Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Dobrý den,
 
ráda bych se podělila o svůj příběh a zkušenost s vaší seznamkou, která mi pomohla najít nového partnera...
 
Na začátku tohoto roku jsem se přihlásila do vaší seznamky, založila profil a čekala, co mi nová zkušenost přinese. Na začátku, jako nová uživatelka, jsem byla oslovena mnoha muži. Bohužel žádný z nich mě nezaujal natolik, abych na jeho zájem reagovala. Pak jsem si ale mezi nabídkami vybrala jednoho muže, a s tím jsem byla nějaký čas v kontaktu. Psali jsme si a po nějakém čase i zavolali. Tam jsem zjistila, že je to úplně jiný člověk. Vše, co mi do té doby napsal, se v telefonu rozplynulo. 

Nikoho dalšího jsem si nevybrala a tak jsem se rozhodla změnit moje základní požadavky a rozšířila jsem oblast hledání na vzdálenější kilometry. Během hledání jsem narazila na foto velmi sympatického muže a oslovila jsem ho. I když byl 120 km daleko. Reagoval a už je to skoro půl roku co si píšeme, voláme, navštěvujeme a zdá se, že bychom si mohli rozumět a za nějaký čas náš vztah posunout dál a dál... Těším se, co další týdny, měsíce a třeba i roky přinesou a jsem ráda, že jsem jen nečekala, ale byla v hledání aktivní. Když si to vezmu zpětně, tento člověk by si mě možná ani nevšimnul, protože svůj profil neměl nastaven na takovou dálku.
 
Jako bonus v hledání se mi do života přimotal ještě jeden člověk z vaší seznamky. Oslovil mě už v době, kdy jsem měla nového přítele, Můj profil a členství jsem měla stále zaplacené a nezrušené a tím pádem mě ještě viděl a oslovil. Napsal mi moc hezkou zprávu, na kterou jsem mu odpověděla. Byl by mi naprosto ideálním partnerem, uznával úplně stejné životní hodnoty, měl stejné postoje, názory, pohled na život, byl chytrý, vnímavý, pozorný. Naprosto dokonalý muž. Ale bohužel mi nebyl sympatický, nepřeskočila jiskra, a jak se říká nebouchly mi saze. Nicméně, zavolali jsme si a povídali asi 4 hodiny v kuse. Respektoval můj nový vztah s novým partnerem a domluvili jsme se, že zůstaneme v kontaktu a někdy se třeba potkáme... Uteklo pak několik dnů a volal mi, že na vaší seznamce našel paní, která je přesně ta, kterou si vysnil, no a je s ní dodnes. Píše mi a svěřuje se se svými radostmi z nového vztahu. Další spokojený pár díky vaší seznamce.
 
Takže, nejen že jsem našla přítele, ale i fajn kamaráda jako bonus.
 
 
S přáním hezkého dne,
 
Lenka

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.

 

 

 

 

 


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Opravdu jsem se díky Vaší seznamce poznala s mužem. O to větší překvapení bylo, že od sebe bydlíme pouhých 12km. Já osobně do města dojíždím denně za prací a přesto jsme se nikdy nepotkali.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

S těmi, které jsem zaujal i já, jsem si domluvil schůzku a hledal takovou, na které přeskočí jiskra na obou stranách. Na jedné schůzce jsme po hodině povídání v restauraci zjistili, že jsme si vlastně spoustu věcí vůbec nestihli říct a tak jsme domluvili hned další a další a další...

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Mé seznámení netrvalo tak dlouho jak jsem myslela. Stihli jsme spolu tři hezké rande, ještě před rozšířením omezením v restauraci, na motokárách. Věděli jsme, že se chceme vídat dál. Momentálně jsme oba velmi spokojeni a chceme to udržet, co to jen půjde.

Napsali jste nám - příběh uživatele Ládi a Milušky

Napsali jste nám - příběh uživatele Ládi a Milušky

Byla to obrovská náhoda. Nádherná žena ze Sokolova mi odpověděla. První společná káva a nastalo období krásného skaypování. Dnes se už stýkáme pravidelně a všechny volné chvilky využíváme pro sebe. Seznamko díky Láda a Miluška

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

S Olinkou (oba 57 let) nemáme společný žádný výrazný koníček, ale lidsky si rozumíme. Myslíme si, že je to nejdůležitější.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Děkuji, že jsem díky vaší seznamce potkala přítele. I přesto, že jsem zprvu měla z internetové seznamky strach, sebrala jsem všechnu odvahu, zaregistrovala se a dnes nelituji. Seznámila jsem se tak díky vaší seznamce s člověkem, kterého nyní mohu nazývat miláčkem a trávit s ním volné chvilky.