Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Dobrý den,


posílám svou zkušenost.

Elitedate mi pomohla najít partnera, se kterým plánujeme nejen společnou dovolenou, ale také společný život. Naše seznámení nebylo úplně ukázkové, několikrát jsem dostala zprávu "Zaujala jsi mě". :-)

Vždycky jsem koukla na profil a řekla jsem si, že když nenapíše alespoň pár řádků, tak proč bych měla odpovědět.

Na potřetí a po půlroční odmlce jsem poslala také "Zaujal si mě".... navíc mi už končilo prémiové členství, tak jsem si řekla, proč neposlat neutrální zprávu.

Začali jsme si psát, zašli spolu na kafe a ta souhra a souznění, jak se říká a je to někdy bráno jako klišé, byla to láska na první pohled. Po společném setkání následovalo další, kino, večeře a společný večer až do rána a teď plánujeme společnou dovolenou a bydlení. Děkuji, že díky Elitedate, jsem dostala nový vítr do plachet a nový život, na který se moc těším.

Ještě jednou děkuji a přeji těm, kteří hledají životního partnera, aby měli stejnou zkušenost, jako já.

S přáním hezkého a dne a velkým díky

Petra

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Pavly

Seznámení paní Pavly

Na seznamce jsem našla koho jsem hledala. Jsme oba spokojeni a užíváme si společný čas. Díky seznamce jsme si splnili přání prožít hezké chvíle ve dvou.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Seznámila jsem se s přítelem a díky společným zájmům jsem spokojená. Seznamku ELITE DATE s čistým srdcem doporučuji.

Seznámení pana Jiřího

Seznámení pana Jiřího

Díky seznamce Elitedate jsem se seznámil se skvělou slečnou, s kterou bych se normálně asi ani neměl šanci potkat. Doba klasickému seznámení zrovna nepřeje (COVID-19), tak jsem rád, že jsem mohl využít tuto možnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Dobrý den, jak už to v životě bývá, všechno je jedna velká náhoda. Odpověděla jsem na prvnímu člověku, který mi byl svým profilem blízký. On to cítil stejně od samého začátku. Po dvou týdnech dopisování si a dlouhých telefonátech jsme se sešli a bylo jasno.  V září se k svému příteli budu stěhovat. Anna

Honza - vaše seznamka je jediná solidní, kterou jsem poznal

Honza - vaše seznamka je jediná solidní, kterou jsem poznal

Děkuji Elite Date, že přispěla k mému úspěšnému seznámení. Myslím, že Vaše seznamka je jediná solidní, kterou jsem poznal.

Napsali jste nám - příběh uživatele Alana

Napsali jste nám - příběh uživatele Alana

Chtěli se i vidět, ale bydlím v Rakousku a tak to bylo trochu složité, ale ona se nevzdávala. Viděli jsme se až po měsíci psaní a padli si do oka. Je ale těžké mít vztah na dálku. Takže doufám, že to vydrží. Když se ale dva mají rádi a důvěřují si, tak to fungovat bude :