Seznámení pana Vladimíra

Seznámení pana Vladimíra

Dobrý den,

zaregistroval jsem se na Vaší seznamce na doporučení kamaráda. Zkusil jsem napsat pár písmenek a po pár týdnech jsme se sešli na procházku a teď chodíme na procházky společně. Děkuji za Vaši seznamku.

S pozdravem Vladimír

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Vladimíry a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh Vladimíry a Jaroslava

A nakonec to všechno bylo jinak. Týden před našim plánovaným setkáním mě čekalo překvapení. Jarda to jednoduše nevydržel, sedl večer do auta a jel přes celou republiku a nad ránem mi zavolal, že je tady. Bylo 3:46.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Pavly

Psali jsme ale dál a po několika osobních setkáních jsme oba věděli, že je to "ono". Byli jsme si natolik sympatičtí a  pociťovali jsme takové zvláštní souznění, pocit, že se známe již dlouho. Ostatně to jsme zjišťovali už během našeho psaní, naše dopisy byly čím dál vřelejší a osobnější. Zjistili jsme, že máme podobný náhled na život, podobné zájmy, koníčky a jsme si i povahově podobní. Honzík mě přesvědčil o tom, že vzdálenost mezi lidmi se neměří v kilometrech, ale tím jak moc jsme si blízcí.. A že náš vztah za to stojí!

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Dobrý den,  ráda bych požádala o vymazání mého profilu, jelikož já už našla svého prince. Nechám tedy ostatní, ať si mohou také vybrat. Zdá se mi nemístné být na stránkách. Jsem si jistá, že máte mnoho spokojených uživatelů a tedy přeji i nadále mnoho štěstí a pracovních úspěchů.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Gábiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Gábiny

Bylo to seznámení na poslední chvíli, již jsem nedoufala , že zde najdu toho pravého. Jsme spolu zatím jen krátce, ale až neskutečně si rozumíme a je nám spolu hezky... Jediné mínus je vzdálenost, ale to se snad také časem vyřeší.

Seznámení Jardy a Míši

Seznámení Jardy a Míši

Mockrát děkujeme za Vaší práci, která nám vnesla do našich životů mnoho lásky a úsměvu na rtech.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Blanky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Blanky

Bez vaší seznamky bychom neměli možnost se nikdy potkat a seznámit. Moc vám děkujeme za tuhle příležitost. Lásku je možné potkat v každém věku, člověk se nemá bát udělat ten první krok.