Seznámení paní Michaely

Seznámení paní Michaely

Dobrý den,

posílám náš příběh:
 
Oslovil mě partner jako první na seznamce a mně na první pohled hned jeho profil nezaujal, ale vrátila jsem se k němu, protože jsem chtěla dát šanci těm ,co mi napsali něco milého a tak vše začalo, začali jsme psát ohledně místa, kde bydlíme, práci a našich koníčkách. Nakonec jsme si dali kontakt a domluvili se na schůzce v Praze 11.11.

Počasí nám moc nepřálo, střídavě pršelo, ale nám to na naši náladě a plánu neubralo. Prošli jsme krásně od Václavského náměstí ke Karlovu mostu až k cíli a to byla Lennonova zeď (jako velcí fanouškové Beatles). Cestou zpět k Čertovu kolu se zastavil objal mě a políbil a tím vše začalo. Zašli jsme tam do krásné anglické hospůdky, dali dva svařaky a těžce se pak loučili, protože jsem musela domu za mým synem, který byl hlídaný.

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká.

Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.

Přeji hezký zbytek dne

Michaela

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Pokud nehledáte prince na bílem koni, ale člověka, pro život, tak jste tu správně. Já bych toho svého bez seznamky nepoznala a každému, kdo se na naše setkání zeptá, to hrdě vyprávíme. Není se za co stydět! Tak vhůru do toho a nebojte se seznamovat! Držím vám všem palce:-)

Napsali jste nám - příběh uživatele Václava

Napsali jste nám - příběh uživatele Václava

Vaše seznamka Elite Date je na kvalitní a vysoké úrovni. Líbí se mi způsob, kterým je možno se stát jejím členem a jak je vytvořena. Stejně tak jsem spokojen s možností různých forem úhrady Vašich služeb. Jsem velice spokojen. Děkuji celému pracovnímu týmu za profesionální přístup a hledání řešení pro klienta. Václav

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Samou mě to překvapilo že to šlo celkem rychle i kdyz mi je už trochu více let. Prozili jsme už krásnou dovolenou v Bulharsku a je nám spolu dobře.

Seznámení paní Blanky

Seznámení paní Blanky

Asi pátý den mi napsal sympaťák, který tam byl také jen pár dní. Sešli jsme se, teď už jsme spolu skoro dva měsíce a je nám spolu moc fajn.

Seznámení pana Tomáše

Seznámení pana Tomáše

Nelituji ani čas ani finanční prostředky zde vložené.  Potkal jsem někoho kdo mému životu dal další rozměr a kdo mě dělá štastným. Jsme na začátku cesty a je to moc krásné.

Seznámení Jarmily a Kamila

Seznámení Jarmily a Kamila

Strávili jsme spolu krásné odpoledne a domluvili si další schůzku, která se stala čím dál častější. Dnes jsme spolu už rok a půl a je nám moc hezky. Děkuji Vaší seznamce a přeji jí spoustu šťastných a zamilovaných lidí.