Napsali jste nám - příběh uživatelky Lucie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lucie

Dobry den, Veroniko,

rada bych zrusila moji registraci u vas. Byla jsem velice spokojena s kontaktem na Vas a i jak seznamku delate. Je to na urovni a opravdu jste mi hledali odpovidajici partnery.

Nasli se dva. Pro me uz je jen jeden a uz nebudu v hledani pokracovat. Bud to vyjde nebo ne. Dekuji za uprimnost z vasi strany. Poplatek uz dalsi nezaplatim a doufam, ze mym odhlasenim se vse o me osobe rusi...

Je mnoho hezkych, drazdivych, zajimavych lidi. Jak zen,tak muzu... Ale vzhled neni vse a clovek najde porozumenii u protejsku, ktery se vam na fotkach treba nelibi, ale pak napovi hlas, osobni setkani, povidani, souhra a hodnoty vzhledu se prehodnoti do reality a souzneni dvou lidi. Preji vsem, aby se tak krasne mylili jak ja, kdyz jsem myslela, ze jiskra z me strany nepreskoci...

Preji hezke podzimni dny.

Rada bych vas doporucila me kamaradce, kterou opustil muz a mozna by nasla toho praveho...

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Byla jsem zde na seznamce jen neuvěřitelný měsíc a věřím, že jsem poznala opravdu úžasného člověka. Děkuji vašemu týmu!!

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Nyní jsem s Lenkou a její rodinou šestý měsíc. Jsme teď sami dva na dovolené - dovolenou s dětmi jsme absolvovali před týdnem. Samozřejmě není vše jen růžové, ale všechny dosavadní neshody nás jen sblížily, a my se těšíme na mnoho dalších společných let.

Seznámení Petry a Petra

Seznámení Petry a Petra

Mezi tím množstvím zpráv mne zaujala ta od Petra, která mi dorazila hned druhý den po registraci. Psali jsme si, další den jsme si zatelefonovali a ten následující se sešli. Jiskra přeskočila okamžitě i při osobním setkání a od té doby jsme spolu - za pár týdnů to budou 3 roky.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

O to větší bylo moje překvapení, když jsem vyrazila na „první“ rande, na kterém jsem poznala super člověka se kterým stále jsem, je mi s ním hezky a doufám, že i nadále budu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Přes vaši seznamku jsem se seznámila s velmi příjemným mužem, sice to dopadlo jinak, ale muži jsou tam opravdu na úrovni a měla jsem dobré zkušenosti. Velmi doporučuji tuto seznamku.

Seznámení Evy - S vaší seznamkou jsem byla moc spokojená

Seznámení Evy - S vaší seznamkou jsem byla moc spokojená

S vaší seznamkou jsem byla moc spokojená. Velmi dobře to funguje. Důležitá je komunikace. Moc Vám děkuji a doufám že mi vztah vydrží...👋🍀♥️