Napsali jste nám - příběh uživatelky Lucie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lucie

Dobry den, Veroniko,

rada bych zrusila moji registraci u vas. Byla jsem velice spokojena s kontaktem na Vas a i jak seznamku delate. Je to na urovni a opravdu jste mi hledali odpovidajici partnery.

Nasli se dva. Pro me uz je jen jeden a uz nebudu v hledani pokracovat. Bud to vyjde nebo ne. Dekuji za uprimnost z vasi strany. Poplatek uz dalsi nezaplatim a doufam, ze mym odhlasenim se vse o me osobe rusi...

Je mnoho hezkych, drazdivych, zajimavych lidi. Jak zen,tak muzu... Ale vzhled neni vse a clovek najde porozumenii u protejsku, ktery se vam na fotkach treba nelibi, ale pak napovi hlas, osobni setkani, povidani, souhra a hodnoty vzhledu se prehodnoti do reality a souzneni dvou lidi. Preji vsem, aby se tak krasne mylili jak ja, kdyz jsem myslela, ze jiskra z me strany nepreskoci...

Preji hezke podzimni dny.

Rada bych vas doporucila me kamaradce, kterou opustil muz a mozna by nasla toho praveho...

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mileny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mileny

Rozhodli jsme se dlouho nic neprotahovat a předali jsme si čísla, abychom si psali jinak, než na vašem webu a lépe se tak poznali. Náš první telefon trval přes tři hodiny a tím to bylo téměř jasné, že je to ono. Když jsme se posléze setkali osobně, nebylo co řešit. Oba máme pocit, že se známe už několik let a plánujeme spolu budoucnost.

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní služby

Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby :-). Mám vztah, který vypadá hezky...:-) Tedy členství nebudu obnovovat. Pár ženám s kterými jsme komunikoval jsme poslal včera a dnes zprávu ...o tom že jsem našel partnerku...

Seznámení Lucie a Martina

Seznámení Lucie a Martina

S úsměvem na tváři můžu říct , že to byla moje nejlepší investice, která se  vyplatila... Díky Elitedate se usmivám každičký den a děkuji , že díky Vám mi přišel do života ten nejúžasnější chlap.....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Momentálně plánujeme, že spolu strávíme vánoční svátky, též už jsme mluvili o společném bydlení. Všem doporučuji se nebát a klidně do toho jít naplno.

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami: „Ahojky jak se vede? :) “, „Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“..... Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :)  DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)