Seznámení Evy a Petra

Seznámení Evy a Petra

Dobrý den všem v Elitedate,


konečně jsem se dostala k tomu, Vám napsat pár řádek k našemu seznámení.

Po novém roce jsem se odhodlala k tomuto kroku, oslovit vaši seznamku, kterou mi doporučila moje kamarádka, která také měla, bohužel jen chvilkový vztah s pánem z vaší seznamky, ale mě to nakoplo k tomu, že to také zkusím.

Sice jsem měla obavy aby se mi neozývali nějací pobudové, ale musím říci, že se nikdo takový neozval, kontaktovali mi pánové na úrovni a za to jsem moc ráda.  První rande mi sice nevyšlo, pán byl prcek a strašně se divil, že mu na rande přišla ženská se 180 cm. :), přitom uváděl výšku 178 cm (ve skutečnosti měl tak 165 cm) .

Ale nevzdala jsem to a se svým nynějším partnerem Petrem jsme si začali nejdříve psát, abychom se o sobě nejdříve něco dozvěděli, než přijde na osobní schůzku. Myslím, že to tak má být. Vždy mě odradilo psát i těm, kteří chtěli osobní setkání hned.

Peťa to nechal na mě a schůzka proběhla až po 14 dnech. Padli jsme si do náručí hned po prvním setkání. Bylo to tam hned, ta pověstná jiskra, kterou máme v očích i po 9 měsících. Je to úžasný chlap, kterého moc miluji, dělá pro mě první poslední a já samozřejmě pro něj také.

Asi po půl roce začal mluvit o svatbě, ale já jsem předtím byla 23 let vdaná, tak ještě trochu otálím, on ženatý nikdy nebyl, prý až teď našel tu pravou. :).

 
Moc Vám všem děkuji :)

S pozdravem a přáním hezkého dne

Eva

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Díky Vaší seznamce jsem našel partnerku, se kterou jsme si za tuto dobu řekli společné ano a nyní se nám narodila krásná holčička Markétka.
Ještě jednou Vám chci poděkovat za tuto úžasnou příležitost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Táni

Můj příběh nekončí, i když jsem se na Vaší seznamce neseznámila s mužem na celý život. S někým si telefonuji a je to přátelské povídání.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Nebudu zabíhat do podrobností, ale byl to víkend z říše snů no a oba věříme, že další budou následovat a že už nás nic nerozdělí a že časem vyřešíme i tu proklatou vzdálenost. Zatím je náš vztah v prvopočátečních nádhernostech, asi trošku fungují růžové brýle, ale hlavně nás to oba zbavilo smutku a blbé nálady a teď už je jenom na nás co s tím dál.

Seznámení Jardy a Míši

Seznámení Jardy a Míši

Mockrát děkujeme za Vaší práci, která nám vnesla do našich životů mnoho lásky a úsměvu na rtech.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Prožili jsme spolu krásné Vánoce i přivítali Nový rok. Trávíme spolu veškerý čas a je nám čím víc krásněji. Za tento zázrak, nebojíme se to tak napsat, děkujeme ELITE Date.

Napsali jste nám - příběh uživatele Břetislava

Napsali jste nám - příběh uživatele Břetislava

Ta, s kterou jsem se osobně sešel a přeskočily jiskry tajemné, ale i intelektuální, dokonce vize, jak dál, velmi podobné, žije skoro 300km ode mne. Přesto vidíme řešení a cestu.