Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Dlouhé měsíce a roky bez partnera byly pro mne těžkou životní zkouškou. Ale kvůli malým dětem jsem se rozhodla čekat, až odrostou, nechtěla jsem pro ně "náhradního" tátu, protože toho svého mají opravdu rádi. Ne že bych celou tu dlouhou dobu měla o protějšky nouzi, ale stále se na mne lepili především "staří mládenci", zkrachovalci...a ženatí. Nic pro mne.

Navíc- najít si partnera přes seznamku mi připadalo jako zoufalý čin, ale svůj názor jsem musela po vytvoření profilu v Elite Date opravdu radikálně přehodnotit. PLACENÁ seznamka odfiltruje výše zmiňovaná "individua" a já jsem s velikánským překvapením zjistila, kolik je kolem mne opuštěných a seriózních mužů, jež mají podobné trápení se samotou, jako já. Konečně žádní podivíni, ale pohlední,vzdělaní a  příjemní pánové.

Hned první den mi přišlo do schránky asi 40! odpovědí. Díky této zkušenosti člověk získá jakési srovnání....a pak to přišlo. Hned druhý den někdy pozdě v noci jsem ještě nahlédla zvědavě do schránky a byl tam tak překrásný ohlas na mě a můj profil. Od něj, od Zdeňka! Intuice mi napověděla, že zde je potřeba zareagovat hned, tak krásné milé řádky, ze kterých na mě dýchla krása duše tohoto člověka...

Od té doby jsme si pak museli denně psát, asi po dvou týdnech jsme si vyměnili telefonní čísla a naše hovory se protahovaly na mnoho hodin dlouho do noci. Po měsíci první setkání, trochu zpočátku nesmělé. Protáhlo se nakonec ale až k tomu nejzažšímu nočnímu vlaku, nemohli jsme se rozloučit, padnul první polibek. Od té doby jsme denodenně v kontaktu- osobně, či přes telefon. On mi často říká, že jsem mu zachránila život- takový ten krásný, protože už měl tendenci vše "zabalit". Proměňuje se před očima, jako motýl. Já jsem tak šťastná, že jej mám, ve dvou je na světě opravdu veseleji. Oba rozkvétáme a cítíme se šťastní, jak už dlouho ne. No vidíte- a to díky zprvu "zatracované seznamce", kterou nyní ovšem všem opuštěným velmi vehementně doporučuji....

Já vím, měli jsme štěstí. Já jsem potkala Zdeňka hned druhý den pobytu na seznamce, on mě asi po 14-ti dnech. Asi nám bylo přáno o něco víc štěstí a pán Bůh nás má rád. Moc všem, kteří mají problém se samotou, doporučuji tento krok.

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

 

 

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Jednou jsem oslovila chlápka, který mne na první pohled zaujal, on mi odpověděl a pak se stalo to, co jsem opravdu nečekala. Začali jsme si psát, po týdnu si vyměnili e-mail a tel číslo. Zhruba po měsíci se setkali a já jsem dnes zamilovaná jako malá holka. Opravdu to jde v každém věku.

Seznámení paní Nikoly

Seznámení paní Nikoly

Mám radost, že existuje tento způsob seznámení pro ty, kteří mají stejný životní úděl - věnovat se svému zaměstnání na plno, bez touhy se slepě seznamovat na baru a mít v seznamování "vyšší koncept nežli hledat nějaké povyražení".

Seznámení paní Marty

Seznámení paní Marty

Myslím, že ELITE Date nabízí skutečně kvalitní výběr lidí oproti ostatním seznamovacím portálům. Já potkala toho svého báječného člověka během několika dní, jsme spolu prakticky stále a těšíme se na každý další společný den.

Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Seznámení paní Bronislavy - Nenechte se odradit věkem!

Ale zato mám teď pocit, že zájem je oboustranný a můžeme plánovat i v našem věku (66, 75) další společné chvíle. Nenechte se odradit věkem. Taky jsem si nemyslela, že mě život přivede do cesty někoho o tolik staršího, ale vitalita a zájem to vyrovnají.

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Iveta - na nic jsme nečekali a ihned si zavolali...

Setkání bylo nádherné, duchovní, slušné, ostýchavé... jiskra přeskočila a oba jsme pocítili, že máme zájem hned vztah budovat. Moc děkuju, že touto cestou jsem měla možnost najít úžasného člověka 🤗 Přeju všem, kdo hledají, ať to nevzdávají.. chce to trpělivost a věřit.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Vaše seznamka je na velmi vysoké úrovni. Líbí se mi způsob, kterým je možno se stat jejím členem a jak je vytvořena. Jsem velice spokojena. Děkuji celému pracovnímu týmu za profesionální přístup a hledání řešení pro klienta.