Seznámení paní Natalie

Seznámení paní Natalie

Dobrý den, Veroniko,

příběh psát nebudu, ale rozhodně jsem Vám chtěla poděkovat za solidní přístup.

Ze začátku jsem k Seznamce přistupovala lehce skepticky, přihlásila jsem se spíše ze zvědavosti a v podstatě jsem od toho očekávala, že se budu možná dopisovat, případně se sejdu s nějakým mužem nezávazně. Potěšilo mne, že skutečně se do Elite Date přihlásili slušní lidé, Jen jednou jsem se setkala s podvodem (dotyčný byl jednak ženatý, jednak snížil svůj věk). Ale také jsem poznala pár zajímavých mužů na úrovni, s kterými se ještě i teď dopisuji (třeba muž z Chebu, který žil dlouho v Austrálii). 

Pomohlo mi, že jsem si nastavila filtr - věk, vzdálenost od Prahy, vzdělání a výška - díky tomu jsem si našla vhodného člověka, se kterým se potkáváme a rozumíme si, máme podobné zájmy atd.

Jak to nakonec dopadne - teprve ukáže čas, ale i tak jsem ráda, že i ve starším věku jsem si našla partnera, se kterým se ráda setkávám. Tak že rozhodně Elite Date doporučím i svým kolegyním a kamarádkám.

Moc zdravím a přeji hodně úspěchů

Natalie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Tomáše

Napsali jste nám - příběh uživatele Tomáše

Průběh mého seznámení byl velice prostý. Sešel jsem se se ženou, s níž jsem si předtím na Elitedate cca měsíc a půl psal. A od prvního rande již pokračujeme ve vztahu osobním kontaktem.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Nakonec se na mě štěstí usmálo a podařilo se. Seznámila jsem se s člověkem, který mi vyjadřuje podporu v mé současné nepřízni osudu, je ke mě pozorný a dává mi najevo, že jsem pro něho důležitá. To jsou pocity, které jsem již řadu let nepoznala.  O totéž se snažím i já a vážím si toho, že jsem měla to štěstí a prostřednictvím Vaší seznamky nacházím to, co jsem myslela, že už nenajdu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nadi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nadi

Nebýt Vás, tak bychom se nepotkali a to i přesto, že jsme bydleli tak blízko :-). 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Můj příběh nekončí, i když jsem se na Vaší seznamce neseznámila s mužem na celý život. S někým si telefonuji a je to přátelské povídání.

Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Plánujeme další setkání, společnou budoucnost a vše, co nám čas a okolnosti přinesou chceme sdílet spolu, i když povětšině na dálku (opravdu jsme každý z druhého konce republiky), ale také nablízko vždy, kdy se nám poštěstí býti spolu. Oba doufáme, že to bude poměrně často.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Gábiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Gábiny

Bylo to seznámení na poslední chvíli, již jsem nedoufala , že zde najdu toho pravého. Jsme spolu zatím jen krátce, ale až neskutečně si rozumíme a je nám spolu hezky... Jediné mínus je vzdálenost, ale to se snad také časem vyřeší.