Seznámení pana Tibora

Seznámení pana Tibora

Dobrý den,

mám u vás prémiové členství.  Mohl bych zde klidně být do konce, ale již v tom nevidím význam. 14.2.2022 na Valentýna chci zrušit svůj účet. Od 25.11.2021 jsem si zde začal velmi intenzivně hledat ženu svého srdce. Po 2 měsících se mi to podařilo.

25.1. 2022 jsem s ní měl první rande. A od té chvíle se spolu setkáváme. Začínáme si spolu budovat vztah a protože věřím v to že nám to opravdu vydrží chtěl bych si dne 14.2.2022 zrušit prémiové členství. Já jsem si svoji lásku na vaší seznamce již našel.

Proto bych chtěl popřát všem nech se nevzdávají a trpělivě hledají, jednou to musí vyjít. Samozřejmě každý se musí snažit, aby to vyšlo. Jen se zde zaregistrovat a čekat nestačí. Já jsem to také neměl rozhodně lehké, mám 58 let, nejsem nejmladší. Pokud bych zde jen pasivně čekal , asi by se mi to nepodařilo. Také to chce trochu štěstí, které jsem měl.

Najít si někoho bez seznamky v mém věku je velmi těžké. Proto vám chci poděkovat, za vaši seznamku, nech těch štastných párů na vaší seznamce je stále vice a více. Každý chce být štastný a mít někoho rád.

S pozdravem Tibor

---------

Doplnění:

Dobrý den, děkuji Vám za uveřejnění mého příběhu. Prožil jsem s Lenkou náš společný víkend spojený s návštěvou kina film Srdce na dlani, posezení na kávě, se sklenkou dobrého vínka. A naši  první společnou noc ve vzájemném objetí, určitě ne poslední.

Děkuji vaší seznamce, bez vás bychom se nikdy nesetkali.

Až si uděláme pěkné společné foto, potom vám je pošlu. Ještě jednou Vám děkuji za nás oba Tibor

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Mily tyme Elitedate, zvlaste VERONICE I KOLEGYNI. Jste uzasny tym a spolehlivy. Dokazete sblizit lidi z dalky od sebe, coz je supr. Konecne jsem nesmirne stasten. Na treti pokus to vyslo! Byl jsem v sobotu ve Vrannem/Vltavou, odkud je Zdenicka, ktera mi odpovedela z vasi seznamky. Jeste jsem se tak dlouho nepobavil, nezasmal!...

Seznámení Petra

Seznámení Petra

Seznámil jsem se Sluníčkem, díky kterému má každý nový den v její přítomnosti téměř nekonečnou energii.

Seznámení paní Silvie

Seznámení paní Silvie

Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce. 

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Nyní jsem s Lenkou a její rodinou šestý měsíc. Jsme teď sami dva na dovolené - dovolenou s dětmi jsme absolvovali před týdnem. Samozřejmě není vše jen růžové, ale všechny dosavadní neshody nás jen sblížily, a my se těšíme na mnoho dalších společných let.

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

MUSÍM Vám poděkovat za vše co děláte, jelikož přes Vás jsem našel ženu svých snů, i když už jsem nedoufal v nějaký vztah při ztrátě manželky po 41 letech společného šťastného manželství.

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Diky vasi seznamce i ja nasla sveho skveleho partnera. Zacalo to tim, ze jsem ho upozornila na gramatickou chybu v jeho profilu. Podekoval, opravil a zacali jsme si psat. Probehly dve schuzky a na treti rande jsem za nim odletela do ciziny, kde byl s partou horolezcu. Od te doby spolu travime vikendy, planujeme vylety a tesime se na spolecnou budoucnost.