Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Zdravím. Naše seznámení proběhlo velice rychle.Jediným problémem ze začátku bylo to,že jsem neměla vip členství a tudíž jsem neviděla fotky ostatních ani jim nemohla odepsat.Zaujala jsem hodně lidí,ale ozvala se jen jednomu a to jen na základě informací z jeho profilu.Ten človíček byl tak duchaplný,že mi napsal svůj mail,kdybych se náhodou chtěla ozvat.No a já se ozvala,pak už to šlo ráz na ráz.Asi týden jsme si psali,protože nebyl čas kdy se vidět,ale hned při první volné chvilce jsme se sešli a byla to láska na první pohled.Děkuji ELITE a přeju i dalším,aby jim to vyšlo.čau Eva

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Seznámení pana Davida

Seznámení pana Davida

Tahle seznamka je super. To, že je placená mi vůbec nevadí, ceny mi přijdou adekvátní... A dá se tu najít super partner do života.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dobrý den Elitedate, chtěl bych vás požádat tímto emailem o zrušení mého profilu Petr N. z Olomouckého kraje. 43.let. Našel jsem si u vás ženu jakou jsem si přál, tímto vám děkuji. Profil mé nové známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týdenním psaní, jsem se vypravil na osobní návštěvu do Prahy, padli jsme si oba do oka. Teď o víkendu byla Johanka u mě a krásně nám to klape, děkujeme za seznámení.:-)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zdenky

Není co dodat jsem moc spokojená i zamilovaná a to jsem nečekala v mém věku. Moc mi pomohla tato seznamka. Pokud můžu přispět malou radou tak ať se ženy nebojí ozvat se jako první, muži tam asi spí. Já to udělala a vyplatilo se.

Seznámení pana Ivora

Seznámení pana Ivora

Jsme spolu už 3 měsíce a zrovna plánujeme společné bydlení a vymýšlíme jména pro budoucí potomky... co třeba Damián nebo Žofie?

Seznámení paní Karolíny

Seznámení paní Karolíny

Diky seznamce Elite Date jsem se pred 6,5 rokem seznamila se svym zivotnim partnerem Kamilem. Zijeme spolu ted velmi stastne. Prestehovali jsme se spolu z Ceska do Kanady, kde zijeme uz 3 roky.