Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Napsali jste nám - příběh uživatele Libora

Dobrý den, posílám něco málo o našem seznámení.

Přihlásil jsem se, abych si našel partnerku, ale není to tak jednoduché jak jsem se původně domníval. Musí být člověk hodně aktivní, neustále psát, odpovídat a přitom ho nesmí odradit když se nedaří. Nejprve jsem oslovoval ženy ze svého kraje, ale to jsem brzy vyčerpal, takže jsem musel zabrousit i do okolních krajů, ale i do vzdálenějších. U žen z ostatních krajů jsem narážel na problém vzdálenosti, takže taky nic.

Byly i ženy se kterými jsem si už dlouze dopisoval a setkání bylo takříkajíc na spadnutí a najednou konec - zřejmě měli ještě jiného partnera, kterému posléze dali přednost přede mnou. Některé byly slušné a sdělily mi takovéto rozhodnutí, ale spousta nenapsala nic a úplně se odmlčela. 

Když už jsem ztrácel naději, odpověděl jsem na profil ženy, kde jsem ani nedoufal, že by z toho něco bylo. Ona však odpověděla, došlo k výměně několika mailů a krátce potom jsme se setkali. V prvním setkání byla iniciativnější, takže přijela ona za mnou (naše vzájemná vzdálenost 60Km). Následně jsme se setkávali pravidelně o víkendech - jednou ona u mne, podruhé já u ní.

Na Valentýna jsme spolu strávili "VÍKENDOVÝ  VALENTÝNSKÝ  POBYT" v hotelu Termál v Pasohlávkách. Prožili jsme překrásné chvíle, užili si vodní atrakce, sauny a především termálního koupání. Samozřejmě ani hotel nezůstal pozadu a připravil nám speciální "Valentýnskou večeři"  a pokoj vyzdobil pro zamilovaný pár.

Vztah se dále rozvíjí a už se nemůžeme dočkat víkendu - budeme  zase spolu.

PS. foto příloha  - Valentýnský pokoj


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Od té doby se pravidelně vídáme a je nám spolu pořád moc hezky, máme stejné názory, pohled na svět, máme o čem mluvit, máme společné zájmy......jsme šťastní.

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Postupem času jsme se do sebe zamilovali, začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, a teď u něj bydlím. Sice není tolik emotivní jako byl manžel Tomáš, ale má jiné přednosti. Je nám spolu dobře a jsme spolu šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Chvilku jsme si s přítelem psali, po týdnu se setkali a hned na první schůzce jsme si padli do oka. Od toho dne se vidíme velmi často a náš vztah je opravdu velmi silný. Nepamatuji se, kdy jsem se v životě cítila tak moc šťastná.

Seznámení paní Hany

Seznámení paní Hany

Recenzi zatím sdělovat nechci, vztah je v prvopočátku. Přesto chci poděkovat vaší seznamce za reálnou existenci, skvělé fungování, možnosti chatování, ať už s vámi, tak s protějšky. A neméně za adekvátní cenu, která je v této době myslím naprosto dostupná všem, kdož nechtějí riskovat na bezplatných seznamkách.



Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

Nezávazně jsem pak začala konverzaci s jediným uživatelem, který mi byl nejsympatičtější a nic od toho nečekala. On evidentně taky ne. A tohle byla jedna z milionu věcí, co nás spojovala. Za dva týdny jsme měli rande, no a teď už spolu několik měsíců bydlíme a já jsem tak vděčná, že se to stalo, že to ani neumím popsat :)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Proběhlo několik telefonátů a domluvili jsme se na schůzce. Pak už se vše odehrávalo neuvěřitelnou rychlostí. Za tři měsíce budeme slavit roční výročí krásného vztahu, který mě i mým dětem přinesl zpátky radost a štěstí ve které jsem již nedoufala.