Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Dobrý večer,

na seznamce Elitedate jsem se zaregistrovala na začátku roku po rozpadu 11 letého manželství. Zůstala jsem sama se dvěma malými dcerami a bylo mi jasné, že kombinace zaměstnání, dětí a mé poměrně vysoké náročnosti na partnera mi příliš šanci na  seznámení v běžném životě nedává. Vyzkoušet seznamku pro mě tedy byla jasná volba.

Osobně jsem se setkala asi s šesti muži. Setkání to byla vesměs příjemná a zajímavá, ale žádný mě nezaujal natolik, že bych se měla chuť pouštět do vztahu. Petr se zaregistroval o 3 měsíce později než já a hned mi ho systém vyhodnotil, jako vhodného partnera. Nejprve jsem váhala, jestli ho mám oslovit, protože byl o 13 let starší než já. Ale jeho profil mě zaujal natolik, že jsem to udělala. Hned jsme si začali psát. Od první chvíle mi bylo jasné, že je to výjimečný muž s úžasným smyslem pro humor. Psali jsme si velice intenzivně a po 5 dnech si domluvili první setkání. To bylo samozřejmě trochu rozpačité, ale velice hezké a bylo nám jasné, že určitě není naše poslední. Jen během prvního týdne jsme se viděli 3x a s každým dalším setkáním naše náklonost k sobě velice rostla.

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

PS: Původně jsem myslela, že náš příběh nenapíšu, neboť jsem dost vytížená, ale kamarádka, která má zájem o členství mě k tomu "donutila" :-). Samozřejmě budu také ráda, pokud náš příběh pomůže někomu dalšímu k seznámení.

Přeji krásný večer.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Tímto bychom chtěli poděkovat této seznamce za to, že nám pomohla potkat toho pravého člověka. Pokud váháte, jestli si zde založit profil, jděte do toho! Možná vás čeká stejně krásný příběh jako nás.

Seznámení Petra a Věry

Seznámení Petra a Věry

Vždycky jsem si říkal ,pokud to nezajiskří, tak je to o ničem. Ale takový výboj jsem opravdu nečekal. Věra mi pak řekla, že u ní to bylo také takové. Tak snad nám to vydrží. Zatím to jiskří stále.

Seznámení Martiny a Eli

Seznámení Martiny a Eli

Na jiných lesbických seznamkách mi štěstí moc nepřálo. Na ELITE Date ano. Hned po registraci se mi ozvalo několik dívek. Nevypadaly vůbec zle, dokonce jsme měly i podobné zájmy, takže témat k hovoru bylo dostatek. Sešla jsem se jen se čtyřmi z nich. Eli se mi líbila nejvíc. Zatím spolu ještě nebydlíme, jenom se domlouváme na schůzkách a užíváme života. Věřím ale, že k tomu, co nevidět dojde. Vypadá to víc než slibně.

Seznámení paní Moniky

Seznámení paní Moniky

Hodně záleží na tom, s jakou energií do toho jdete. Já do toho šla s tím,  že pro mě existuje ideální partner, no a našel se. A hlavně se nebát být upřímný.

Seznámení paní Jitky

Seznámení paní Jitky

Po par tydnech jsme se sesli a zajiskrilo to mezi nami. Par mesicu jsme se navstevovali a vztah prohlubovali.... A zaver? po necelem roce jsme se sestehovali k sobe, zijeme spolu a je nam bajecne....

Seznámení Jaroslava a Mirka

Seznámení Jaroslava a Mirka

Registroval jsem se už na mnoha gay seznamkách, takže mám srovnání. Na většině z nich jsou bohužel stejné tváře. ELITE Date dávám bod za to, že cílí i na jinou cílovou skupinu než ostatní. A možná právě proto jsem si tu našel Mirka. Zatím se pravidelně scházíme a poznáváme. Držte nám palce, ať nám to vyjde.