Seznámení paní Blanky

Seznámení paní Blanky

Seznamku Elitedate jsem si založila na radu kamaráda. Ve členství zdarma jsem bohužel neviděla, kdo mi píše a ani fotky. Trochu jsem nejdřív váhala kvůli ceně, ale nakonec jsem si zaplatila členství premium.

Asi pátý den mi napsal sympaťák, který tam byl také jen pár dní. Sešli jsme se, teď už jsme spolu skoro dva měsíce a je nám spolu moc fajn.

Blanka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

Seznámení Evy a Petra

Seznámení Evy a Petra

Asi po půl roce začal mluvit o svatbě, ale já jsem předtím byla 23 let vdaná, tak ještě trochu otálím, on ženatý nikdy nebyl, prý až teď našel tu pravou. :).

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zory

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zory

Ano, povedlo se. Na moji odpoved odpovedel dotycny, ze nejsem jeho typ. Slusne. A moje odpoved znela, ze nejsem z urazlivych holek. Rozpoutala jsem denni maily a po 3 tydnech jsme se sesli. Maily a SMS zmenily nas zivot. Zahoreli jsme oba. Povedlo se, ze jsme oba nasli, co jsme hledali.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nadi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nadi

Nebýt Vás, tak bychom se nepotkali a to i přesto, že jsme bydleli tak blízko :-). 

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Hned první den mi mezi těmi všemi zprávami upoutala jedna a já už neměla oči pro nikoho jiného. Nikdy bych tomu nevěřila, ale jsme dvě spřízněné duše, které se měly najít.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Za dva dny jsme si dali sraz v jedné kavárně a bylo zaděláno na lásku od první chvíle :) Vídáme se často a jelikož oba máme úžasné děti, tak si užíváme každou chvíli s nimi a spolu :) ... Pevně doufám, že je to osud a vydrží nám to. Všem doporučuji aby neváhali a zkusili se taky touto cestou seznámit a věřili,že ten pravý tu někde čeká ... Třeba to nebude hned ale jednou určitě...