Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

DOBRÝ DEN,

není co dodat jsem moc spokojená i zamilovaná a to jsem nečekala v mém věku. Moc mi pomohla tato seznamka. Pokud můžu přispět malou radou tak ať se ženy nebojí ozvat se jako první, muži tam asi spí. Já to udělala a vyplatilo se. Pokud ještě platí nabídka na členství tak bych ho darovala mé kamarádce chce to také zkusit když vidí mě spokojenou.

Děkuji a přeju všem hodně štěstíčka.

Zdenka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Přeji všem,kteří mají skutečný zájem o seznámení,aby jim to vyšlo a našli si partnera jako já. Víte,není to vždy jen o sexu, jak si mnoho lidí na seznamce myslí,ale jsou i jiné,daleko lepší hodnoty a příležitosti k seznámení.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Milá seznamko. Děkujeme. Díky Vám jsme měli 25.2.2015 první rande a jak to dopadlo? 30.7.2016 jsme si řekli své ANO.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Dobrý den, děkuji za  Vaše hezká a pravdivá slova. Každodenní běh života potvrzuje Vaše tvrzení, že nic nepřijde samo. Je krásné, že Vaše stránky existují. Přesto to chce velkou dávku odvahy jít na schůzku s někým, koho znáte jen přes PC. Já jsem se seznámila díky Vám s mužem, kterého bych při svém pracovním vytížení v bankovním sektoru nemohla potkat, jelikož jeho oborem je polygrafie. Myslím, že nám je spolu hezky a není to muž, který nehledá rozptýlení krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce:-) Hezké dny Vašemu týmu a spokojené a hlavně úspěšné klienty přeje Vaše Petra

Díky náhodě, že jsem se přihlásila v pravý čas na správnou seznamku

Díky náhodě, že jsem se přihlásila v pravý čas na správnou seznamku

Po několika dnech jsme se viděli i osobně.  Nebyla to láska na první pohled, ale postupně jsme se poznávali víc a víc a objevili naše vnitřní hodnoty. Dnes jsme spolu už půl roku.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Přes vaši seznamku jsem se seznámila s velmi příjemným mužem, sice to dopadlo jinak, ale muži jsou tam opravdu na úrovni a měla jsem dobré zkušenosti. Velmi doporučuji tuto seznamku.

Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Dnes je to přesně měsíc, kdy jsem oslovila partnera, se kterým trávím každý víkend a máme se rádi ❤️. Děkuji za tuhle seznamku, kterou budu dále doporučovat.