Seznámení Hany a Miloše

Seznámení Hany a Miloše

Rádi bychom povzbudili všechny, kteří se  zde zkoušejí seznámit.

My jsme se u Vás našli a v našem vztahu bylo kromě náhod hodně znamení i osudovosti. Začalo to nedorozuměním, kdy bude první rande. Jeden mluvil o sobotě, druhý o neděli. Když jsme si to vyjasnili, sešli jsme se v sobotu i v neděli, protože jsme rychle zjišťovali, jak příjemně stejné máme vnímání světa.

Po třech měsících jsme se sestěhovali, za dva roky, na výročí našeho seznámení u Vás, jsme se 23.10. 2023 vzali. Vytvořit nový vztah jde i v našem věku, když člověk nelpí na malichernostech, dá šanci důvěře, přirozenosti a umí naslouchat.

Dnes skoro ani jeden nemůžeme uvěřit, že naše seznámení bylo díky „seznamce“.  Známe se totiž odjakživa.

Miloš a Hana

Seznámení Hany a Miloše 2.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Petra

Seznámení pana Petra

Asi po třech měsících mě byl můj úsměv opětován a i začali jsme si psát. Po několika zprávách jsme si sjednali osobní schůzku a dnes po pěti měsících mohu říct, že jsem našel lásku mého života. Rozumíme si takřka ve všem, trávíme spolu co nejvíce času s ohledem na naše rodiny a jsme oba dva opravdu šťastni.

Seznámení paní Vlasty

Seznámení paní Vlasty

Už jsem neměla sílu na další seznamky, až mi kamarádka doporučila Vás, kde mě potkalo štěstí a úžasný muž. Ze začátku jsme spolu jen komunikovali a poznávali jeden druhého a osobní setkání vše rozhodlo. Moc děkuji a všem přeji štěstí, aby potkali toho pravého.

Seznámení paní Hany

Seznámení paní Hany

Chtěla bych Vám poděkovat. Prostřednictvím Vašeho portálu Elite Date jsem se seznámila se svým partnerem, se kterým plánujeme společnou budoucnost a podnikáme k tomu kroky s každým dalším dnem.|

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Postupem času jsme se do sebe zamilovali, začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, a teď u něj bydlím. Sice není tolik emotivní jako byl manžel Tomáš, ale má jiné přednosti. Je nám spolu dobře a jsme spolu šťastní.

Seznámení pana Vladimíra

Seznámení pana Vladimíra

Zaregistroval jsem se na Vaší seznamce na doporučení kamaráda. Zkusil jsem napsat pár písmenek a po pár týdnech jsme se sešli na procházku a teď chodíme na procházky společně. Děkuji za Vaši seznamku.

Seznámení Katky a Richarda

Seznámení Katky a Richarda

Bydlíme od sebe velký kus cesty. Spojit dva samostatné světy v jeden společný je náročný proces. Ale věříme si. Milujeme se. Vím, že to spolu zvládneme. A jak to vím? Prostě to cítím.