Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dobrý den,

zde je můj příběh. Se současnou přítelkyní jsem se seznámil přes seznamku Elitedate velice rychle. Poté, co jsem si přidal fotky na profil, jsem si otevřel přibližně 10 profilů holek, které mě zaujaly a postupně zavíral záložky. Zůstala mi otevřená jediná, kdy jsem si říkal, že této slečně musím druhý den napsat. Když jsem se vrátil z práce druhy den, svítilo mi upozornění, ze jsem někoho zaujal a kdyz jsem to otevřel, byla to ta jediná, které jsem chtěl napsat. Od té doby jsme si vyměnili několik zpráv, šli na několik rande a od za necelý měsíc už jsme byli spolu. Dnes je to skoro 3 měsíce a nemůžu si vynachválit. Dokonce to byla jediná, s kterou jsem si napsal.

S pozdravem

Petr

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Po společném setkání následovalo další, kino, večeře a společný večer až do rána a teď plánujeme společnou dovolenou a bydlení. Děkuji, že díky Elitedate, jsem dostala nový vítr do plachet a nový život, na který se moc těším.

Seznámení paní Majky

Seznámení paní Majky

Musím Vám napsat a zároveň i poděkovat, že díky vaší seznamce jsem se seznámila se strašně úžasným milým i romantickým partnerem, se kterým si velmi rozumíme. Máme i společné zájmy i koníčky. Nyní opravdu věřím a také jsem se o tom osobně přesvědčila, že láska kvete i v pozdním věku.Tímto velmi děkuji Vaší seznamce a doporučuji vaše služby.

Seznámení paní Jitky

Seznámení paní Jitky

Měla jsem štěstí, hned na začátku jsem si začala psát s chlapem, se kterým jsme si vzájemně sedli. Sešla jsem se jenom s ním a po 2 měsících jsme se sestěhovali. Je to parťák pro mě i pro mého syna (i pro mé velké psy). 😁

Seznámení Petra

Seznámení Petra

Seznámil jsem se Sluníčkem, díky kterému má každý nový den v její přítomnosti téměř nekonečnou energii.

Seznámení pana Vladimíra

Seznámení pana Vladimíra

Opravdu jsem nevěřil, že by mohla taková žena vůbec existovat. Může to být náhoda, ale díky téhle seznamce se nám podařilo najít

Seznámení Karla a Jana

Seznámení Karla a Jana

Nelituju toho, že jsem na Elitedate zaplatil prémiové členství. Rád investuju do něčeho, co má smysl. Profily jsou tu kontrolované, žádné „fejky“ jako jinde a proto jsem do toho šel. Vyplatilo se! Po třech měsících se mi tady podařilo najít lásku. Profily už jsme oba dva zrušili. Funguje nám to!