Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Dobrý večer,

na seznamce Elitedate jsem se zaregistrovala na začátku roku po rozpadu 11 letého manželství. Zůstala jsem sama se dvěma malými dcerami a bylo mi jasné, že kombinace zaměstnání, dětí a mé poměrně vysoké náročnosti na partnera mi příliš šanci na  seznámení v běžném životě nedává. Vyzkoušet seznamku pro mě tedy byla jasná volba.

Osobně jsem se setkala asi s šesti muži. Setkání to byla vesměs příjemná a zajímavá, ale žádný mě nezaujal natolik, že bych se měla chuť pouštět do vztahu. Petr se zaregistroval o 3 měsíce později než já a hned mi ho systém vyhodnotil, jako vhodného partnera. Nejprve jsem váhala, jestli ho mám oslovit, protože byl o 13 let starší než já. Ale jeho profil mě zaujal natolik, že jsem to udělala. Hned jsme si začali psát. Od první chvíle mi bylo jasné, že je to výjimečný muž s úžasným smyslem pro humor. Psali jsme si velice intenzivně a po 5 dnech si domluvili první setkání. To bylo samozřejmě trochu rozpačité, ale velice hezké a bylo nám jasné, že určitě není naše poslední. Jen během prvního týdne jsme se viděli 3x a s každým dalším setkáním naše náklonost k sobě velice rostla.

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

PS: Původně jsem myslela, že náš příběh nenapíšu, neboť jsem dost vytížená, ale kamarádka, která má zájem o členství mě k tomu "donutila" :-). Samozřejmě budu také ráda, pokud náš příběh pomůže někomu dalšímu k seznámení.

Přeji krásný večer.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Simona - Vím, že je to ten pravý

Simona - Vím, že je to ten pravý

Ještě jednou Vám děkuji od srdce a přeji, aby všichni, kdo lásku hledají, ji také našli. Mějte se krásně a děkuji za Vaše služby.

Seznámení Daniely a Petra

Seznámení Daniely a Petra

Ač ani jeden z nás nepočítal s tím, že by se prostřednictvím Elite Date opravdu s seznámil s někým, kdo by se mohl stát potencionálním partnerem, o to více si vážíme toho, že jsme se našli. Oba jsme již pokročilejšího věku (60 a 67 let), ale duchem se citíme mnohem mladší.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Míly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Míly

Vážení, ptáte se na můj příběh. Za ty dva měsíce, které jsem si zaplatila, jsem se neseznámila s nikým Vlastně ano, byly to dva případy, které byly velice perspektivní, ale dělila nás od sebe poměrně velká vzdálenost, takže jsem to raději ukončila. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat, zachovali jste se k moji osobě velice pěkně a přeji Vám do dalšího podnikání hodně zdaru a ještě více spokojených klientů. Míla. Děkuji!!

Seznámení paní Radky

Seznámení paní Radky

Když jsem zjistili, že jsme oba ze stejného města a máme spolu tolik společného, bylo rozhodnuto. Trávíme spolu volný čas, postupně poznáváme naše rodiny a do budoucna plánujeme společný život.

Seznámení paní Jany - Je to má spřízněná duše, má druhá polovina.

Seznámení paní Jany - Je to má spřízněná duše, má druhá polovina.

Vždy jsem věřila, že existuje muž, který ke mně patří, a to je to nejdůležitější. Přesto všechno věřit v LÁSKU, protože zazraky se dějí, a to každý den.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

A mou snahu neúspěšnou nepřisuzuji Vaši seznamce. Nebyla ta správná doba a má netrpělivost mne odradila. Přeji všem potencionálním párům hodně štěstí a lásky vzájemné. :-) Možná mě čeká štěstí v podobě nové lásky jinde a za jiných okolností. JSTE SOLIDNÍ SEZNAMKA!