Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Dobrý den, 

jste velmi solidní seznamka. Byla jsem moc příjemně překvapená. Možnosti výběru charakteristik k vypracování profilu máte velmi dobře zvolené, dobře se se vším pracuje.

Vše jde snadno. Životního partnera tu opravdu naleznout lze.

Děkuji, Eva

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámených uživatelů.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Není co dodat jsem moc spokojená i zamilovaná a to jsem nečekala v mém věku. Moc mi pomohla tato seznamka. Pokud můžu přispět malou radou tak ať se ženy nebojí ozvat se jako první, muži tam asi spí. Já to udělala a vyplatilo se.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Již jsme manželé. Svatba proběhla v Itálii na den přesně - dva roky od našeho prvního setkání, spojili jsme ji rovnou s líbánkami a projeli několik italských měst.

Seznámení paní Gábiny

Seznámení paní Gábiny

Moje seznámí se současným partnerem dopadlo na „první dobrou". Oslovil mě jako jeden z prvních, začali jsme si psát, následovala první schůzka a pak už to nabralo klasický směr. Vlastně jsem si online seznamování ani moc neužila.😊 

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Pak jsem se na seznamku vrátila a v ten moment jsem dostala zprávu od svého současného partnera. Psali jsme si jeden večer, vyměnili jsme si telefonní čísla a od té doby mám pocit, že se známe strašně dlouho, rozumíme si ve všem, trávíme spolu většinu času. Náš vztah má "šťávu", posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Byla jsem zde na seznamce jen neuvěřitelný měsíc a věřím, že jsem poznala opravdu úžasného člověka. Děkuji vašemu týmu!!

Seznámení pana Zdeňka

Seznámení pana Zdeňka

Už jsem díky ELITE Date svou partnerku našel. Zatím nám to klape, máme se moc rádi, a tak celému týmu moc děkuji vřele.