Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Dlouhé měsíce a roky bez partnera byly pro mne těžkou životní zkouškou. Ale kvůli malým dětem jsem se rozhodla čekat, až odrostou, nechtěla jsem pro ně "náhradního" tátu, protože toho svého mají opravdu rádi. Ne že bych celou tu dlouhou dobu měla o protějšky nouzi, ale stále se na mne lepili především "staří mládenci", zkrachovalci...a ženatí. Nic pro mne.

Navíc- najít si partnera přes seznamku mi připadalo jako zoufalý čin, ale svůj názor jsem musela po vytvoření profilu v Elite Date opravdu radikálně přehodnotit. PLACENÁ seznamka odfiltruje výše zmiňovaná "individua" a já jsem s velikánským překvapením zjistila, kolik je kolem mne opuštěných a seriózních mužů, jež mají podobné trápení se samotou, jako já. Konečně žádní podivíni, ale pohlední,vzdělaní a  příjemní pánové.

Hned první den mi přišlo do schránky asi 40! odpovědí. Díky této zkušenosti člověk získá jakési srovnání....a pak to přišlo. Hned druhý den někdy pozdě v noci jsem ještě nahlédla zvědavě do schránky a byl tam tak překrásný ohlas na mě a můj profil. Od něj, od Zdeňka! Intuice mi napověděla, že zde je potřeba zareagovat hned, tak krásné milé řádky, ze kterých na mě dýchla krása duše tohoto člověka...

Od té doby jsme si pak museli denně psát, asi po dvou týdnech jsme si vyměnili telefonní čísla a naše hovory se protahovaly na mnoho hodin dlouho do noci. Po měsíci první setkání, trochu zpočátku nesmělé. Protáhlo se nakonec ale až k tomu nejzažšímu nočnímu vlaku, nemohli jsme se rozloučit, padnul první polibek. Od té doby jsme denodenně v kontaktu- osobně, či přes telefon. On mi často říká, že jsem mu zachránila život- takový ten krásný, protože už měl tendenci vše "zabalit". Proměňuje se před očima, jako motýl. Já jsem tak šťastná, že jej mám, ve dvou je na světě opravdu veseleji. Oba rozkvétáme a cítíme se šťastní, jak už dlouho ne. No vidíte- a to díky zprvu "zatracované seznamce", kterou nyní ovšem všem opuštěným velmi vehementně doporučuji....

Já vím, měli jsme štěstí. Já jsem potkala Zdeňka hned druhý den pobytu na seznamce, on mě asi po 14-ti dnech. Asi nám bylo přáno o něco víc štěstí a pán Bůh nás má rád. Moc všem, kteří mají problém se samotou, doporučuji tento krok.

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

 

 

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

... po odpovědění těch tří dotazů, na které jsem partnerce odpověděl, se mi ozvala a domluvili jsme si schůzku v restauraci - na kávu a tak nějak jsme si na první pohled rozuměli. No a pak jsme si domluvili další a další ...

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mirky a Vlastíka

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mirky a Vlastíka

Uvědomili jsme si, že jsme od života dostali nejkrásnější dar – zatím ještě křehké semínko velké lásky, kterému jsme oba odhodláni věnovat veškerou péči, aby vyrostlo v pevný, důvěrný a láskyplný vztah, po jakém jsme oba vždy toužili.

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Jak se tím můj život změnil k lepšímu? Určitě je veselejší, šťaštnější, romantičtější a pestřejší. Ve dvou je prostě všechno lepší.
Takže se snažím a doufám, aby to vydrželo hodně, hodně dlouho.

Seznámení Báry a Martina

Seznámení Báry a Martina

Ráda bych podpořila všechny nezadané, aby nepřestávali věřit, že ten jejich vysněný protějšek skutečně mají šanci najít. Hledala jsem člověka se kterým se budu cítit sama sebou, který bude milovat přírodu, stejně jako já, bude sporťáķ a pohodář. Se kterým budu sedět před stanem se skleničkou vína a pozorovat západy slunce, který mě rozesměje a proto všechno ho budu milovat a on bude milovat mě.

Martin - díky Vám jsem poznal někoho, s kým chci žít a zestárnout

Martin - díky Vám jsem poznal někoho, s kým chci žít a zestárnout

V restauraci jsme strávili několik hodin v družném hovoru,v objetí, drželi jsme se za rce, dívali do očí. Oba jsme cítili něco silného. Prý se tomu říká "láska". A to i díky této seznamce, že díky ní si našli dvě srdce cestu k sobě, že konečně mohou být spolu. Žijeme spolu, tvoříme pár, děláme vše společně a jsme tu jeden pro druhého. Plánujeme společnou budoucnost, máme stejné sny.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Seznámila jsem se s přítelem a díky společným zájmům jsem spokojená. Seznamku ELITE DATE s čistým srdcem doporučuji.