seznámení paní Věry

Chci poděkovat Vaší seznamce. Podařilo se mi asi před 4 měsíci poznat partnera a do dnešního dne nám to klape. Moc si přeji, aby to vydrželo a abych v budoucnu už služby seznamky nepotřebovala, protože jsem díky nim našla vztah, který trvá.

Napsali jste nám - příběh uživatele Mariana

Napsali jste nám - příběh uživatele Mariana

Dobrý den,  díky vaší seznamce jsem se před 2 měsíci seznamil s ženou, doufám tou pravou. Doufám, že to vydrží. To samé přeji i dalším.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Seznamku Elitedate.cz můžu vřele doporučit!!! I já zde našla partnera. Díky filtru se mi tam objevil můj pan pravý. Pár týdnů jsme si psali a pak jsme si domluvili schůzku, při které to mezi námi zajiskřilo...

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Nyní jsem s Lenkou a její rodinou šestý měsíc. Jsme teď sami dva na dovolené - dovolenou s dětmi jsme absolvovali před týdnem. Samozřejmě není vše jen růžové, ale všechny dosavadní neshody nás jen sblížily, a my se těšíme na mnoho dalších společných let.

Napsali jste nám - příběh uživatele Víta

Napsali jste nám - příběh uživatele Víta

Díky vaší seznamce jsem se sešel s dívkou, kterou jsem již znal, ale neviděli jsme se a nebyli spolu v kontaktu osm let.
Byla to náhoda nebo osud, to už je jedno. Můj život dostal smysl.