Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Dobrý den,

na této seznamce jsem se zaregistrovala s tím, že štěstí se musí jít naproti. Zaplatila jsem si půl roku, občas někoho kontaktovala a hledala jsem, kdo by mě zaujal..

Můj milý mě oslovil asi po měsíci od mé registrace, od 1. chvíle to byla láska na první moment. Je pravda, že já jsem ho nekontaktovala, protože mě nezaujal.. I přesto jsem mu odpověděla a bylo hotovo 🙂..

Jsem zamilovaná až po uši a přeju všem, aby svou lásku našli a byli šťastní, jako my dva.

Hezký den,
Lucie

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Martiny a Eli

Seznámení Martiny a Eli

Na jiných lesbických seznamkách mi štěstí moc nepřálo. Na ELITE Date ano. Hned po registraci se mi ozvalo několik dívek. Nevypadaly vůbec zle, dokonce jsme měly i podobné zájmy, takže témat k hovoru bylo dostatek. Sešla jsem se jen se čtyřmi z nich. Eli se mi líbila nejvíc. Zatím spolu ještě nebydlíme, jenom se domlouváme na schůzkách a užíváme života. Věřím ale, že k tomu, co nevidět dojde. Vypadá to víc než slibně.

Seznámení pana Lubomíra

Seznámení pana Lubomíra

Chtěl bych Vám poděkovat za to, že po dlouholetém manželství jsem v 55 letech díky Vašemu portálu znovu objevil lásku, jedinečnost, souznění, důvěru a úctu v kteréž jsem již přestával doufat...

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Oba jsme nevěřili, že tu potkáme někoho s kým nám bude pěkně a budem mít společné zájmy, smysl pro humor atd. Když to tak hodnotím, tak jsme byli ve správný čas na správné seznamce :-)

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Vaše seznamka mi pomohla, hned na počátku jsem se seznámila s člověkem, který mi po všech stránkách konvenuje. I když jsme senioři, je příjemné se vídat s člověkem, který Vám projevuje úctu.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Od našeho prvního rande jsme se spolu snažili být co nejvíce, brzy jsme se sestěhovali a letos v červnu mě požádal o ruku a 8.10.2016 se budeme brát.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Momentálně plánujeme, že spolu strávíme vánoční svátky, též už jsme mluvili o společném bydlení. Všem doporučuji se nebát a klidně do toho jít naplno.