Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Dobrý den,


právě jsem dostal oznámení, že za sedm dní mi skončí registrace a tak musím splnit jednu velmi, velmi důležitou a příjemnou povinnost.

Za měsíc mi bude šedesát let a před půl rokem jsem se rozvedl. Místo truchlení jsem se rozhodl vše radikálně změnit. Na internetu jsem narazil na Vaši seznamku pro seniory a nějakým řízením osudu mi připadalo naprosto logické, že si zadám profil právě tam. Podotýkám, že jsem něco podobného udělal poprvé v životě. Nastalo naprosté zemětřesení. První dva dny jsem psal a odepisoval. Do "užšího" finále prošly tři partnerky. Psali jsme si a musím řici, že hlavně z důvodu vzdálenosti jsem se sešel s tou neblíže bydlíci. Bylo to po týdnu. A sjel blesk. Jako bychom se znali sto let. Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost, . . , no prostě ve všem. Ihned jsme se začali navštěvovat a už spolu prakticky půl roku bydlíme se vším všudy. Stále tomu oba nemůžeme věřit, je nám čím dál lépe a jako v pohádce. Ženatý jsem byl 31 let a takovou pohodu jsem neměl za celou dobu. A velmi důležité je, že Lenka to říká také.

Hezké na tom je to, že se nejedná o tuctový filmový příběh, ale je to skutečnost. Ještě jednou moc a moc díky.

Děláte to moc dobře. Při výběru seznamky mě oslovilo, že nejste anonymní subjekt, máte tam kontakty i s fotografiemi. Nic neskrýváte a to je moc dobře. Na to lidé slyší. Když je někdo sám a  touží po  blízké duši je tak trochu "raněný" a u Vy to děláte moc dobře. I z toho důvodu jsem Vás doporučil několika známým a vím, že jeden (doufám, že zatím) je ve stejném stadiu jako já a stále mi děkuje.

Takže Vás všechny moc zdravím a vytrvejte ve stejném trendu,

Děkují Vladimír a Lenka
 

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Napsali jste nám - příběh uživatele Rajmunda

Po druhé je to LÁSKA v tom pravém slova smyslu. Chcete li, když přeskočí jiskra, prostě je to tam, není  co řešit a to po všech stránkách. Jsem šťastný :)

Seznámení Renaty a Jana

Seznámení Renaty a Jana

Psali jsme si měsíc, pak jsme měli první schůzku a ta se oproti obligátne doporučovaným dvěma hodinám protáhla na celých sedum hodin vyplněných spoustou povídání, procházek a smíchu. S mým Janem jsme spolu dodnes, naši synové si říkají ,,brácho" a rodiny nás obou náš vztah i nás, přivítali s nadšením. ☺️

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Je pravdou, že jsem se díky Vaší seznamce poznal s novou partnerkou. Zaregistroval jsem se u Vás však asi před necelými třemi týdny, vztah se rychle rozvíjí, oba věříme, že slibně, ale na zhodnocení situace jako uceleného příběhu je ještě brzy. S odstupem času dám rád vědět.

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Jmenuje se Zuzanka a tak jako si rozumim s ní jsem si nikdy s žádnou nerozumněl. Mame stejne sny a ve spoustě veci si rozumíme. Je nadherná hodná a mam ji vlastně jen díky Vaši seznamce.

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Děkuji Vám za nabídku ale nebudu ji už věřím potřebovat, protože jsme se díky Vám našli s partnerem a "pár měsíců" už žijeme ve společné domácnosti a budujeme společné "MY".

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Zdravím. Naše seznámení proběhlo velice rychle.Jediným problémem ze začátku bylo to,že jsem neměla vip členství a tudíž jsem neviděla fotky ostatních ani jim nemohla odepsat.Zaujala jsem hodně lidí,ale ozvala se jen jednomu a to jen na základě informací z jeho profilu.Ten človíček byl tak duchaplný,že mi napsal svůj mail,kdybych se náhodou chtěla ozvat.No a já se ozvala,pak už to šlo ráz na ráz......