Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Napsali jste nám - příběh Lucie a Zdeňka

Dlouhé měsíce a roky bez partnera byly pro mne těžkou životní zkouškou. Ale kvůli malým dětem jsem se rozhodla čekat, až odrostou, nechtěla jsem pro ně "náhradního" tátu, protože toho svého mají opravdu rádi. Ne že bych celou tu dlouhou dobu měla o protějšky nouzi, ale stále se na mne lepili především "staří mládenci", zkrachovalci...a ženatí. Nic pro mne.

Navíc- najít si partnera přes seznamku mi připadalo jako zoufalý čin, ale svůj názor jsem musela po vytvoření profilu v Elite Date opravdu radikálně přehodnotit. PLACENÁ seznamka odfiltruje výše zmiňovaná "individua" a já jsem s velikánským překvapením zjistila, kolik je kolem mne opuštěných a seriózních mužů, jež mají podobné trápení se samotou, jako já. Konečně žádní podivíni, ale pohlední,vzdělaní a  příjemní pánové.

Hned první den mi přišlo do schránky asi 40! odpovědí. Díky této zkušenosti člověk získá jakési srovnání....a pak to přišlo. Hned druhý den někdy pozdě v noci jsem ještě nahlédla zvědavě do schránky a byl tam tak překrásný ohlas na mě a můj profil. Od něj, od Zdeňka! Intuice mi napověděla, že zde je potřeba zareagovat hned, tak krásné milé řádky, ze kterých na mě dýchla krása duše tohoto člověka...

Od té doby jsme si pak museli denně psát, asi po dvou týdnech jsme si vyměnili telefonní čísla a naše hovory se protahovaly na mnoho hodin dlouho do noci. Po měsíci první setkání, trochu zpočátku nesmělé. Protáhlo se nakonec ale až k tomu nejzažšímu nočnímu vlaku, nemohli jsme se rozloučit, padnul první polibek. Od té doby jsme denodenně v kontaktu- osobně, či přes telefon. On mi často říká, že jsem mu zachránila život- takový ten krásný, protože už měl tendenci vše "zabalit". Proměňuje se před očima, jako motýl. Já jsem tak šťastná, že jej mám, ve dvou je na světě opravdu veseleji. Oba rozkvétáme a cítíme se šťastní, jak už dlouho ne. No vidíte- a to díky zprvu "zatracované seznamce", kterou nyní ovšem všem opuštěným velmi vehementně doporučuji....

Já vím, měli jsme štěstí. Já jsem potkala Zdeňka hned druhý den pobytu na seznamce, on mě asi po 14-ti dnech. Asi nám bylo přáno o něco víc štěstí a pán Bůh nás má rád. Moc všem, kteří mají problém se samotou, doporučuji tento krok.

Moje rada zní -dejte si záležet na profilu. Dejte si tam opravdu hezké fotografie, na kterých se sami sobě líbíte a pak také zahrňte do těch posledních tří otázek něco osobnějšího, milého a příjemného. Nebuďte odměření a strozí, ale otevření a pozitivní. Nikdo přece nechce mít vedle sebe nějakého mrzouta! Já- protože jsem trošku upovídaná, jsem se v profilu trochu více, ale hlavně upřímně rozepsala. A víte, co mi na to pak řekl Zdeněk? Tak nádhernému profilu prostě nešlo odolat...  :-) Tak holky, buďte chytré a vemte rozum do hrsti :-D

 

 

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Založit si Elite date pro mě byla životní investice, která se vyplatila!

Za sebe jsem ráda, že jsem vztahu dala šanci, protože jsem našla partnera do života, který je se mnou v dobrém i zlém. Plánujeme, budujeme, navzájem se podporujeme a věříme si.

Napsali jste nám - příběh uživatele Vladimíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Vladimíra

Mohu říci, že jsem si zde našel moji milovanou osobu. Je to úžasná žena a je mnohem mladší než jsem Já osobně. Přeji ostatním mužům příjemné setkání se ženami, které si najdou cestu k Vám.

Seznámení Dašky - Po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu!

Seznámení Dašky - Po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu!

A podařilo se, ozval se ON s tím, že jsme si velmi podobní, jak by ten inzerát psal sám.:-) A po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu.:-)

Napsali jste nám - příběh Helči a Alexandra

Napsali jste nám - příběh Helči a Alexandra

Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny. Pokud dva lidi k sobě hledají vzájemnou cestu, tak by vzdálenost neměla hrát hlavní roli. A touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat a přejeme ostatním, aby měli štěstí jako my dva.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Romany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Romany

Jelikož jsem tomu dala čas, tak se po nějaké době ve mně probudila náklonnost také, a našli jsme k sobě cestu oba.  O té doby jsme nevynechali ani jedenu příležitost se setkat.

Tibor - při prvním setkání došlo k naprostému souznění

Tibor - při prvním setkání došlo k naprostému souznění

Je to velmi vzácné narazit na takovou ženu a tím bych chtěl velmi poděkovat zřizovatelům této seznamovací společnosti Elite Date za jejich dobře odvedenou práci a přeji každému ať pozná svůj ideální protějšek.