Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Dobrý večer,

na seznamce Elitedate jsem se zaregistrovala na začátku roku po rozpadu 11 letého manželství. Zůstala jsem sama se dvěma malými dcerami a bylo mi jasné, že kombinace zaměstnání, dětí a mé poměrně vysoké náročnosti na partnera mi příliš šanci na  seznámení v běžném životě nedává. Vyzkoušet seznamku pro mě tedy byla jasná volba.

Osobně jsem se setkala asi s šesti muži. Setkání to byla vesměs příjemná a zajímavá, ale žádný mě nezaujal natolik, že bych se měla chuť pouštět do vztahu. Petr se zaregistroval o 3 měsíce později než já a hned mi ho systém vyhodnotil, jako vhodného partnera. Nejprve jsem váhala, jestli ho mám oslovit, protože byl o 13 let starší než já. Ale jeho profil mě zaujal natolik, že jsem to udělala. Hned jsme si začali psát. Od první chvíle mi bylo jasné, že je to výjimečný muž s úžasným smyslem pro humor. Psali jsme si velice intenzivně a po 5 dnech si domluvili první setkání. To bylo samozřejmě trochu rozpačité, ale velice hezké a bylo nám jasné, že určitě není naše poslední. Jen během prvního týdne jsme se viděli 3x a s každým dalším setkáním naše náklonost k sobě velice rostla.

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

PS: Původně jsem myslela, že náš příběh nenapíšu, neboť jsem dost vytížená, ale kamarádka, která má zájem o členství mě k tomu "donutila" :-). Samozřejmě budu také ráda, pokud náš příběh pomůže někomu dalšímu k seznámení.

Přeji krásný večer.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Od té doby se pravidelně vídáme a je nám spolu pořád moc hezky, máme stejné názory, pohled na svět, máme o čem mluvit, máme společné zájmy......jsme šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

První setkání v kavárně napovědělo o vzájemných sympatiích... Následné oťukávání na našich výletech, vzájemných návštěvách a dovolených vyústilo ve společné bydlení. Každý den se těším z přítomnosti spřízněné duše a užívám si nově nabytého nového života. To vše díky Vám.

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Napsali jste nám - příběh uživatele Vladimíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Vladimíra

Mohu říci, že jsem si zde našel moji milovanou osobu. Je to úžasná žena a je mnohem mladší než jsem Já osobně. Přeji ostatním mužům příjemné setkání se ženami, které si najdou cestu k Vám.

Seznámení pana Leoše

Seznámení pana Leoše

Z mnoha žen mě nakonec jedna žena napsala. Byl jsem překvapený. Nejprve jsme si psali, po týdnu mě nabídla, abych přijel na oběd. To bylo druhé překvapení. Myslim, že je to na velice dobré cestě.

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Postupem času jsme se do sebe zamilovali, začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, a teď u něj bydlím. Sice není tolik emotivní jako byl manžel Tomáš, ale má jiné přednosti. Je nám spolu dobře a jsme spolu šťastní.