Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Profil Vlasty R jsem navštívil a po krátkém dopisování se rozloučil slovy "ani hasiči by jiskřičky lépe neuhasili", v odpovědi byl přesvědčivý životní příběh, profil byl ale bez fotografie.

Rozhodl jsem se reagovat také svým životním příběhem. Pak se Vlasta R osobně setkala se svou dávnou láskou mimo seznamku, sdělila mi to a cestu ke vztahu ukončila.

Kvůli silnému příběhu jsem se nepřestal ucházet, její dávná láska se po krátké době neprojevila jako láska a tak jsme se vrátili k dopisování na cestě ke vztahu. Dostal jsem telefon. Při telefonování a psaní pak došlo k dalšímu zkratu. Vlasta opět už dost silný vztah ukončila. Rozloučili jsme se.

Po krátké době toho však litovala. Shodli jsme se na závěru, že se láska nezahazuje a pokusili se udržet cestu v úrovni přátelství. Vlasta nehodlala vložit fotografii. Pokračovalo telefonování a setkali jsme se. Do té doby jsem jí znal jen podle hlasu v telefonu. Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce.

Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Věřím, že náš vztah bude trvalý.

František

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Vladimíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Vladimíra

Mohu říci, že jsem si zde našel moji milovanou osobu. Je to úžasná žena a je mnohem mladší než jsem Já osobně. Přeji ostatním mužům příjemné setkání se ženami, které si najdou cestu k Vám.

Napsali jste nám - příběh uživatele Ládi a Milušky

Napsali jste nám - příběh uživatele Ládi a Milušky

Byla to obrovská náhoda. Nádherná žena ze Sokolova mi odpověděla. První společná káva a nastalo období krásného skaypování. Dnes se už stýkáme pravidelně a všechny volné chvilky využíváme pro sebe. Seznamko díky Láda a Miluška

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Radky

O to větší bylo moje překvapení, když jsem vyrazila na „první“ rande, na kterém jsem poznala super člověka se kterým stále jsem, je mi s ním hezky a doufám, že i nadále budu.

Seznámení paní Míly

Seznámení paní Míly

Zažívám úžasný pocit štěstí, který jsem dlouho neměla a dle mých přátel je to na mně vidět. Byli jsme oba ve správný čas na správném místě a oba jsme věděli, co chceme. Přeji to samé i ostatním účastníkům seznamky.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Ale, musím uznat, že již po pár dnech jsem našel partnerku která je fantastická a asi i vysněná. Dnes tohoto rozhodnutí vůbec nelituji a jsem šťastný, že jsem tento krok udělal. Pevně věříme oba, že Náš vztah vydrží po dlouhou dobu a bude se rozvíjet jen k tomu nejlepšímu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Nakonec se na mě štěstí usmálo a podařilo se. Seznámila jsem se s člověkem, který mi vyjadřuje podporu v mé současné nepřízni osudu, je ke mě pozorný a dává mi najevo, že jsem pro něho důležitá. To jsou pocity, které jsem již řadu let nepoznala.  O totéž se snažím i já a vážím si toho, že jsem měla to štěstí a prostřednictvím Vaší seznamky nacházím to, co jsem myslela, že už nenajdu.