Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

DOBRÝ DEN,

není co dodat jsem moc spokojená i zamilovaná a to jsem nečekala v mém věku. Moc mi pomohla tato seznamka. Pokud můžu přispět malou radou tak ať se ženy nebojí ozvat se jako první, muži tam asi spí. Já to udělala a vyplatilo se. Pokud ještě platí nabídka na členství tak bych ho darovala mé kamarádce chce to také zkusit když vidí mě spokojenou.

Děkuji a přeju všem hodně štěstíčka.

Zdenka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Děkuji Vám za nabídku ale nebudu ji už věřím potřebovat, protože jsme se díky Vám našli s partnerem a "pár měsíců" už žijeme ve společné domácnosti a budujeme společné "MY".

Seznámení paní Romany

Seznámení paní Romany

Ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování seznámení na Elitdate. V srpnu jsem se seznámila s mužem, se kterým se cítím moc dobře a před dvěma týdny jsme spolu strávili nádhernou dovolenou.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Asi uznáte, že tohle opravdu není zářivá reklama na vaše služby...ale za sebe můžu Elite Date jen doporučit, ty dva měsíce, co jsem byla prémiovým členem, mě fakt bavily. Systém máte vychytaný, na žádné úchyly jsem nenarazila...a jestli je něco, co mi vadilo, tak to si fakt nevzpomenu, neb jsem tam včera vlezla po dlouhých 7 měsících jen proto, abych svůj účet zrušila...

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Momentálně mám z Vaší seznamky hodného a milého partnera.

Helena - Od setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí...

Helena - Od setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí...

Díky vaší seznamce jsme našla svého současného partnera. Partner byl jedním z mužů, které jsem oslovila hned první den, ale odepsal mi až za několik týdnů (což jsem už nečekala) a nevypadalo to vůbec nadějně, jelikož hledal někoho z blízkého okolí (jsme 160 km daleko)....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

První schůzka dopadla dobře, přeskočila tam ta pověstná jiskra no a my se scházíme dál a je nám spolu hezky. Ten první krok jsme udělali tady, s pomocí seznamky, teď už záleží jen na nás co bude dál, ale důležité je vůbec začít a hned se nevzdávat, mě se to vyplatilo.