Seznámení paní Báry

Seznámení paní Báry

Dobrý den, zasílám svou recenzi...

Elitedate mě příjemně překvapila, nenarazila jsem zde opravdu na jediného hulváta, jen na samé muže, kteří měli opravdu zájem se seznámit a s kterými se dalo příjemně psát. To že jsem zde narazila dokonce na mého nového životního partnera, parťáka, který předčil jakákoliv moje očekávání a mnohonásobně překonal moje představy o vhodném partnerovi pasujícím ke mně, je pro mě stále ještě důvodem mít neustále úsměv na tváři. Mimo seznamku bychom se těžko potkali, takže prostě děkuji.

Bára

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Tomáše a Marty

Napsali jste nám - příběh Tomáše a Marty

Dobrý den, nevěřil bych, že během tak krátké chvíle, jako jsou dva měsíce, můžu k sobě díky seznamce ELITE Date najít tak úžasného člověka, s kterým bych chtěl být celý život. Děkuji za to.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Od té doby jsme si vyměnili několik zpráv, šli na několik rande a od za necelý měsíc už jsme byli spolu. Dnes je to skoro 3 měsíce a nemůžu si vynachválit. Dokonce to byla jediná, s kterou jsem si napsal.

Seznámení pana Jirky

Seznámení pana Jirky

Po zaregistrovaní ve Vaší seznamce, jsem oslovil několik žen a po pouhých čtyřech dnech, jsem si začal psát se sympatickou ženou, se kterou jsem se po 14 dnech setkal osobně a cítil jsem, že jsem našel partnerku, protože jsme oba po třech schůzkách našli společnou přitažlivost.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Díky Vaší seznamce jsem našel partnerku, se kterou jsme si za tuto dobu řekli společné ano a nyní se nám narodila krásná holčička Markétka.
Ještě jednou Vám chci poděkovat za tuto úžasnou příležitost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Jsme spolu 4 měsíce. Stále se poznáváme a stále je nám spolu hezky. Co se cestování týče, stihli jsme už Salzburg, Vídeň, Prahu i Benátky a také společnou dovolenou s dětmi v jižních Čechách. A též společné Vánoce a Silvestra. Plánujeme jarní dovolenou na horách a pro nás dva výlet do Budapešti.

Napsali jste nám - příběh uživatele Hanuše

Napsali jste nám - příběh uživatele Hanuše

Nečekal jsem, že i v tak pozdním mém věku /74 let/ mohu uspět, ale vyšlo to. Mám partnerku podle mých představ a je nám spolu fajn.