Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Dlouhé měsíce a roky bez partnera byly pro mne těžkou životní zkouškou. Ale kvůli malým dětem jsem se rozhodla čekat, až odrostou, nechtěla jsem pro ně "náhradního" tátu, protože toho svého mají opravdu rádi. Ne že bych celou tu dlouhou dobu měla o protějšky nouzi, ale stále se na mne lepili především "staří mládenci", zkrachovalci...a ženatí. Nic pro mne.

Navíc- najít si partnera přes seznamku mi připadalo jako zoufalý čin, ale svůj názor jsem musela po vytvoření profilu v Elite Date opravdu radikálně přehodnotit. PLACENÁ seznamka odfiltruje výše zmiňovaná "individua" a já jsem s velikánským překvapením zjistila, kolik je kolem mne opuštěných a seriózních mužů, jež mají podobné trápení se samotou, jako já. Konečně žádní podivíni, ale pohlední,vzdělaní a  příjemní pánové.

Hned první den mi přišlo do schránky asi 40! odpovědí. Díky této zkušenosti člověk získá jakési srovnání....a pak to přišlo. Hned druhý den někdy pozdě v noci jsem ještě nahlédla zvědavě do schránky a byl tam tak překrásný ohlas na mě a můj profil. Od něj, od Zdeňka! Intuice mi napověděla, že zde je potřeba zareagovat hned, tak krásné milé řádky, ze kterých na mě dýchla krása duše tohoto člověka...

Od té doby jsme si pak museli denně psát, asi po dvou týdnech jsme si vyměnili telefonní čísla a naše hovory se protahovaly na mnoho hodin dlouho do noci. Po měsíci první setkání, trochu zpočátku nesmělé. Protáhlo se nakonec ale až k tomu nejzažšímu nočnímu vlaku, nemohli jsme se rozloučit, padnul první polibek. Od té doby jsme denodenně v kontaktu- osobně, či přes telefon. On mi často říká, že jsem mu zachránila život- takový ten krásný, protože už měl tendenci vše "zabalit". Proměňuje se před očima, jako motýl. Já jsem tak šťastná, že jej mám, ve dvou je na světě opravdu veseleji. Oba rozkvétáme a cítíme se šťastní, jak už dlouho ne. No vidíte- a to díky zprvu "zatracované seznamce", kterou nyní ovšem všem opuštěným velmi vehementně doporučuji....

Já vím, měli jsme štěstí. Já jsem potkala Zdeňka hned druhý den pobytu na seznamce, on mě asi po 14-ti dnech. Asi nám bylo přáno o něco víc štěstí a pán Bůh nás má rád. Moc všem, kteří mají problém se samotou, doporučuji tento krok.

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

 

 

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Honza - Nikdy jsem si nemyslel, že mi obyčejná seznamka změní život

Honza - Nikdy jsem si nemyslel, že mi obyčejná seznamka změní život

Když jsme se poprvé setkali naživo, byl jsem nervózní. Ale jakmile se usmála, všechna nervozita zmizela. Byla přesně taková, jaká byla ve zprávách – možná ještě lepší. Od toho dne už seznamka nebyla jen aplikací v telefonu, ale místem, kde začal náš příběh

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Zuzany a Pavla

Od té doby se pravidelně vídáme a je nám spolu pořád moc hezky, máme stejné názory, pohled na svět, máme o čem mluvit, máme společné zájmy......jsme šťastní.

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Za sebe jsem ráda, že jsem vztahu dala šanci, protože jsem našla partnera do života, který je se mnou v dobrém i zlém. Plánujeme, budujeme, navzájem se podporujeme a věříme si.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Libuše

Napsali jste nám - příběh uživatelky Libuše

Píši Vám že se mi celkem změnil život, těším se z každého dne, vlastně to není ani můj typ, ale jak ho poznávám, je mi s ním dobře čím dále více. Máme krásný intimní vztah a jedeme spolu na velikonoce do Polska a v květnu jedem do Egypta. Je to prostě fičák, jak to nazýváme.

Seznámení pana Ivora

Seznámení pana Ivora

Jsme spolu už 3 měsíce a zrovna plánujeme společné bydlení a vymýšlíme jména pro budoucí potomky... co třeba Damián nebo Žofie?

Seznámení paní Dary

Seznámení paní Dary

Díky seznamce Elite Date jsem poznala člověka, kterého bych zřejmě v reálném životě nikdy nepotkala.