Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Dobrý den,

svůj příběh bych popsal asi takto: Brouzdal jsem po Vašich stránkách a sem tam jsem si s nějakým děvčetem napsal. Jednoho dne jsem našel dívku, která mne velice zaujala. Byla krásná, měla pěkně vypsaný profil, dvě fotečky se svoji holčičkou a já ji oslovil.

Netrvalo dlouho a odepsala mi taky. Napsal jsem ji a slovo dalo slovo a začli jsme si psát. Sice jen chvíli, jelikož jsme se nakonec přesměrovali na osobní čísla, abychom se mohli sejít.

Naše první schůzka byla naprosto úžasná. Už z dálky, kdy se ke mně blížila jsem ji poznal. Byla nádherná, dlouhé zapletené vlasy, úsměv z ní vyzařoval na celé kolo,  krásné šaty, ...sedli jsme si vedle sebe a já ji dal kytičku. Povídali jsme si moc pěkně a během chviličky jsme oba pochopili, že to mezi námi začalo jiskřit. Po této schůzce jsme si domluvili další a potom další.

Vzniklo mezi námi něco nádherného, jednoduše jsme se do sebe zamilovali. I když to není moc dlouho od seznámení, jsme strašně zamilovaní, šťastní a začínáme spolu pomaličku žít. Milujeme se opravdu upřímně, prožíváme něco naprosto úžasného, co by ani jednoho z nás nikdy nenapadlo.

Seznámení na Vaši seznamce nám změnilo život. Ani si nedokážete představit jak jsme spolu šťastní, slova to neumí popsat....jsou nedokonalá pro tento cit.

Děkuji Vám...opravdu pomáháte lidem změnit život k lepšímu. ( možná by připsala ještě něco láska moje, ale spinká a já ji budit nebudu :-) )


Pěkný den, Jirka.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Mé seznámení netrvalo tak dlouho jak jsem myslela. Stihli jsme spolu tři hezké rande, ještě před rozšířením omezením v restauraci, na motokárách. Věděli jsme, že se chceme vídat dál. Momentálně jsme oba velmi spokojeni a chceme to udržet, co to jen půjde.

Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Naše první setkání proběhlo po domluvě na 1/2 cesty mezi našimi bydlišti, a protože jsme si byli sympatičtí a povídali jsme si naprosto přirozeně, domluvili jsme si další setkání už na celodenní vycházku. A protože i ona byla bezchybná, začali jsme se navštěvovat a naplánovali společnou dovolenou.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Chci poděkovat Vaší seznamce, bez seznamky bych neměla šanci se s někým seznámit. Našla jsem parťáka a přítele, který se mnou bude lyžovat, to jsem si moc přála. Držte palce, aby vztah vydržel.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Mily tyme Elitedate, zvlaste VERONICE I KOLEGYNI. Jste uzasny tym a spolehlivy. Dokazete sblizit lidi z dalky od sebe, coz je supr. Konecne jsem nesmirne stasten. Na treti pokus to vyslo! Byl jsem v sobotu ve Vrannem/Vltavou, odkud je Zdenicka, ktera mi odpovedela z vasi seznamky. Jeste jsem se tak dlouho nepobavil, nezasmal!...

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

... po odpovědění těch tří dotazů, na které jsem partnerce odpověděl, se mi ozvala a domluvili jsme si schůzku v restauraci - na kávu a tak nějak jsme si na první pohled rozuměli. No a pak jsme si domluvili další a další ...

Seznámení paní Karolíny

Seznámení paní Karolíny

Diky seznamce Elite Date jsem se pred 6,5 rokem seznamila se svym zivotnim partnerem Kamilem. Zijeme spolu ted velmi stastne. Prestehovali jsme se spolu z Ceska do Kanady, kde zijeme uz 3 roky.