Seznámení Evy a Petra

Seznámení Evy a Petra

Dobrý den všem v Elitedate,


konečně jsem se dostala k tomu, Vám napsat pár řádek k našemu seznámení.

Po novém roce jsem se odhodlala k tomuto kroku, oslovit vaši seznamku, kterou mi doporučila moje kamarádka, která také měla, bohužel jen chvilkový vztah s pánem z vaší seznamky, ale mě to nakoplo k tomu, že to také zkusím.

Sice jsem měla obavy aby se mi neozývali nějací pobudové, ale musím říci, že se nikdo takový neozval, kontaktovali mi pánové na úrovni a za to jsem moc ráda.  První rande mi sice nevyšlo, pán byl prcek a strašně se divil, že mu na rande přišla ženská se 180 cm. :), přitom uváděl výšku 178 cm (ve skutečnosti měl tak 165 cm) .

Ale nevzdala jsem to a se svým nynějším partnerem Petrem jsme si začali nejdříve psát, abychom se o sobě nejdříve něco dozvěděli, než přijde na osobní schůzku. Myslím, že to tak má být. Vždy mě odradilo psát i těm, kteří chtěli osobní setkání hned.

Peťa to nechal na mě a schůzka proběhla až po 14 dnech. Padli jsme si do náručí hned po prvním setkání. Bylo to tam hned, ta pověstná jiskra, kterou máme v očích i po 9 měsících. Je to úžasný chlap, kterého moc miluji, dělá pro mě první poslední a já samozřejmě pro něj také.

Asi po půl roce začal mluvit o svatbě, ale já jsem předtím byla 23 let vdaná, tak ještě trochu otálím, on ženatý nikdy nebyl, prý až teď našel tu pravou. :).

 
Moc Vám všem děkuji :)

S pozdravem a přáním hezkého dne

Eva

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Alena - Všem známým tuto seznamku doporučím

Alena - Všem známým tuto seznamku doporučím

Nejsou tu žádné falešné profily a prohlédnout si fotky může jen přihlášený člen (pokud hledám muže, nemohu si prohlížet profily ostatních žen). Také zde nejsou lidé hledající pouze flirt nebo zábavu.

Seznámení paní Radky

Seznámení paní Radky

Když jsem zjistili, že jsme oba ze stejného města a máme spolu tolik společného, bylo rozhodnuto. Trávíme spolu volný čas, postupně poznáváme naše rodiny a do budoucna plánujeme společný život.

Seznámení paní Mirky

Seznámení paní Mirky

Když se mezi novými členy objevil Vladimír, zaujal mě jeho profil natolik, že jsem ho oslovila jako první. Už první vzkazy a pak i jeho fotografie ukázaly, že to byl krok správným směrem. Od prvního setkání jsme si připadali jako dva dílky skládačky, která do sebe po všech stránkách dokonale zapadá.

Seznámení paní Heleny

Seznámení paní Heleny

Chtěla bych poděkovat Vaší aplikaci, neboť pomocí ní jsem získala přítele, který mi je oporou. Vaše aplikace je  velmi decentní a dává každému možnost zůstat tak dlouho v anonymitě, dokud člověk nepocítí, že je třeba z této komfortní zóny vystoupit.

Seznámení Katky a Martina

Seznámení Katky a Martina

Na podzim mne požádal o ruku. Bude svatba. Jsem upřímně šťastná. A nejen já ...❤️ Všem bych popřála také štěstí a nepolevujte ze svých očekávání 🥰 pokud to tam nesedí, nikdy to sedět úplně nebude.

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Chtěla bych Vám se svým partnerem poděkovat za Vaše služby. Našla jsem díky Vaší seznamce muže, kterého jsem hledala. Neuvěřitelně si rozumíme, zapadáme do sebe... Náš vztah trvá už tři měsíce. Je to velká láska, kterou jsem už dlouho nezažila.