Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Dobrý den,

mé seznámení netrvalo tak dlouho jak jsem myslela. Stihli jsme spolu tři hezké rande, ještě před rozšířením omezením v restauraci, na motokárách. Věděli jsme, že se chceme vídat dál.

Momentálně jsme oba velmi spokojeni a chceme to udržet, co to jen půjde.

S pozdravem Lucie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Jsem zamilovaná až po uši a přeju všem, aby svou lásku našli a byli šťastní, jako my dva.

Seznámení Danky a Aničky

Seznámení Danky a Aničky

Jsme s Aničkou důkazem toho, že se nechá na seznamce najít trvalý vztah. Před 6 měsíci jsme si daly první rande, pak druhý, třetí.... A jak jsme na tom teď? Domluvily jsme se na registrovaném partnerství. V březnu 2020 do toho praštíme. Danka

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Psali jsme si asi týden snad 50 zpráv denně. Na schůzku přijel s kyticí, galantní, pozorný, vtipný a odvezl mě do krásné restaurace .... Smáli jsme se až do půlnoci a cestou k autu mě chytl za ruku a políbil mě. Od té doby jsme spolu a já doufám, že tomu tak zůstane napořád.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Za 14 dní sám zavolal a domluvili jsme si znova rande, jako pokus o nápravu. A od té doby se snažíme aspoň jednou v týdnu scházet. Píšeme si a voláme. Honza nakonec svojí chybu přiznal a omluvil se. Já pochopila, že bych neměla být přísná, protože rodinu chci a jeho považuji i přesto vše za sympaťáka a fajn kluka, který možná na prvním rande zapůsobil jako typický muž.

Seznámení paní Ivany

Seznámení paní Ivany

Příliš dlouho jsme si nepsali, po 2-3 e-mailech mě pozval na kávu a jakmile jsme se spatřili před restaurací, oba jsme byli příjemně překvapeni. Dlouho jsme si povídali a poté se začali scházet pravidelně.

Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme

Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme

Každému přeji hodně štěstí při seznámení. Když člověk něco chce, je potřeba pro to i něco udělat. Slušnost a upřímnost by měla být na prvním místě.