Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Dobrý den,

máte naprostou pravdu, že dnešní doba je hektická a není moc času :) a o to méně, když si užíváte společné chvíle s přítelem.

Je to něco přes sedm měsíců, kdy jsem měla možnost díky Vaší seznamce poznat báječného muže. Ale i já si na toho svého pana "božského" musela chvíli počkat :)

Předplatila jsem si roční členství, protože jsem nechtěla uspěchat  seznámení jen kvůli tomu že si předplatím jen měsíc. Ale vůbec nebylo jednoduché jak si každý představuje, že půjde na jednu dvě schůzku a potká toho "pravého". Zhruba po půl roce kdy jsem napsala stovky zpráv a absolvovala asi dvacet schůzek, kdy jsem byla zklamaná a otrávená a říkala si proč nemůžu najít někoho "normálního" jsem se dokonce natrefila na "podvodníka", který se zajímal především o výši účtu a zajištění a po první schůzce mi sliboval nové auto a bydlení v luxusní vile a báječnou dovolenou. Další báječné seznámení bylo s mužem, kdy jsem po třech měsících společného soužití zjistila, že se přes všechny plány dál na seznamce seznamuje a hledá tu pravou! Ne všichni jsou upřímní, prosím nebuťte stejně naivní a důvěřivá jako já.

A když už jsem nikomu nevěřila a zanevřela jsem na všechny chlapy, ale tikot biologických hodin mě přece jen donutil opět usednout k seznamce a podívat se na nové "doporučení", byl tam on, hned mě zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohled a příjemný úsměv, pak jsme si vyměnili několik zpráv a během týdne si domluvili schůzku a teď už spolu bydlíme a plánujeme společný život a rodinu.

V dnešní době je náročné se seznámit, ale nevzávejte to. Také jsem nevěřila, že ten pravý příjde. Hold nepřišel on, musela jsem si ho najít :) Tak hodně štěsí v hledání a neztrácejte víru, když to nevyšlo teď, vyjde to příště...


Ivana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Renáty

Seznámení paní Renáty

Koupila jsem si roční členství  a seznámila se záhy s mužem, se kterým se již rok scházím a je to moc fajn.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Již jsme manželé. Svatba proběhla v Itálii na den přesně - dva roky od našeho prvního setkání, spojili jsme ji rovnou s líbánkami a projeli několik italských měst.

Seznámení Andrey - Jsem šťastná!

Seznámení Andrey - Jsem šťastná!

.Díky vaší seznamce jsem před půl rokem poznala hodného a skvělého muže🙂. Jsem št´astná. Moc vám tímto děkuji ! Přeji vám, aby se vám podařilo udělat št´astných daleko více lidí 🙂

Ulrika - Za dva měsíce jsem již randila a v červnu spolu budeme na stálo rok. Vzalo to rychlý spád a jsme spokojeni.

Ulrika - Za dva měsíce jsem již randila a v červnu spolu budeme na stálo rok. Vzalo to rychlý spád a jsme spokojeni.

Co na tom, že x krát nepadnete někomu do oka? No a? Zkoušejte, aktivně hledejte, pište, nebojte se. Držím všem palce, ať se daří!!!

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.

Už jsem s ní 5 let ženatý a čekáme druhé miminko

Už jsem s ní 5 let ženatý a čekáme druhé miminko

Vše klape jak má. Takže lidé, neházejte flintu do žita, jelikož se prostě najde někdo, kdo vás bude mít rád. Děkuji za svojí ženu a hlavně díky Elitedate. Bez nich bych tuto nádhernou ženu nikdy neměl.