Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dobrý den,

chci se s Vámi podělit o tom, jak proběhlo mé seznámení s přítelkyní. Vaší seznamku jsem zkusil ze zvědavosti. Říkal jsem si co kdyby . . . .  Začaly chodit odpovědi, několik z nich mě oslovilo.

Proběhlo i několik schůzek, které bohužel nedopadly. Už jsem chtěl svůj profil zrušit, ale zaujala mě jedna žena, které jsem zkusil naposledy odpovědět. Začali jsme si dopisovat a zjistili jsme, že jsme zcela na jedné vlně. Slovo dalo slovo, sešli jsme se a přeskočila jiskra.

Dnes spolu bydlíme a jsme šťastni. Proto radím všem, kteří po prvních neúspěších mají tendenci to vzdát, aby neházeli tak zbrkle flintu do žita. Třeba se i jim poštěstí a už příště přijde to pravé.

S pozdravem

Petr

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Chci Vám poděkovat za pomoc s hledáním partnera. Povedlo se. Byli jsme oba členy Vaší seznamky. Můj partner je sice o 17 let starší, ale jsme oba moc šťastní a to díky Vám. Moc Vám oba děkujeme.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Po pár dnech psaní a seznamování jsme se sešli osobně a v ten moment jsem věděla, že je to ten pravý. Vyvíjí se to krásně a doufám že to tak bude i pokračovat. Na seznamky jsem nevěřila, ale díky Elite Date jsem začala. Opravdu to funguje a přeju všem ať si každý najde toho svého pravého partnera k sobě.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Dobrý den, děkuji za maily, a zároveň chci říct, že vaším prostřednictvím jsem se seznámila s moc milým mužem, jsme zamilovaní a všechen volný čas trávíme spolu...Přeji vám plno takto spokojených dvojic...Eva

Seznámení Jaroslava a Mirka

Seznámení Jaroslava a Mirka

Registroval jsem se už na mnoha gay seznamkách, takže mám srovnání. Na většině z nich jsou bohužel stejné tváře. ELITE Date dávám bod za to, že cílí i na jinou cílovou skupinu než ostatní. A možná právě proto jsem si tu našel Mirka. Zatím se pravidelně scházíme a poznáváme. Držte nám palce, ať nám to vyjde.

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Nakonec ke mně jednou přijela do autodílny jelikož měla problémy s autem a tam jsme se nakonec více poznali a už jsme 1 měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko. Děkuji Vám, protože bez Vás bych to nedokázal. Přeji plno štěstí i ostatním.

Martin - díky Vám jsem poznal někoho, s kým chci žít a zestárnout

Martin - díky Vám jsem poznal někoho, s kým chci žít a zestárnout

V restauraci jsme strávili několik hodin v družném hovoru,v objetí, drželi jsme se za rce, dívali do očí. Oba jsme cítili něco silného. Prý se tomu říká "láska". A to i díky této seznamce, že díky ní si našli dvě srdce cestu k sobě, že konečně mohou být spolu. Žijeme spolu, tvoříme pár, děláme vše společně a jsme tu jeden pro druhého. Plánujeme společnou budoucnost, máme stejné sny.