Seznámení Evy a Petra

Seznámení Evy a Petra

Dobrý den všem v Elitedate,


konečně jsem se dostala k tomu, Vám napsat pár řádek k našemu seznámení.

Po novém roce jsem se odhodlala k tomuto kroku, oslovit vaši seznamku, kterou mi doporučila moje kamarádka, která také měla, bohužel jen chvilkový vztah s pánem z vaší seznamky, ale mě to nakoplo k tomu, že to také zkusím.

Sice jsem měla obavy aby se mi neozývali nějací pobudové, ale musím říci, že se nikdo takový neozval, kontaktovali mi pánové na úrovni a za to jsem moc ráda.  První rande mi sice nevyšlo, pán byl prcek a strašně se divil, že mu na rande přišla ženská se 180 cm. :), přitom uváděl výšku 178 cm (ve skutečnosti měl tak 165 cm) .

Ale nevzdala jsem to a se svým nynějším partnerem Petrem jsme si začali nejdříve psát, abychom se o sobě nejdříve něco dozvěděli, než přijde na osobní schůzku. Myslím, že to tak má být. Vždy mě odradilo psát i těm, kteří chtěli osobní setkání hned.

Peťa to nechal na mě a schůzka proběhla až po 14 dnech. Padli jsme si do náručí hned po prvním setkání. Bylo to tam hned, ta pověstná jiskra, kterou máme v očích i po 9 měsících. Je to úžasný chlap, kterého moc miluji, dělá pro mě první poslední a já samozřejmě pro něj také.

Asi po půl roce začal mluvit o svatbě, ale já jsem předtím byla 23 let vdaná, tak ještě trochu otálím, on ženatý nikdy nebyl, prý až teď našel tu pravou. :).

 
Moc Vám všem děkuji :)

S pozdravem a přáním hezkého dne

Eva

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

S Olinkou (oba 57 let) nemáme společný žádný výrazný koníček, ale lidsky si rozumíme. Myslíme si, že je to nejdůležitější.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzky a Víti

Celá rozechvěná jsem čekala a zavolal do 2 minut. Měl sympatický hlas, srdečně jsme se pobavili a zasmáli se a domluvili na druhý den sportovní výjezd na inliny. Řekla kde si. Jo super!! Někdo je aktivnější než já. Těšila jsem se jako malá holka, byla jsem napjatá či náhodou nebude o 10cm menší, víc šedivý... Ne, přesně jako by vypadl z té své fotky. Nic míň,nic víc. Hned jak jsem ho uviděla, věděla jsem, že je to ON.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Psali jsme si asi týden snad 50 zpráv denně. Na schůzku přijel s kyticí, galantní, pozorný, vtipný a odvezl mě do krásné restaurace .... Smáli jsme se až do půlnoci a cestou k autu mě chytl za ruku a políbil mě. Od té doby jsme spolu a já doufám, že tomu tak zůstane napořád.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlastimila a Věry

Prožili jsme spolu krásné Vánoce i přivítali Nový rok. Trávíme spolu veškerý čas a je nám čím víc krásněji. Za tento zázrak, nebojíme se to tak napsat, děkujeme ELITE Date.

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Seznámení pana Andreje

Seznámení pana Andreje

Mockrát Vám děkuji za tuto stránku EliteDate, našel jsem tu svoji polovičku a jsem šťastný. Jěště jednou děkuji. 👍👍👍