Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Dobrý den,
 
ráda bych se podělila o svůj příběh a zkušenost s vaší seznamkou, která mi pomohla najít nového partnera...
 
Na začátku tohoto roku jsem se přihlásila do vaší seznamky, založila profil a čekala, co mi nová zkušenost přinese. Na začátku, jako nová uživatelka, jsem byla oslovena mnoha muži. Bohužel žádný z nich mě nezaujal natolik, abych na jeho zájem reagovala. Pak jsem si ale mezi nabídkami vybrala jednoho muže, a s tím jsem byla nějaký čas v kontaktu. Psali jsme si a po nějakém čase i zavolali. Tam jsem zjistila, že je to úplně jiný člověk. Vše, co mi do té doby napsal, se v telefonu rozplynulo. 

Nikoho dalšího jsem si nevybrala a tak jsem se rozhodla změnit moje základní požadavky a rozšířila jsem oblast hledání na vzdálenější kilometry. Během hledání jsem narazila na foto velmi sympatického muže a oslovila jsem ho. I když byl 120 km daleko. Reagoval a už je to skoro půl roku co si píšeme, voláme, navštěvujeme a zdá se, že bychom si mohli rozumět a za nějaký čas náš vztah posunout dál a dál... Těším se, co další týdny, měsíce a třeba i roky přinesou a jsem ráda, že jsem jen nečekala, ale byla v hledání aktivní. Když si to vezmu zpětně, tento člověk by si mě možná ani nevšimnul, protože svůj profil neměl nastaven na takovou dálku.
 
Jako bonus v hledání se mi do života přimotal ještě jeden člověk z vaší seznamky. Oslovil mě už v době, kdy jsem měla nového přítele, Můj profil a členství jsem měla stále zaplacené a nezrušené a tím pádem mě ještě viděl a oslovil. Napsal mi moc hezkou zprávu, na kterou jsem mu odpověděla. Byl by mi naprosto ideálním partnerem, uznával úplně stejné životní hodnoty, měl stejné postoje, názory, pohled na život, byl chytrý, vnímavý, pozorný. Naprosto dokonalý muž. Ale bohužel mi nebyl sympatický, nepřeskočila jiskra, a jak se říká nebouchly mi saze. Nicméně, zavolali jsme si a povídali asi 4 hodiny v kuse. Respektoval můj nový vztah s novým partnerem a domluvili jsme se, že zůstaneme v kontaktu a někdy se třeba potkáme... Uteklo pak několik dnů a volal mi, že na vaší seznamce našel paní, která je přesně ta, kterou si vysnil, no a je s ní dodnes. Píše mi a svěřuje se se svými radostmi z nového vztahu. Další spokojený pár díky vaší seznamce.
 
Takže, nejen že jsem našla přítele, ale i fajn kamaráda jako bonus.
 
 
S přáním hezkého dne,
 
Lenka

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.

 

 

 

 

 


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Určitě můžu vaši seznamku doporučit i jiným lidem, kteří jsou, stejně jako já, časově vytížení a nechtějí ztrácet čas povrchními vztahy nebo komunikací na sítích, ale naopak dávají přednost pečlivějšímu, možná uváženějšímu výběru partnera v tom rychlém světě kolem nás. 

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Nyní nám to klape a jsme zasnoubeni. Tímto vám chci moc poděkovat a popřát všem ostatním mnoho štěstí.. A malou radu: štěstí k Vám nepřijde samo, běžte mu naproti a hledejte!

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

Výhoda Vaší seznamky je důležitá v tom, že každý kdo se účastní, má zaplacený poplatek a to je důkaz upřímného zájmu. Přehlednost a jednoduchost portálu je příkladná.

Napsali jste nám - příběh uživatele Aloise

Napsali jste nám - příběh uživatele Aloise

Moje cesta za novým vztahem nebyla úplně přímočará.  Před tou poslední schůzkou, jsem absolvoval několik předcházejících, asi 5. Na schůzku vždy dorazila příjemná žena a bylo poznat, že upřímně hledá vztah a nevyužívá seznamky jen z rozmaru, jak jsem poznal na jiných seznamkách, které byly zdarma a přihlásil se na ně tak téměř kdokoli.

Seznámení Karla a Jana

Seznámení Karla a Jana

Nelituju toho, že jsem na Elitedate zaplatil prémiové členství. Rád investuju do něčeho, co má smysl. Profily jsou tu kontrolované, žádné „fejky“ jako jinde a proto jsem do toho šel. Vyplatilo se! Po třech měsících se mi tady podařilo najít lásku. Profily už jsme oba dva zrušili. Funguje nám to!