Seznámení paní Michaely

Seznámení paní Michaely

Dobrý den,

posílám náš příběh:
 
Oslovil mě partner jako první na seznamce a mně na první pohled hned jeho profil nezaujal, ale vrátila jsem se k němu, protože jsem chtěla dát šanci těm ,co mi napsali něco milého a tak vše začalo, začali jsme psát ohledně místa, kde bydlíme, práci a našich koníčkách. Nakonec jsme si dali kontakt a domluvili se na schůzce v Praze 11.11.

Počasí nám moc nepřálo, střídavě pršelo, ale nám to na naši náladě a plánu neubralo. Prošli jsme krásně od Václavského náměstí ke Karlovu mostu až k cíli a to byla Lennonova zeď (jako velcí fanouškové Beatles). Cestou zpět k Čertovu kolu se zastavil objal mě a políbil a tím vše začalo. Zašli jsme tam do krásné anglické hospůdky, dali dva svařaky a těžce se pak loučili, protože jsem musela domu za mým synem, který byl hlídaný.

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká.

Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.

Přeji hezký zbytek dne

Michaela

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Kamila

Napsali jste nám - příběh uživatele Kamila

Zkoušel jsem jiné (i zahraniční) seznamky ale vždycky mě něco dost naštvalo. U Vás zatím ne a zdá se mi, že máte funkční a lidštější systém za rozumnou cenu.

Seznámení paní Terezy

Seznámení paní Terezy

Plánujeme setkání, ale až budeme mít oba čas. Já pracuji na směny a on má dceru ve střídavý péči. Moc se na to těším. Moc vám všem děkuji.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Momentálně plánujeme, že spolu strávíme vánoční svátky, též už jsme mluvili o společném bydlení. Všem doporučuji se nebát a klidně do toho jít naplno.

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Dala jsem si poslední šanci, napsala jako první. Setkání velmi příjemné, vyzařovala z něho pohoda a jiskra. Překvapení na mé straně, když mne požádal o další schůzku, následoval výlet, kde jsme si dokázali povídat až do rána, nechtělo se nám domů.

Seznámení paní Mirky

Seznámení paní Mirky

Když se mezi novými členy objevil Vladimír, zaujal mě jeho profil natolik, že jsem ho oslovila jako první. Už první vzkazy a pak i jeho fotografie ukázaly, že to byl krok správným směrem. Od prvního setkání jsme si připadali jako dva dílky skládačky, která do sebe po všech stránkách dokonale zapadá.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Hned první den mi mezi těmi všemi zprávami upoutala jedna a já už neměla oči pro nikoho jiného. Nikdy bych tomu nevěřila, ale jsme dvě spřízněné duše, které se měly najít.