Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Dobrý večer,

na seznamce Elitedate jsem se zaregistrovala na začátku roku po rozpadu 11 letého manželství. Zůstala jsem sama se dvěma malými dcerami a bylo mi jasné, že kombinace zaměstnání, dětí a mé poměrně vysoké náročnosti na partnera mi příliš šanci na  seznámení v běžném životě nedává. Vyzkoušet seznamku pro mě tedy byla jasná volba.

Osobně jsem se setkala asi s šesti muži. Setkání to byla vesměs příjemná a zajímavá, ale žádný mě nezaujal natolik, že bych se měla chuť pouštět do vztahu. Petr se zaregistroval o 3 měsíce později než já a hned mi ho systém vyhodnotil, jako vhodného partnera. Nejprve jsem váhala, jestli ho mám oslovit, protože byl o 13 let starší než já. Ale jeho profil mě zaujal natolik, že jsem to udělala. Hned jsme si začali psát. Od první chvíle mi bylo jasné, že je to výjimečný muž s úžasným smyslem pro humor. Psali jsme si velice intenzivně a po 5 dnech si domluvili první setkání. To bylo samozřejmě trochu rozpačité, ale velice hezké a bylo nám jasné, že určitě není naše poslední. Jen během prvního týdne jsme se viděli 3x a s každým dalším setkáním naše náklonost k sobě velice rostla.

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

PS: Původně jsem myslela, že náš příběh nenapíšu, neboť jsem dost vytížená, ale kamarádka, která má zájem o členství mě k tomu "donutila" :-). Samozřejmě budu také ráda, pokud náš příběh pomůže někomu dalšímu k seznámení.

Přeji krásný večer.

Marie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Z té schůzky se nakonec vyklubalo super rande, které vedlo k dalším schůzkám a daly vzniknout krásnému vztahu. Jestli to vydrží, ukáže až čas. Každopádně i kdyby to nedopadlo, byla to cenná zkušenost, kterou bych jinak nezískala.

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Po delší době jsem se vaším prostřednictvím seznámil s úžasnou ženou, do které jsem se zamiloval na první pohled a, což jsem ani nečekal, je to oboustranné. Jsme rádi, že jsme se našli a plánujeme společný život.

Seznámení paní Milady

Seznámení paní Milady

Dekuji Vam moc. Nasla sem u Vas partnera. Jsme povahove stejni. Nasi byvali partneri nam zemreli. Nase trapeni uz tolik neboli. V srdci nam zustanou. A momentalne jsme stastni.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Psali jsme si asi týden snad 50 zpráv denně. Na schůzku přijel s kyticí, galantní, pozorný, vtipný a odvezl mě do krásné restaurace .... Smáli jsme se až do půlnoci a cestou k autu mě chytl za ruku a políbil mě. Od té doby jsme spolu a já doufám, že tomu tak zůstane napořád.

Můj, náš příběh je velmi zvláštní a osudový!

Můj, náš příběh je velmi zvláštní a osudový!

Nebojte se toho, seznamujete se, čekají vás krásné chvíle ve dvou. Věřte mi, moc vám to všem přeji, ať vám to všem vyjde jako nám.

Seznámení Michaely a Lukáše

Seznámení Michaely a Lukáše

Neskutečně jsme si padli, jak do oka, do nalády, chemie byla a je stále mezi námi. Stali jsme se věřím celoživotními parťáky, společně jsme již podnikli mnoho cest a víc nás jich ještě čeká. Svou lásku jsme stvrdili 20. 12. 2019 na ostrově Mauricius sňatkem. Uvidíme, jaké společné výzvy a cesty nás dále ještě čekají.