Díky náhodě, že jsem se přihlásila v pravý čas na správnou seznamku

Díky náhodě, že jsem se přihlásila v pravý čas na správnou seznamku

Ahoj,

posílám svůj příběh.

Po několika schůzkách se zájemci, na volně přístupnych seznamkách, kde jde větsinou jen o kratkodobá setkaní, jsem si řekla, že si najdu solidní seznamku, která je placená a budou tam jen vážní zajemci o vztah.

Podle recenzí mi z toho vyšla seznamka Elitedate.

Neplanovaně jsem se tam zaregistrovala a předplatila hned na půl roku. Po několika minutách mi začali chodit reakce na můj profil. Komunikovala jsem se dvěma muži a předali jsme si i telefonní čísla, abychom pokračovali v konverzaci na svých telefonech. 

S jedním jsme si domluvili schůzku, ale k té nakonec nedošlo, protože mi ten  druhý hned zavolal. Při telefonním hovoru jsme si byli sympatičtí.  Každý den jsme si dlouho povidali a zjistili, že máme podobný pohled na spoustu věcí. 

Po několika dnech jsme se viděli i osobně.  Nebyla to láska na první pohled, ale postupně jsme se poznávali víc a víc a objevili naše vnitřní hodnoty. Dnes jsme spolu už půl roku.

Díky náhodě, že jsem se přihlásila v pravý čas na správnou seznamku.

Tímto bych Vám chtěla poděkovat za možnost, najít člověka s kterým mi je krasně.


Moje kategorie je 55+

Přeji všem štěstí a lásku
R.

 

 Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.

 

 

 

 

 

 


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Nyní jsme spolu teprve dva měsíce, ale vztah se vyvíjí velmi dobře, plánujeme společnou budoucnost, plánujeme společné bydlení, plánujeme spoustu společných aktivit. Někomu se tohle může zdát bláznivé, ale my jsme šťastní.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Chtěla jsem vám poděkovat za vaši seznamku. Příští týden 14.2. to bude rok, co jsme se s přítelem na vašich stránkách našli a je to pořád krásné a zamilované. I přesto, že nás dělí vzdálenost cca 70km, trávíme spolu každý víkend, výletujeme, jak nám čas dovolí a jsme denně v kontaktu.

Seznámení Martiny a Eli

Seznámení Martiny a Eli

Na jiných lesbických seznamkách mi štěstí moc nepřálo. Na ELITE Date ano. Hned po registraci se mi ozvalo několik dívek. Nevypadaly vůbec zle, dokonce jsme měly i podobné zájmy, takže témat k hovoru bylo dostatek. Sešla jsem se jen se čtyřmi z nich. Eli se mi líbila nejvíc. Zatím spolu ještě nebydlíme, jenom se domlouváme na schůzkách a užíváme života. Věřím ale, že k tomu, co nevidět dojde. Vypadá to víc než slibně.

Seznámení Ivety a Libora

Seznámení Ivety a Libora

Dnes po dvou měsících láskyplnéhovztahu jsem se rozhodla seznamku odstranit z plochy mého telefonu a mohu toto seznámení díky elite date doporučit všem opuštěným.

Seznámení pana Josefa

Seznámení pana Josefa

Dneska uz je to vic nez dva mesice a ja poprve v zivote mohu s naprostou jistotou rict, ze jsem potkal svoji druhou polovinu, spriznenou dusi, zkratka tu pravou, ktera zaplnila tu obrovskou diru v mem srdci, kde do te doby chybel obrovsky kus skladacky. Slovy se da jen tezko vyjadrit ten uzasny pocit. Hrde tedy muzu rict ze jsem tuhle skvelou zenskou potkal na internetove seznamce, ktera se jmenuje Elitedate.

Seznámení Petry a Martina

Seznámení Petry a Martina

Dnes je tomu rok a pět měsíců, kdy jsme spolu, je nám krásně, užíváme si společného života a na podzim se nám narodí miminko. Neuvěřitelné se stalo skutečností... Jsme moc šťastni!