Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Dobrý den, posílám něco málo o našem seznámení.

Přihlásil jsem se, abych si našel partnerku, ale není to tak jednoduché jak jsem se původně domníval. Musí být člověk hodně aktivní, neustále psát, odpovídat a přitom ho nesmí odradit když se nedaří. Nejprve jsem oslovoval ženy ze svého kraje, ale to jsem brzy vyčerpal, takže jsem musel zabrousit i do okolních krajů, ale i do vzdálenějších. U žen z ostatních krajů jsem narážel na problém vzdálenosti, takže taky nic.

Byly i ženy se kterými jsem si už dlouze dopisoval a setkání bylo takříkajíc na spadnutí a najednou konec - zřejmě měli ještě jiného partnera, kterému posléze dali přednost přede mnou. Některé byly slušné a sdělily mi takovéto rozhodnutí, ale spousta nenapsala nic a úplně se odmlčela. 

Když už jsem ztrácel naději, odpověděl jsem na profil ženy, kde jsem ani nedoufal, že by z toho něco bylo. Ona však odpověděla, došlo k výměně několika mailů a krátce potom jsme se setkali. V prvním setkání byla iniciativnější, takže přijela ona za mnou (naše vzájemná vzdálenost 60Km). Následně jsme se setkávali pravidelně o víkendech - jednou ona u mne, podruhé já u ní.

Na Valentýna jsme spolu strávili "VÍKENDOVÝ  VALENTÝNSKÝ  POBYT" v hotelu Termál v Pasohlávkách. Prožili jsme překrásné chvíle, užili si vodní atrakce, sauny a především termálního koupání. Samozřejmě ani hotel nezůstal pozadu a připravil nám speciální "Valentýnskou večeři"  a pokoj vyzdobil pro zamilovaný pár.

Vztah se dále rozvíjí a už se nemůžeme dočkat víkendu - budeme  zase spolu.

PS. foto příloha  - Valentýnský pokoj


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

S partnerem jsem se seznámila již po pár dnech a jsem velmi spokojená.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlasty a Rudy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlasty a Rudy

Dobrý večer milá Seznamko, jednoho dne jsem prohlížela fotografie a hle? Jen jsem nahlédla a zase zmizela,nicméně ještě nekolikrát jsem fotografie přezkoumala.Tímto jsem ukončila prohlídku profilů.Druhý den jsem obdržela zprávu a naše konverzace začala.Trvala pouhé 4 dny,jelikož psání je příliš zdlouhavé,navrhla jsem "co takhle telefon?"...

Seznámení Michaely a Lukáše

Seznámení Michaely a Lukáše

Neskutečně jsme si padli, jak do oka, do nalády, chemie byla a je stále mezi námi. Stali jsme se věřím celoživotními parťáky, společně jsme již podnikli mnoho cest a víc nás jich ještě čeká. Svou lásku jsme stvrdili 20. 12. 2019 na ostrově Mauricius sňatkem. Uvidíme, jaké společné výzvy a cesty nás dále ještě čekají.

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby

Seznámení Ivana - Děkuju Vám za Vaše kvalitní služby

Děkuju Vám za Vaše kvalitní  služby :-). Mám vztah, který vypadá hezky...:-) Tedy členství nebudu obnovovat. Pár ženám s kterými jsme komunikoval jsme poslal včera a dnes zprávu ...o tom že jsem našel partnerku...

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Já už nehledám. Já už vím, že ho mám!

Děkuji, našla jsem si svého prince. Přeji všem, kteří stále hledají, aby našli tu pravou, či toho pravého.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Prožíváme zamilovanost, jako by nám bylo osmnáct. Sedíme si a oba si přejeme, aby naše plány na společný život vyšly. Už plánujeme další setkání na celý víkend. Oba se na sebe moc těšíme. Každý den si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy jsem nevěřil na seznamky. Nyní mám opačný názor....