Napsali jste nám - příběh uživatelky Kláry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kláry

Ráda bych se s Vámi podělila o náš příběh s mým Petrem.

Asi před rokem jsem se přihlásila na vaši seznamku na 3 měsíce. Tenkrát už to byly téměř 2 roky, co jsem byla sama a nezadaná a jelikož mi žádný z těch pár mužů, se kterými jsem měla rande úplně nevyhovoval a nebyl alespoň trošku dle mých představ, myslela jsem si, že už se asi nedokážu zamilovat, tak jsem svou registraci i nadále neprodlužovala…Lidi z rodiny a přátelé mi zase říkali, že jsem moc vybíravá a že bych měla trochu povolit, že nikdy nenajdu partnera, který mi bude vyhovovat se vším všudy. Ale já jsem nehledala pana dokonalého…Chtěla jsem pouze poznat někoho, na kterého se budu ráda dívat, s kým si budu mít co říct, budeme sdílet stejné názory a budeme vnímat mnoho důležitých věcí v životě stejně nebo alespoň podobně. Někoho, s kým se budu cítit jednoduše šťastná.

Nedařilo se mi poznat takového muže ani normálním způsobem v běžném životě a asi po tři čtvrtě roce jsem se rozhodla, že dám Elite Date ještě jednu šanci a zaregistrovala jsem se tentokrát na rok. Ze začátku jsem hledala pouze muže z mého okolí a jelikož jsem si opět nemohla vybrat, tak jsem zvolila celou ČR. A udělala jsem jenom dobře…Po pár dnech jsem narazila na jednoho sympatického mladého muže z Brna, na kterého mě především zaujali jeho krásné oči a když jsem si prohlédla jeho profil, měli jsme toho hodně společného a ještě více si mě získal tím, že pro něho byla ve vztahu důležitá vzájemná věrnost. Neváhala jsem a klikla jsem na „Zaujal jsi mě“ a chvilku poté mi poslal tu samou zprávu, že jsem zaujala i já jeho. Vykouzlil mi tím úsměv na tváři a poté jsem mu napsala první zprávu, že bych ho ráda poznala blíže, přestože jsme od sebe celkem 260 km daleko.

A tak to začalo. Od toho večera jsme si začali psát průběžně každý den od rána do večera a po 2 dnech jsme se i začali vídat a povídat si přes videohovor každý večer. Každým dnem jsme si byli blíž a blíž a už jsme se nemohli dočkat až se poznáme osobně. Po 3 týdnech jsme si dali rande v Havlíčkově Brodě, což je zhruba půlka cesty směr Brno a už od prvního okamžiku jsme věděli, že k sobě patříme.

Jsme teprve na začátku, ale oba dva cítíme k sobě to samé a plánujeme společnou budoucnost. Zdá se nám to oboum neuvěřitelné, našli jsme svou druhou polovičku. Nikdy neztrácejte naději a věřte, že pro každého na světě existuje ten druhý, třeba na opačném konci republiky.

Změnili se nám oboum životy k lepšímu a to jen díky vaši seznamce ELITE DATE.



Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dagmar

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dagmar

Musela jsem překonat obrovský odpor k seznamce, natož internetové. Když mi bylo nejhůř, odpověděla jsem na jedno jediné seznámení.
A je to ten pravý.

Seznámení paní Silvie

Seznámení paní Silvie

Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce. 

Lenka - pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady

Lenka - pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady

A pokud si někdo myslí, že už má vše za sebou, tak se plete. Láska se neptá na věk. Pro lásku je rozhodující kvalita času stráveného s milovanou osobou. A tak pojďte život naplno prožívat a ne jen přežívat. Pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady. Když budete dostatečně trpěliví a neodradí vás dílčí neúspěchy, tak zde najdete toho pravého parťáka pro život stejně jako jsem ho našla já😊

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Určitě můžu vaši seznamku doporučit i jiným lidem, kteří jsou, stejně jako já, časově vytížení a nechtějí ztrácet čas povrchními vztahy nebo komunikací na sítích, ale naopak dávají přednost pečlivějšímu, možná uváženějšímu výběru partnera v tom rychlém světě kolem nás. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Tak jsem mu odepsala, sešli jsme se a baví mě zatím tak, že jsem si zrušila u vás účet, protože nemám zájem o někoho jiného. Ale známe se velmi krátce, tak se zatím opravdu poznáváme. Pokud se z toho vyvine něco víc určitě se vám ještě ozvu.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Seznámila jsem s úžasným partnerem, se kterým si skvělé rozumíme, máme stejné koníčky a stejný pohled na život. :) Zdálo se, že půjde jen o „letní lásku" a nyní už plánujeme další společnou letní dovolenou. :) Děkuji Vaši seznamce a mohu Vaše služby jen doporučit a popřát spoustu takto spokojených klientů.