Seznámení paní Michaely

Seznámení paní Michaely

Dobrý den,

posílám náš příběh:
 
Oslovil mě partner jako první na seznamce a mně na první pohled hned jeho profil nezaujal, ale vrátila jsem se k němu, protože jsem chtěla dát šanci těm ,co mi napsali něco milého a tak vše začalo, začali jsme psát ohledně místa, kde bydlíme, práci a našich koníčkách. Nakonec jsme si dali kontakt a domluvili se na schůzce v Praze 11.11.

Počasí nám moc nepřálo, střídavě pršelo, ale nám to na naši náladě a plánu neubralo. Prošli jsme krásně od Václavského náměstí ke Karlovu mostu až k cíli a to byla Lennonova zeď (jako velcí fanouškové Beatles). Cestou zpět k Čertovu kolu se zastavil objal mě a políbil a tím vše začalo. Zašli jsme tam do krásné anglické hospůdky, dali dva svařaky a těžce se pak loučili, protože jsem musela domu za mým synem, který byl hlídaný.

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká.

Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.

Přeji hezký zbytek dne

Michaela

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Pavly

Seznámení paní Pavly

Na seznamce jsem našla koho jsem hledala. Jsme oba spokojeni a užíváme si společný čas. Díky seznamce jsme si splnili přání prožít hezké chvíle ve dvou.

Seznámení paní Evy

Seznámení paní Evy

Nebýt vaší seznamky, tak bych nepoznala správného chlapa.  Vzhledem k tomu, že je nám přes 50, tak jsme nečekali, že ještě něco takového zažijeme. Na vztahu pracujeme a doufáme, že nám to vydrží .

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Jednou jsem oslovila chlápka, který mne na první pohled zaujal, on mi odpověděl a pak se stalo to, co jsem opravdu nečekala. Začali jsme si psát, po týdnu si vyměnili e-mail a tel číslo. Zhruba po měsíci se setkali a já jsem dnes zamilovaná jako malá holka. Opravdu to jde v každém věku.

Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Po nějaké době jsme si domluvili rande a už od začátku mezi námi přeskočila jiskra. Strávili jsme spolu už mnoho krásných dnů, týdnů a měsíců, máme úžasné společné zážitky a věříme, že jich ještě spoustu přibude...

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Ahoj všem, seznamku bych určitě doporučil jako dobrou cestu jak se seznámit. Důležité je nevzdat to a nečekat se založenýma rukama až si mě někdo všimne. Být přijatelně aktivní a oslovovat partnery. A nebát se jít na schůzku. Určitě to bude několik schůzek, které k ničemu nepovedou, ale má to smysl zkoušet....

Seznámení paní Aleny

Seznámení paní Aleny

Jen stručně. Nás spojil ten koronavirus. Člověk je doma uvězněn, tak má více času na přemýšlení a intenzivní hledání na seznamce. No, ale podařilo se. Zatím jsem se neviděli, ale stále intenzivněji si píšeme a i na  dálku 200 km to funguje.