Napsali jste nám - příběh uživatele Alana

Napsali jste nám - příběh uživatele Alana

Dobrý den,

pár řádek napsat není problém :)

Když jsem si zakládal seznamku, která je placená, myslel jsem si, že to bude rozdíl oproti těm neplaceným. Lidé jsou stejní všude, ať už tam nebo tam. Ale říkal jsem si, že když už za to lidi zaplatí, myslí to vážně.

Nějakou dobu jsem sice nemohl najít, nebo dívky neodepisovaly, ale v prosinci se to prolomilo a jedna dívka mě označila, že jsem ji zaujal. Pak jsme si začli psát.

Chtěli se i vidět, ale bydlím v Rakousku a tak to bylo trochu složité, ale ona se nevzdávala. Viděli jsme se až po měsíci psaní a padli si do oka. Je ale těžké mít vztah na dálku. Takže doufám, že to vydrží. Když se ale dva mají rádi a důvěřují si, tak to fungovat bude :)

S pozdravem Alan

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Není co dodat jsem moc spokojená i zamilovaná a to jsem nečekala v mém věku. Moc mi pomohla tato seznamka. Pokud můžu přispět malou radou tak ať se ženy nebojí ozvat se jako první, muži tam asi spí. Já to udělala a vyplatilo se.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kateřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kateřiny

Jsme moc šťastni oba, že jsme se našli.... Toť rada pro všechny, kdo hledají někoho..... asi si člověk musí projít něčím špatným, zklamáním.....aby si zasloužil milovaného človíčka po svém boku.

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Napsali jste nám - příběh uživatele Mirka

Můj,náš příběh byl přímo učebnicový,seznámili jsme se hned ze začátku svého členství,vyměnili jsme si pár dopisů v režiji Elitedate,pak jsem přešli na soukromé adresy.Setkali jsme se a zdá se že se vše dobře vyvíjí.Minulý týden jsme spolu byli na krátkém pobytu v lázních. Vidíme se zejména o víkendech,ale i v týdnu.Nechci to zakřiknout,ale myslím že jsme se díky vám našli.Děkujeme Mirek a Jana

Seznámení paní Romany

Seznámení paní Romany

Moc bych chtěla poděkovat vaší seznamce a doporučit ji všem co hledají partnera. Jste opravdu solidní seznamka👍. Seznámili jsem se zde v srpnu loňského roku a jsme šťastní, že jsme se našli 💕.

Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-) Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje. ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Pokud nehledáte prince na bílem koni, ale člověka, pro život, tak jste tu správně. Já bych toho svého bez seznamky nepoznala a každému, kdo se na naše setkání zeptá, to hrdě vyprávíme. Není se za co stydět! Tak vhůru do toho a nebojte se seznamovat! Držím vám všem palce:-)