Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Dobrý večer,

na seznamce Elitedate jsem se zaregistrovala na začátku roku po rozpadu 11 letého manželství. Zůstala jsem sama se dvěma malými dcerami a bylo mi jasné, že kombinace zaměstnání, dětí a mé poměrně vysoké náročnosti na partnera mi příliš šanci na  seznámení v běžném životě nedává. Vyzkoušet seznamku pro mě tedy byla jasná volba.

Osobně jsem se setkala asi s šesti muži. Setkání to byla vesměs příjemná a zajímavá, ale žádný mě nezaujal natolik, že bych se měla chuť pouštět do vztahu. Petr se zaregistroval o 3 měsíce později než já a hned mi ho systém vyhodnotil, jako vhodného partnera. Nejprve jsem váhala, jestli ho mám oslovit, protože byl o 13 let starší než já. Ale jeho profil mě zaujal natolik, že jsem to udělala. Hned jsme si začali psát. Od první chvíle mi bylo jasné, že je to výjimečný muž s úžasným smyslem pro humor. Psali jsme si velice intenzivně a po 5 dnech si domluvili první setkání. To bylo samozřejmě trochu rozpačité, ale velice hezké a bylo nám jasné, že určitě není naše poslední. Jen během prvního týdne jsme se viděli 3x a s každým dalším setkáním naše náklonost k sobě velice rostla.

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

PS: Původně jsem myslela, že náš příběh nenapíšu, neboť jsem dost vytížená, ale kamarádka, která má zájem o členství mě k tomu "donutila" :-). Samozřejmě budu také ráda, pokud náš příběh pomůže někomu dalšímu k seznámení.

Přeji krásný večer.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Setkání bylo nádherné, duchovní, slušné, ostýchavé... jiskra přeskočila a oba jsme pocítili, že máme zájem hned vztah budovat. Moc děkuju, že touto cestou jsem měla možnost najít úžasného člověka 🤗 Přeju všem, kdo hledají, ať to nevzdávají.. chce to trpělivost a věřit.

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

MUSÍM Vám poděkovat za vše co děláte, jelikož přes Vás jsem našel ženu svých snů, i když už jsem nedoufal v nějaký vztah při ztrátě manželky po 41 letech společného šťastného manželství.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Náš vztah se posouvá mílovými kroky a mám "podezření", že ve velmi brzké době dostanu zásnubní prsten. Nedoufala jsem, že je ještě možné potkat velkou lásku v mém věku.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Dobrý den. Posílám Vám zprávu o seznámení s panem Petrem P. Odstěhovala jsem se od druha, protože tam bylo domácí nasilí. Když jsem se usadila, zaregistrovala jsem se do seznamky Elite. Ozvalo se mi několik zájemců a  z toho jsem si vybrala jednoho, co je z Bardubic. Zatím si jen píšeme, ale ....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Prožili jsme vloni první společnou dovolenou, společné chvíle, společné poznávámí, nikdy bych nevěřila, že ve svém věku budu mít zase ty "motýlky v žaludku". A to jen díky vám a za to vám vše chci za nás dva poděkovat. Existuje spoustu seznamovacích agentur, ale asi se to mělo stát, že jsme se přihlásili oba u vás a poznali se. Vaší hezkou seznamovací formou, kdy si dotyční mohou něco zjistit a kontaktovat je úžasné. Nevěřila jsem, že by mohla vzniknout láska přes sociální sítě.

Seznámení Luboše a Andrey

Seznámení Luboše a Andrey

Těšíme se na každou společnou chvilku, na naše výlety, setkávání, na večerní telefonování, našli jsme vzájemně cestu i ke svým dětem. Třebaže to byl dlouhá cesta, díky Elite je náš život konečně úžasný.