Seznámení paní Michaely

Seznámení paní Michaely

Dobrý den,

posílám náš příběh:
 
Oslovil mě partner jako první na seznamce a mně na první pohled hned jeho profil nezaujal, ale vrátila jsem se k němu, protože jsem chtěla dát šanci těm ,co mi napsali něco milého a tak vše začalo, začali jsme psát ohledně místa, kde bydlíme, práci a našich koníčkách. Nakonec jsme si dali kontakt a domluvili se na schůzce v Praze 11.11.

Počasí nám moc nepřálo, střídavě pršelo, ale nám to na naši náladě a plánu neubralo. Prošli jsme krásně od Václavského náměstí ke Karlovu mostu až k cíli a to byla Lennonova zeď (jako velcí fanouškové Beatles). Cestou zpět k Čertovu kolu se zastavil objal mě a políbil a tím vše začalo. Zašli jsme tam do krásné anglické hospůdky, dali dva svařaky a těžce se pak loučili, protože jsem musela domu za mým synem, který byl hlídaný.

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká.

Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.

Přeji hezký zbytek dne

Michaela

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Prožili jsme spolu krásné Vánoce i přivítali Nový rok. Trávíme spolu veškerý čas a je nám čím víc krásněji. Za tento zázrak, nebojíme se to tak napsat, děkujeme ELITE Date.

Zuzana - nebyla jsem tu ani 2 měsíce a už mažu profil

Zuzana - nebyla jsem tu ani 2 měsíce a už mažu profil

Jsme spolu krátce, ale cítím, že už vaše služby nepotřebuju a upřímně doufám, že už ani potřebovat nebudu. Doporučuju vás ale dále, protože jsem vlastně u vás nebyla ani 2 měsíce a už mažu profil!

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Seznamku Elitedate.cz můžu vřele doporučit!!! I já zde našla partnera. Díky filtru se mi tam objevil můj pan pravý. Pár týdnů jsme si psali a pak jsme si domluvili schůzku, při které to mezi námi zajiskřilo...

Seznámení pana Milana

Seznámení pana Milana

Vážený týme Elite Date, cestou Vaší databáze jsme se seznámili - za to Vám náleží velký dík! A to i přes naši "vybíravost a náročnost" i v naší společnosti obecný problém najít vhodného partnera/partnerku....

Martin - díky Vám jsem poznal někoho, s kým chci žít a zestárnout

Martin - díky Vám jsem poznal někoho, s kým chci žít a zestárnout

V restauraci jsme strávili několik hodin v družném hovoru,v objetí, drželi jsme se za rce, dívali do očí. Oba jsme cítili něco silného. Prý se tomu říká "láska". A to i díky této seznamce, že díky ní si našli dvě srdce cestu k sobě, že konečně mohou být spolu. Žijeme spolu, tvoříme pár, děláme vše společně a jsme tu jeden pro druhého. Plánujeme společnou budoucnost, máme stejné sny.

Napsali jste nám - příběh uživatele Karla

Napsali jste nám - příběh uživatele Karla

Naše seznámení probíhalo celkem standartním způsobem.Po výměně několika imeil zpráv,jsme k sobě pocítili náklonnost,tím jak si duševně rozumíme,máme společné zájmy,nechá se napsat,že i společný osud,což se stále prohlubovalo.Najednou jsme zjistili,že písmenka,které si vyměňujeme nestačí,stále jsme čekali kdo kdy ten druhý napíše.Vyměnili jsme si tel.čísla a hovory nebraly konce.Pak přišel den D,osobní setkání.....