Napsali jste nám - příběh uživatelky Lucie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lucie

Dobry den, Veroniko,

rada bych zrusila moji registraci u vas. Byla jsem velice spokojena s kontaktem na Vas a i jak seznamku delate. Je to na urovni a opravdu jste mi hledali odpovidajici partnery.

Nasli se dva. Pro me uz je jen jeden a uz nebudu v hledani pokracovat. Bud to vyjde nebo ne. Dekuji za uprimnost z vasi strany. Poplatek uz dalsi nezaplatim a doufam, ze mym odhlasenim se vse o me osobe rusi...

Je mnoho hezkych, drazdivych, zajimavych lidi. Jak zen,tak muzu... Ale vzhled neni vse a clovek najde porozumenii u protejsku, ktery se vam na fotkach treba nelibi, ale pak napovi hlas, osobni setkani, povidani, souhra a hodnoty vzhledu se prehodnoti do reality a souzneni dvou lidi. Preji vsem, aby se tak krasne mylili jak ja, kdyz jsem myslela, ze jiskra z me strany nepreskoci...

Preji hezke podzimni dny.

Rada bych vas doporucila me kamaradce, kterou opustil muz a mozna by nasla toho praveho...

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Dáši

Seznámení paní Dáši

Schůzku jsme si dali v kavárně a mě bylo od prvního pohledu jasné, že to je on! Pro mě neskutečně sexy chlap, přitom úplně normální, s vyřešenou minulostí a s podobným pohledem na život jako mám já. Jak mi Aleš později řekl, měl to úplně stejně. Po první schůzce následovaly další a dnes jsme spolu už 5 měsíců.  Nedávno jsme se sestěhovali a plánujeme založit rodinu.

Napsali jste nám - příběh uživatele Michala

Napsali jste nám - příběh uživatele Michala

Zprvu jsem jí nevěřil ale po nějaké době jsem poznal skvělou dívku. Jsme spolu rozumíme si jsme štastný a to vše díky Elite Date. Samozřejmě seznamku doporučuji ale chce to čas vytrvat a nevzdat to. Výsledek stojí za to.

Napsali jste nám - zkušenost pana Jaroslava

Napsali jste nám - zkušenost pana Jaroslava

Děkuji za příjemné služby a prostředí. Je to kultivované, nikoho nikam netlačíte.

Seznámení paní Jitky

Seznámení paní Jitky

Prihlaseni do vasi seznamky jsem nebrala moc vazne. A tu jsem si zacala psat s Vitou. Uz mesic spolu cestujeme po pamatkach. Mezi nami to jiskri a je nam spolu fajn. Jsme totiz oba ID okolo 60tky a tim je to vetsi zazrak. Oba nam odesli zivotni partneri na rakovinu.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dali jsme se dohromady dva lidi, kteří už pár zkušeností ze seznamek měli a přesto to nevzdali - nakonec cca rok a půl po prvním rande už čekáme vytouženého potomka! :)

Seznámení paní Mileny

Seznámení paní Mileny

Díky Elite Date jsem našla kamaráda a partnera téměř v poslední chvíli trvání členství. Doufám, že hezký vztah vydrží.