Napsali jste nám - příběh uživatelky Michaely

Napsali jste nám - příběh uživatelky Michaely

Dobrý den,

se svým příběhem se ráda podělím.

Dlouho jsem se zdráhala vyzkoušet internetovou seznamku, avšak čas rychle běží, mnoho času trávíme v práci a příležitostí k seznámení ubývá. Proto jsem se rozhodla, že je čas vyzkoušet něco nového. Delší čas jsem se zabývala tím, kterou internetovou seznamku zvolit. Nakonec na mě nejvěrohodněji působila ELITEDATE.

A světě div se...první den přihlášení a hned se mezi prvními ozval Martin...přestože to nebyla láska na první pohled, z mé strany spíše zvědavost, tak se po pár zprávách na chatu a výměně kontaktu na FB, zrodilo něco příjemného.

Hned po čtyřech dnech jsme si domluvili první rande...zajiskřilo to a sbližování, poznávání se pokračuje a oba jsme za to vděční a prožíváme hezké společné chvíle.

Michaela

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Po druhé je to LÁSKA v tom pravém slova smyslu. Chcete li, když přeskočí jiskra, prostě je to tam, není  co řešit a to po všech stránkách. Jsem šťastný :)

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Diky vasi seznamce i ja nasla sveho skveleho partnera. Zacalo to tim, ze jsem ho upozornila na gramatickou chybu v jeho profilu. Podekoval, opravil a zacali jsme si psat. Probehly dve schuzky a na treti rande jsem za nim odletela do ciziny, kde byl s partou horolezcu. Od te doby spolu travime vikendy, planujeme vylety a tesime se na spolecnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Nechodily mi žádné vulgární nabídky ani podobné výroky. S přítelem jsme se shodli, že pokud se chce člověk opravdu seznámit, tak toto je v dnešní době jediná možnost. Musí se ovšem vyplnit dotazník pravdivě, jinak to nemá cenu. Nám se to díky bohu podařilo a doufám že budeme spolu nadále.

Seznámení paní Miluše

Seznámení paní Miluše

Ale nakonec moje zvědavost byla tak velká, že jsem se odhodlala kliknout na jednoho pána, který mi odepsal. Velice mě zaujal tím, jak jsme si začali psát. Ještě jsme se nepotkali, zatím je to dost složité, píšeme si už přes rok, ale neztrácím naději, že se jednou tak stane.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Od té doby se pravidelně vídáme a je nám spolu pořád moc hezky, máme stejné názory, pohled na svět, máme o čem mluvit, máme společné zájmy......jsme šťastní.

Seznámení paní Vilmy

Seznámení paní Vilmy

Je mi 56 let a seznamku jsem zkusila poprvé v životě, bez nějakého většího očekávání. Proto mne velice překvapilo, kolik mužů se ozvalo. Kupodivu ten pravý byl hned ten první. Od počátku jsme cítili oboustranné sympatie a máme společné koníčky.