Napsali jste nám - příběh uživatele P.B.

Napsali jste nám - příběh uživatele P.B.

Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil o zkušenost s Vaší firmou. V lednu jsem ukončil dlouholetý vztah s vdanou partnerkou a najednou jsem zůstal opuštěný. Začal jsem prohlížet různé "seznamky". U Vás mě zaujalo"seznámení bez rizika". Nedočkavě jsem otvíral poštu a pročítal jsem Vámi doporučené nabídky. Začal jsem si dopisovat s paní, která měla stejnou zkušenost se zadaným partnerem. Dopisování jsme začli 14 dní před vypršením, mnou zaplaceným termínem inzerce.

Po krátké době jsme si vyměnili emajlové adresy, přeposlali jsme si pár fotek a já jsem se v poslední den rozloučil na mém profilu s případnými zájemkyněmi s tím, že jsem mou vyvolenou našel a že končím. Moje partnerka po přečtení byla zklamaná. Myslela si,že jsem si našel jinou ženu,ale druhý den našla ve své poště pozvání na první schůzku. Oba jsme si "padli do oka " a už plánujeme jak se k sobě "sestěhujeme" a pokud nám i po dvou letech společného soužití bude stejně dobře jako teď, bude svatba. (oznámení pošleme).

Když jsem se mé dcery, která se momentálně rozvádí, ptal, jestli nechce využít Vaší nabídky, kde zdarma nabízíte možnost seznámení, pokud se s Vámi podělím o náš příběh, tak to odmítla s tím, že má profil na neplacené seznamce. Včera se mě ptala, jestli má nabídka platí.Prý se jí hodně ozývají "zvláštní"potencionální nápadníci ,tak by chtěla zkusit, jestli se na "placené seznamce"úchyláci vyselektují.

Tak toto je můj příběh, lidé nebojte se a jděte do toho¨. Nebojte se,Láska "kvete v každém věku". Nám oboum je 53 let a prožíváme krásné chvíle a není to jenom o sexu....

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Ale, musím uznat, že již po pár dnech jsem našel partnerku která je fantastická a asi i vysněná. Dnes tohoto rozhodnutí vůbec nelituji a jsem šťastný, že jsem tento krok udělal. Pevně věříme oba, že Náš vztah vydrží po dlouhou dobu a bude se rozvíjet jen k tomu nejlepšímu.

Seznámení paní Vlasty

Seznámení paní Vlasty

Už jsem neměla sílu na další seznamky, až mi kamarádka doporučila Vás, kde mě potkalo štěstí a úžasný muž. Ze začátku jsme spolu jen komunikovali a poznávali jeden druhého a osobní setkání vše rozhodlo. Moc děkuji a všem přeji štěstí, aby potkali toho pravého.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Dobrý večer, musím vám poděkovat, seznámila jsem se. Zatím to vypadá nadějně. Ještě jednou vám děkuji. Jiřina

Napsali jste nám - příběh uživatele Mariana

Napsali jste nám - příběh uživatele Mariana

Dobrý den,  díky vaší seznamce jsem se před 2 měsíci seznamil s ženou, doufám tou pravou. Doufám, že to vydrží. To samé přeji i dalším.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Slávky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Slávky

Seznámila jsem se u vás s báječným chlapem. Popravdě, ale byl to zápas se členstvím. Vím, že je to podnikání, ale věřím, že by to šlo vyřešit třeba nějakým poplatkem za jednotlivou zprávu, ne hned premiovým členstvím. No přesto vám děkuji a držte mi palce, ať nám to vyjde. Prosím o smazání mého profilu.

Seznámení paní Dary

Seznámení paní Dary

Díky seznamce Elite Date jsem poznala člověka, kterého bych zřejmě v reálném životě nikdy nepotkala.