Seznámení Renaty a Jana

Seznámení Renaty a Jana

Vážení,

dovolte mi, abych touto cestou seznamce EliteDate poděkovala za elegantní a noblesní způsob seznámení prostřednictvím virtuálního světa. ☺️

Velmi jsem ocenila úvodní test i bohatý dotazník.

V květnu 2018 jsem se prostřednictvím Vaší agentury seznámila s mužem který si mě po všech směrech získal. ☺️
Okouzlil mě svým nadáním pro psaní ,,dopisů" a zaujal obsahem textů.

Psali jsme si měsíc, pak jsme měli první schůzku a ta se oproti obligátne doporučovaným dvěma hodinám protáhla na celých sedum hodin vyplněných spoustou povídání, procházek a smíchu.

S mým Janem jsme spolu dodnes, naši synové si říkají ,,brácho" a rodiny nás obou náš vztah i nás, přivítali s nadšením. ☺️

Vaši seznamku doporučuji každému, kdo se virtuálnímu seznámení nebrání.

Přeji Vám ať se Vám řady spokojených klientů i nadále rozrůstají!

Renata

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat, neboť jsem se díky Vaší seznamce seznámila s úžasným mužem - přesně takovým, o kterém jsem celý život snila, ale nevěřila jsem, že by mohl existovat i ve skutečnosti. Takže už dva měsíce prožíváme kouzelný vztah. Již při prvním setkání jsme věděli, že spolu chceme být - sympatie byly oboustranné. Oba jsme si v životě prožili náročná období, takže si umíme všeho hezkého vážit. Od počátku si na nic nehrajeme, je nám spolu krásně a všechny volné chvíle trávíme společně. Máme se moc rádi a věříme, že tomu tak bude napořád. Nebýt Vaší seznamky, určitě bychom se nepoznali. Moc děkuji a přeji všem hodně štěstí. Helena

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

První schůzka dopadla dobře, přeskočila tam ta pověstná jiskra no a my se scházíme dál a je nám spolu hezky. Ten první krok jsme udělali tady, s pomocí seznamky, teď už záleží jen na nás co bude dál, ale důležité je vůbec začít a hned se nevzdávat, mě se to vyplatilo.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Ale, musím uznat, že již po pár dnech jsem našel partnerku která je fantastická a asi i vysněná. Dnes tohoto rozhodnutí vůbec nelituji a jsem šťastný, že jsem tento krok udělal. Pevně věříme oba, že Náš vztah vydrží po dlouhou dobu a bude se rozvíjet jen k tomu nejlepšímu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Je to velmi jednoduché. Vědět co chci, kdo jsem, koho chci a co pro to jsem ochotna podniknout. Napsat řádky tak, aby se ohlásil jen ten, kdo je pochopí. Pakliže se dva jedinci mají potkat, může to být hned druhý den po registraci, jako u mě. Po pár řádkách jsme oba věděli, že "to tam je". Následoval dlouhý telefonát, schůzka a od té doby jsme stále spolu.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

Napsali jste nám - příběh uživatelů Drahomíry a Rudolfa

První schůzka proběhla velmi příjemně a zajímavě v jejím bydlišti. Po 3-hodinovém obědě, kdy jsme si příjemně popovídali o životě, jsme se šli projít do botanické zahrady. Nastala průtrž mračen a my přitisknuti k sobě,  pod malým, jedním deštníkem jsme dorazili na zastávku tramvaje. K našemu úžasu jsme nastoupili do staré, tramvaje, která jezdila před 50 lety.

Seznámení pana Tomáše

Seznámení pana Tomáše

Nelituji ani čas ani finanční prostředky zde vložené.  Potkal jsem někoho kdo mému životu dal další rozměr a kdo mě dělá štastným. Jsme na začátku cesty a je to moc krásné.