Napsali jste nám - příběh uživatele Jana

Napsali jste nám - příběh uživatele Jana

Nebojte se seznamky a když najdete člověka se kterým si rozumíte, tak se ho nevzdejte jen kvůli tomu,že vám řekne že musí ještě na nějakou shůzku s někým dalším. Musí tam jít, aby mohl porovnávat. Má na to právo. Vybírá si partnera pro život a ne kabelku.

Nyní se mi život ustálil a prožíváme období zamilovanosti. Ale také je potřeba počítat s tím, že nadchází čas seznámení se s novou rodinou s novými přáteli. A hlavně řešení společného soužití a bydlení.

Zde teprve je důležité začít dělat ty kompromisy a ukázat kolik má v sobě člověk tolerance o které se na seznamce každý rád zmiňuje. Pokud to byly pouze plané řeči, tak nový vztah dlouho nemůže vydržet. Tady se to nyní projeví.

Je potřeba být od začátku vznikajícího vztahu ale už i při seznamování opravdu upřímný.

Přeji všem, ať najdou toho koho hledají. Jan

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Radka

Napsali jste nám - příběh uživatele Radka

Moje zkušenost je pozitivní a hlavně nevzdávat se a komunikovat. Po nějaké době jsem se seznámil s prima kamarádkou a jsme spolu spokojeni. Jsme rádi, že jsme se zde seznámili.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Když ovšem přišel ON a poprvé se usmál, věděla jsem, že káva nebude to, na co budu myslet zbytek dne. O pár dnů později jsme zašli do kina a já věděla, že jsem se zamilovala.

Seznámení Luboše a Andrey

Seznámení Luboše a Andrey

Těšíme se na každou společnou chvilku, na naše výlety, setkávání, na večerní telefonování, našli jsme vzájemně cestu i ke svým dětem. Třebaže to byl dlouhá cesta, díky Elite je náš život konečně úžasný.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

A když už jsem nikomu nevěřila a zanevřela jsem na všechny chlapy, ale tikot biologických hodin mě přece jen donutil opět usednout k seznamce a podívat se na nové "doporučení", byl tam on, hned mě zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohled a příjemný úsměv, pak jsme si vyměnili několik zpráv a během týdne si domluvili schůzku a teď už spolu bydlíme a plánujeme společný život a rodinu.

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

Velmi solidní seznamka. Vše přehledné. Doporučené partnerky odpovídaly mým představám. Komunikoval jsem s několika dámami, všechny byly solidní. Vybral jsem si tu, u které se mi zdálo, že toho máme společného nejvíc, několikrát jsme se sešli, pro mě absolutní ANO....

Napsali jste nám - příběh uživatele Břetislava

Napsali jste nám - příběh uživatele Břetislava

Ta, s kterou jsem se osobně sešel a přeskočily jiskry tajemné, ale i intelektuální, dokonce vize, jak dál, velmi podobné, žije skoro 300km ode mne. Přesto vidíme řešení a cestu.