Seznámení paní Hany

Seznámení paní Hany

Recenzi zatím sdělovat nechci, vztah je v prvopočátku.

Přesto chci poděkovat vaší seznamce za reálnou existenci, skvělé fungování, možnosti chatování, ať už s vámi, tak s protějšky. A neméně za adekvátní cenu, která je v této době myslím naprosto dostupná všem, kdož nechtějí riskovat na bezplatných seznamkách.

Děkuji.

S přáním krásného dne Hana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Vlasty

Seznámení paní Vlasty

Už jsem neměla sílu na další seznamky, až mi kamarádka doporučila Vás, kde mě potkalo štěstí a úžasný muž. Ze začátku jsme spolu jen komunikovali a poznávali jeden druhého a osobní setkání vše rozhodlo. Moc děkuji a všem přeji štěstí, aby potkali toho pravého.

Seznámení paní Radky

Seznámení paní Radky

Jsme spolu, vídáme se o víkendech a volnech a funguje nám to, i když jsme každý z jiného města. Jsme zamilovaní a je nám spolu skvěle.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Momentálně plánujeme, že spolu strávíme vánoční svátky, též už jsme mluvili o společném bydlení. Všem doporučuji se nebát a klidně do toho jít naplno.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Po pár dnech psaní a seznamování jsme se sešli osobně a v ten moment jsem věděla, že je to ten pravý. Vyvíjí se to krásně a doufám že to tak bude i pokračovat. Na seznamky jsem nevěřila, ale díky Elite Date jsem začala. Opravdu to funguje a přeju všem ať si každý najde toho svého pravého partnera k sobě.

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Nejdřív chtěl být mým kamarádem, protože si myslel, že to nemůže klapnout přes tu vzdálenost. Je to kolem 300 km. Ale touha být spolu byla silnější. A tak jsme se spolu sestěhovali. Když jsem viděla, jak partner pomáhá, jak se chová, tak jsem zjistila, že už nikoho takového nenajdu.

Seznámení paní Milady

Seznámení paní Milady

Dekuji Vam moc. Nasla sem u Vas partnera. Jsme povahove stejni. Nasi byvali partneri nam zemreli. Nase trapeni uz tolik neboli. V srdci nam zustanou. A momentalne jsme stastni.