Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Můj,náš příběh byl přímo učebnicový,seznámili jsme se hned ze začátku svého členství,vyměnili jsme si pár dopisů v režiji Elitedate,pak jsem přešli na soukromé adresy.Setkali jsme se a zdá se že se vše dobře vyvíjí.Minulý týden jsme spolu byli na krátkém pobytu v lázních. Vidíme se zejména o víkendech,ale i v týdnu.Nechci to zakřiknout,ale myslím že jsme se díky vám našli.

Děkujeme Mirek a Jana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Díky Vaší seznamce jsem našel partnerku, se kterou jsme si za tuto dobu řekli společné ano a nyní se nám narodila krásná holčička Markétka.
Ještě jednou Vám chci poděkovat za tuto úžasnou příležitost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Přeji všem,kteří mají skutečný zájem o seznámení,aby jim to vyšlo a našli si partnera jako já. Víte,není to vždy jen o sexu, jak si mnoho lidí na seznamce myslí,ale jsou i jiné,daleko lepší hodnoty a příležitosti k seznámení.

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Našel jsem si kamarádku na tenis, tak uvidím, co bude dál. Tedy díky Vám. Myslím, že máte dobré parametry pro Vaši práci. Díky a zatím u Vás končím. Zdraví Jaromír...

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Nejdřív chtěl být mým kamarádem, protože si myslel, že to nemůže klapnout přes tu vzdálenost. Je to kolem 300 km. Ale touha být spolu byla silnější. A tak jsme se spolu sestěhovali. Když jsem viděla, jak partner pomáhá, jak se chová, tak jsem zjistila, že už nikoho takového nenajdu.

Jarda a Hanka - děkujeme oba celému Vašemu kolektivu

Jarda a Hanka - děkujeme oba celému Vašemu kolektivu

Díky Vaší seznamce se mi již v prosinci  podařilo najít partnerku. Jsme spolu do dnes. Děkujeme oba celému Vašemu kolektivu.