Seznámení Hany a Miloše

Seznámení Hany a Miloše

Rádi bychom povzbudili všechny, kteří se  zde zkoušejí seznámit.

My jsme se u Vás našli a v našem vztahu bylo kromě náhod hodně znamení i osudovosti. Začalo to nedorozuměním, kdy bude první rande. Jeden mluvil o sobotě, druhý o neděli. Když jsme si to vyjasnili, sešli jsme se v sobotu i v neděli, protože jsme rychle zjišťovali, jak příjemně stejné máme vnímání světa.

Po třech měsících jsme se sestěhovali, za dva roky, na výročí našeho seznámení u Vás, jsme se 23.10. 2023 vzali. Vytvořit nový vztah jde i v našem věku, když člověk nelpí na malichernostech, dá šanci důvěře, přirozenosti a umí naslouchat.

Dnes skoro ani jeden nemůžeme uvěřit, že naše seznámení bylo díky „seznamce“.  Známe se totiž odjakživa.

Miloš a Hana

Seznámení Hany a Miloše 2.jpg


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Já měla štěstí v tom, že jsme si párkrát napsali pár řádek a třetí den jsme si již zavolali a volali si každý den a domluvili se na schůzce. Už během prvního rozhovoru jsem poznala, že jsem potkala někoho, kdo se ke mně opravu hodí a uběhlo pár dnů a my se sešli a díky našim předešlým rozhovorům jsme si vlastně ani na té první schůzce nebyli vůbec cizí.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Zhruba po 14 dnech jsme se domluvili na první schůzce a od té doby se vídáme jak jen to jde, ačkoliv nás dělí vzdálenost cca 80km.  Už po týdnu jsme seznámili společně i naše děti a pak už jsme nevynechali žádný víkend. Trávíme společně každou volnou chvilku. Plánujeme společné bydlení.

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Napsali jste nám - příběh uživatele Františka

Po delší době jsem se vaším prostřednictvím seznámil s úžasnou ženou, do které jsem se zamiloval na první pohled a, což jsem ani nečekal, je to oboustranné. Jsme rádi, že jsme se našli a plánujeme společný život.

Seznámení paní Veroniky

Seznámení paní Veroniky

Je to 2,5 roku, co jsem se  seznámila na vaší seznamce s mým současným partnerem a tatínkem mého 8 měsíčního syna. Chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování seznámení. Můj partner byl můj první kontakt na seznamce a jsme spolu dodnes.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Tak jsem mu odepsala, sešli jsme se a baví mě zatím tak, že jsem si zrušila u vás účet, protože nemám zájem o někoho jiného. Ale známe se velmi krátce, tak se zatím opravdu poznáváme. Pokud se z toho vyvine něco víc určitě se vám ještě ozvu.

Seznámení Evy - S vaší seznamkou jsem byla moc spokojená

Seznámení Evy - S vaší seznamkou jsem byla moc spokojená

S vaší seznamkou jsem byla moc spokojená. Velmi dobře to funguje. Důležitá je komunikace. Moc Vám děkuji a doufám že mi vztah vydrží...👋🍀♥️