Seznámení paní Michaely

Seznámení paní Michaely

Dobrý den,

posílám náš příběh:
 
Oslovil mě partner jako první na seznamce a mně na první pohled hned jeho profil nezaujal, ale vrátila jsem se k němu, protože jsem chtěla dát šanci těm ,co mi napsali něco milého a tak vše začalo, začali jsme psát ohledně místa, kde bydlíme, práci a našich koníčkách. Nakonec jsme si dali kontakt a domluvili se na schůzce v Praze 11.11.

Počasí nám moc nepřálo, střídavě pršelo, ale nám to na naši náladě a plánu neubralo. Prošli jsme krásně od Václavského náměstí ke Karlovu mostu až k cíli a to byla Lennonova zeď (jako velcí fanouškové Beatles). Cestou zpět k Čertovu kolu se zastavil objal mě a políbil a tím vše začalo. Zašli jsme tam do krásné anglické hospůdky, dali dva svařaky a těžce se pak loučili, protože jsem musela domu za mým synem, který byl hlídaný.

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká.

Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.

Přeji hezký zbytek dne

Michaela

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Šárka - to, co prožívám teď, je krásné, opravdové a naplňuje mě to vděčností

Šárka - to, co prožívám teď, je krásné, opravdové a naplňuje mě to vděčností

Seznameni přináší hezké chvíle, na které se těším. Upřímně jsem netušila, že se můžu znovu takhle zamilovat, těšit se na zprávy, na setkání... a ano, i na první milování. Možná je to trochu naivní. Možná. Ale je to nádherné.

Seznámení paní Míši

Seznámení paní Míši

Každá zpráva mi vykouzlila úsměv na tváři a někdy i slzu štěstí v koutku oka... Naše první setkání doprovázelo bušení srdce a konec polibek na mostě...
Nezáleží na tom, kolik je nám let... Stačí jen potkat toho pravého a stále věřit.

Seznámení paní Lucky

Seznámení paní Lucky

Díky Vaší seznamce jsem de dokázala seznámit s přítelem, se kterým si skvěle rozumím. Všechno je na dobré cestě a snad to tak bude i nadále pokračovat. Hodně štěstí Všem ostatním.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Prožíváme zamilovanost, jako by nám bylo osmnáct. Sedíme si a oba si přejeme, aby naše plány na společný život vyšly. Už plánujeme další setkání na celý víkend. Oba se na sebe moc těšíme. Každý den si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy jsem nevěřil na seznamky. Nyní mám opačný názor....

Napsali jste nám - příběh uživatele M.S.

Napsali jste nám - příběh uživatele M.S.

S dotyčnou se zatím pohybujeme v rovině kamarádství-přátelství. Co bude v budoucnu nedokáži odhadnout... S vaši seznamkou jsem byl velmi spokojen a nevylučuji, že se v budoucnu vrátím...

Seznámení paní Věry

Seznámení paní Věry

Chci poděkovat Vaší seznamce. Podařilo se mi asi před 4 měsíci poznat partnera a do dnešního dne nám to klape. Moc si přeji, aby to vydrželo a abych v budoucnu už služby seznamky nepotřebovala, protože jsem díky nim našla vztah, který trvá.