Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Dlouhé měsíce a roky bez partnera byly pro mne těžkou životní zkouškou. Ale kvůli malým dětem jsem se rozhodla čekat, až odrostou, nechtěla jsem pro ně "náhradního" tátu, protože toho svého mají opravdu rádi. Ne že bych celou tu dlouhou dobu měla o protějšky nouzi, ale stále se na mne lepili především "staří mládenci", zkrachovalci...a ženatí. Nic pro mne.

Navíc- najít si partnera přes seznamku mi připadalo jako zoufalý čin, ale svůj názor jsem musela po vytvoření profilu v Elite Date opravdu radikálně přehodnotit. PLACENÁ seznamka odfiltruje výše zmiňovaná "individua" a já jsem s velikánským překvapením zjistila, kolik je kolem mne opuštěných a seriózních mužů, jež mají podobné trápení se samotou, jako já. Konečně žádní podivíni, ale pohlední,vzdělaní a  příjemní pánové.

Hned první den mi přišlo do schránky asi 40! odpovědí. Díky této zkušenosti člověk získá jakési srovnání....a pak to přišlo. Hned druhý den někdy pozdě v noci jsem ještě nahlédla zvědavě do schránky a byl tam tak překrásný ohlas na mě a můj profil. Od něj, od Zdeňka! Intuice mi napověděla, že zde je potřeba zareagovat hned, tak krásné milé řádky, ze kterých na mě dýchla krása duše tohoto člověka...

Od té doby jsme si pak museli denně psát, asi po dvou týdnech jsme si vyměnili telefonní čísla a naše hovory se protahovaly na mnoho hodin dlouho do noci. Po měsíci první setkání, trochu zpočátku nesmělé. Protáhlo se nakonec ale až k tomu nejzažšímu nočnímu vlaku, nemohli jsme se rozloučit, padnul první polibek. Od té doby jsme denodenně v kontaktu- osobně, či přes telefon. On mi často říká, že jsem mu zachránila život- takový ten krásný, protože už měl tendenci vše "zabalit". Proměňuje se před očima, jako motýl. Já jsem tak šťastná, že jej mám, ve dvou je na světě opravdu veseleji. Oba rozkvétáme a cítíme se šťastní, jak už dlouho ne. No vidíte- a to díky zprvu "zatracované seznamce", kterou nyní ovšem všem opuštěným velmi vehementně doporučuji....

Já vím, měli jsme štěstí. Já jsem potkala Zdeňka hned druhý den pobytu na seznamce, on mě asi po 14-ti dnech. Asi nám bylo přáno o něco víc štěstí a pán Bůh nás má rád. Moc všem, kteří mají problém se samotou, doporučuji tento krok.

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

 

 

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Jirky

Seznámení pana Jirky

Po zaregistrovaní ve Vaší seznamce, jsem oslovil několik žen a po pouhých čtyřech dnech, jsem si začal psát se sympatickou ženou, se kterou jsem se po 14 dnech setkal osobně a cítil jsem, že jsem našel partnerku, protože jsme oba po třech schůzkách našli společnou přitažlivost.

Seznámení paní Lucky

Seznámení paní Lucky

Díky Vaší seznamce jsem de dokázala seznámit s přítelem, se kterým si skvěle rozumím. Všechno je na dobré cestě a snad to tak bude i nadále pokračovat. Hodně štěstí Všem ostatním.

Seznámení pana Petra

Seznámení pana Petra

Asi po třech měsících mě byl můj úsměv opětován a i začali jsme si psát. Po několika zprávách jsme si sjednali osobní schůzku a dnes po pěti měsících mohu říct, že jsem našel lásku mého života. Rozumíme si takřka ve všem, trávíme spolu co nejvíce času s ohledem na naše rodiny a jsme oba dva opravdu šťastni.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Musím Vám odpovědět,že díky vaší seznamce i když jsem tomu nevěřil,jsem potkal strašně fajn ženu i s dvěma dětmi a je to možná náhoda a také štěstí a už se seznamuje navzájem s našimi rodinami a přemýšlíme,jak spojit naše dva životy dohromady....

Seznámení paní Vlaďky

Seznámení paní Vlaďky

A protože i já jsem se díky seznamce seznámila s mně milým pánem, chci Vás v ELITE Date těmito málo řádky podpořit a chci podpořit i ty váhavé, kteří tomuto způsobu seznamování nevěří nebo jsou k němu skeptičtí.

Seznámení pana Davida

Seznámení pana Davida

Netrvalo dlouho a našel jsem svůj vysněný protějšek. Díky ELITE Date - nejsem už sám.